Plasti Dip

Úpravy od motoru až po plasty

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Plasti Dip

Příspěvek od Kjub »

Prosim vas ten plasti dip znese aj umyvarku a nejake rucne utieranie handrickou, alebo treba byt opatrny? A kolko to vydrzi?
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Reklama
 

kudiny
Příspěvky: 94
Registrován: pon čer 25, 2012 17:57

Re: Plasti Dip

Příspěvek od kudiny »

Ja som si dal teraz na svojho cruzika plati dip, robil som to s kolegom jednym v sbotu teraz, uplna pohodicka akurat mi to zabralo jeden cely den v noci odstalo a rano som jazdil, v dazdi, ktory pada doteraz, cize som nemal moznost ho odfotit, totizto moj cruzik am este vzdy prevozne znacky, je skor potuningovany ako prihlaseny :D :D :D
kudiny
Příspěvky: 94
Registrován: pon čer 25, 2012 17:57

Re: Plasti Dip

Příspěvek od kudiny »

Na pocit je to guma, netreba az 8 vrstiev, stacia bohato 4vrstvy a je to v pohode ;), je to odolne proti kamienom a poveternostnym podmienkam, a farba moze byt akakolvek aj smo si dal namiesta farbu tiez aka s ami pacila, cize taku nebude mat nikto :D :D
kudiny
Příspěvky: 94
Registrován: pon čer 25, 2012 17:57

Re: Plasti Dip

Příspěvek od kudiny »

a zabudol som je to zu novinka racer dip a nie plasti dip, je totizto lepsi ;)
Uživatelský avatar
Dannik91
Příspěvky: 811
Registrován: sob led 07, 2012 01:28
Bydliště: Praha

Re: Plasti Dip

Příspěvek od Dannik91 »

A jakou barvu jsi dipoval na jakou barvu? Pokud měníš razantním způsobem barvu (např. z černé na bílou) 4 vrstvy opravdu nestačí. Nebo pokud aplikuješ na tmavé auto nějakou barvu, je lepší použít bílý podklad, aby lépe finální barva vynikla. Kromě Plasti Dipu a Racer Dipu je ještě Plasti & Dip a hlavně Foliatec. Ten má "nové" lesklé barvy a zatím, co jsem viděl, vypadají pěkně.

Nahoď fotky. ;-)
Chevrolet CRUZE 2.0 LTZ HatchBLACK; Anthracite Matte Metallic wrap; 17" rims - Chevrolet special EDITION; Carthell Prg

Follow me: www.facebook.com/pages/Daniel-Dvoracek-planespotter/260478763995647
kudiny
Příspěvky: 94
Registrován: pon čer 25, 2012 17:57

Re: Plasti Dip

Příspěvek od kudiny »

Ano ako pises, podkladovu farbu treba ak menis z ciernej na bielu aspon jednu vrstvu, dal som strieknut na biele auto....., uvidis :-D len nech neprsi a auto nafotim, lebo je to trosku iny styl ako ma kazdy biele s ciernym, uz sa mi to nepacilo, ze budem vyzerat ako kazde druhe auto, foliatec si pozriem, ale mam odlozeny ten lesk v dipe, cize strieknut do leskla to nebude problem a celkom jednoducho sa s tym dipom robi cize zatial som spokojny ;)
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Plasti Dip

Příspěvek od VIP »

Tak to jsem fááákt zvědavej na ty fotky :lol: . Myslím, že už neprší :D -i :PP: .
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Plasti Dip

Příspěvek od tomask »

Taky jsem zvědavý na foto a možno to skouknu o víkendu naživo.
Budu totiž u rodiču na vychodě Slovrenska ;)
Já mám s Plasti Dipem stříknuté jenom spodní lízatko pod předním narazníkem a je to OK.
Carthell Prg
kudiny
Příspěvky: 94
Registrován: pon čer 25, 2012 17:57

Re: Plasti Dip

Příspěvek od kudiny »

prikladam foto, ale auto je velmi spinave preto sa zda ze an kolach je trosku ina farba, nebudem ho umyvat a zase zacne liat ;)
Přílohy
20140121_131412.jpg
20140121_131404.jpg
20140121_131356.jpg
Uživatelský avatar
Dannik91
Příspěvky: 811
Registrován: sob led 07, 2012 01:28
Bydliště: Praha

Re: Plasti Dip

Příspěvek od Dannik91 »

kudiny píše:Ano ako pises, podkladovu farbu treba ak menis z ciernej na bielu aspon jednu vrstvu, dal som strieknut na biele auto....., uvidis :-D len nech neprsi a auto nafotim, lebo je to trosku iny styl ako ma kazdy biele s ciernym, uz sa mi to nepacilo, ze budem vyzerat ako kazde druhe auto, foliatec si pozriem, ale mam odlozeny ten lesk v dipe, cize strieknut do leskla to nebude problem a celkom jednoducho sa s tym dipom robi cize zatial som spokojny ;)
Jsem vážně moc zvědavý, ako si to urobil ;-) Já mám plasti dip už 2 roky, když o tom ještě téměř nikdo nevěděl. Sice jen na kolech a pár detailech, ale až sundám folie, jdu do Dipu. Už mám na to pořádnou pistoli. Kolik barvy jsi spotřeboval? Ředil jsi 1:1?
Počasí neřeš a foť, všichni jsou zvědaví :D Jinak Praha hlásí zataženo a sračky, sračky, sračky.

Tome ty už máš to lízátko v Dipu? To ani nevím. Jak to šlo a jak to kryje? Nemáš foto? Nedávno jsem si opět škrtnul a zase to mám celý poničený a už se mi to nechce složitě foliovat.
Chevrolet CRUZE 2.0 LTZ HatchBLACK; Anthracite Matte Metallic wrap; 17" rims - Chevrolet special EDITION; Carthell Prg

Follow me: www.facebook.com/pages/Daniel-Dvoracek-planespotter/260478763995647
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Plasti Dip

Příspěvek od tomask »

Můžu se stavit příšti týden a uvidíš, šlo to dobře.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Dannik91
Příspěvky: 811
Registrován: sob led 07, 2012 01:28
Bydliště: Praha

Re: Plasti Dip

Příspěvek od Dannik91 »

kudiny: Koukám, že jsi mě předběhl. Vypadá to super, sice osobně nemám moc rád šmoulí modrou (můj subjektivní názor), ale ladí to moc hezky. -i -i -i Jen mě hrozně bijí do očí ty středy kol. Ty nebudeš řešit?

tomask: Není problém, mám zkouškové, takže kromě výjezdů do školy sedím doma nad učením.
Chevrolet CRUZE 2.0 LTZ HatchBLACK; Anthracite Matte Metallic wrap; 17" rims - Chevrolet special EDITION; Carthell Prg

Follow me: www.facebook.com/pages/Daniel-Dvoracek-planespotter/260478763995647
kudiny
Příspěvky: 94
Registrován: pon čer 25, 2012 17:57

Re: Plasti Dip

Příspěvek od kudiny »

no ono v plati dipe bola len tmavo modra, tak som si dal nemiesat svetlejsiu a je v tom aj metaliza, ale to nevidno momentalne, cize je to take zaujimave, stredy budem riesit aj v zadu na aute chcem este nieco strieknut do tej modrej preto je len z predu sfotene, nieje to dokoncene, skor som experimentoval ako to bude vyzerat, ci sa mi to zapaci a musim aj ja povedat ze je to nezvycajna kombinacia, ale cim dlhsie to mam tym viac s ami to paci ;)
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Plasti Dip

Příspěvek od tomask »

Zajímavý, neokoukaný, začátek dobrý -i
Jseš o víkendu doma v HE, přijel bych to skouknout, budu v ML.
Carthell Prg
kudiny
Příspěvky: 94
Registrován: pon čer 25, 2012 17:57

Re: Plasti Dip

Příspěvek od kudiny »

ak sa nic neudeje budem doma, takze neje problem to ukazat ;)
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Tuning & Styling“