GiGi´s Cruze

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
C77
Příspěvky: 97
Registrován: pát kvě 25, 2012 14:27
Bydliště: Poznań, Velkopolsko
Kontaktovat uživatele:

Re: GiGi´s Cruze

Příspěvek od C77 »

Gigi La Trottola?? :mrgreen:
Moderator polského a mezinárodneho Cruze forum...
Я на Драйве2 http://www.drive2.ru/r/chevrolet/487166/
Reklama
 

GiGi
Příspěvky: 27
Registrován: pon led 07, 2013 13:49
Bydliště: Velvary,Okres KLADNO

Re: GiGi´s Cruze

Příspěvek od GiGi »

Kares píše:Taky te vitam GiGi.
A mam na tebe jednu otazecku. Myslim, ze to bylo v listopadu...jel jsem v Kladne (moc ho neznam), ale na prvni krizovatce v centru Kladna proti me odbocoval uplne stejny CRUZE jako mas ty. V nem sedel typek myslim s brylema rekl bych, ze spinavej blond....Ja ho pozdravil a on cumel jak puk:) Nebyl si to ty??? :lol: :lol: :lol:
Ahoj...Předem díky za uvítání...ohledně toho Kladna,tak to vubec nevím hele,brýle nenosím,ale špinavej blond jsem.....je to celkem možný,že jsme se potkali....byl jsme z toho ještě asi tak vykulenej v čem jedu,že jsme okolí nevnímal :D
Chevrolet Cruze 1.6 LT+,91kw,Barva Modrá Arctic,16"
GiGi
Příspěvky: 27
Registrován: pon led 07, 2013 13:49
Bydliště: Velvary,Okres KLADNO

Re: GiGi´s Cruze

Příspěvek od GiGi »

:D
Přílohy
4.2.2013
4.2.2013
Chevrolet Cruze 1.6 LT+,91kw,Barva Modrá Arctic,16"
GiGi
Příspěvky: 27
Registrován: pon led 07, 2013 13:49
Bydliště: Velvary,Okres KLADNO

Re: GiGi´s Cruze

Příspěvek od GiGi »

Tak dneska jsem tam namontoval origoš zástěrky....moc velkou účinnost v chytání nečistot to asi mít nebude,ale mě se to celkem i líbí -i Do konce týdne chci namontovat ofuky na okna,podle toho jak mi to dovolí pracovní vytíženost :D
Přílohy
Detail
Detail
20130205_163032.jpg
Chevrolet Cruze 1.6 LT+,91kw,Barva Modrá Arctic,16"
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: GiGi´s Cruze

Příspěvek od Scorpion.11 »

Zajimavá barva -i :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Honza H.
Příspěvky: 601
Registrován: pon čer 11, 2012 09:44
Bydliště: Praha/Vyškov

Re: GiGi´s Cruze

Příspěvek od Honza H. »

HB a 1.6 LT+ forever and nothing else ;)
Bývalý majitel Cruze LT+ 1,6 Hatchback, Černá Carbon Flash, 2012

Carthell Prg
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: GiGi´s Cruze

Příspěvek od Franta P. »

jojo taky je mám ale jsou jen na oko
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Mefisto
Příspěvky: 523
Registrován: stř lis 07, 2012 20:38
Bydliště: Brünn

Re: GiGi´s Cruze

Příspěvek od Mefisto »

GiGi píše::D
Opravdu zajimava barva -i
chester172
Příspěvky: 187
Registrován: ned zář 02, 2012 21:02
Bydliště: Mala Maca, okres Galanta, Slovensko

Re: GiGi´s Cruze

Příspěvek od chester172 »

mne to nukali v chevrolete v roznave ze s montazou 80e :D tak som ich poslal niekam:) a tiez v tom nevidim velku ucinnost..jedine ze sa to niekomu pai - to potom ano -i :D
Chevrolet Cruze 2.0D LTZ Biela Hatchback - zatial meno nemá, ale urcite nejake pekne vymyslim:)
GiGi
Příspěvky: 27
Registrován: pon led 07, 2013 13:49
Bydliště: Velvary,Okres KLADNO

Re: GiGi´s Cruze

Příspěvek od GiGi »

Nazdárek pánové a dámo,
tak jsme včera byl na servisní prohlídce,a k té se taky vztahuje má otázka(otázky) Když jsme se podival na fakturu,na které stálo 4500 kč,tak jsem vytřeštil zprvu oči....ale popravdě jsem něco takového čekal.....ale když jsme zjistil zaco to bylo nevěřil jsme,ýe se peníze účtujou i za toto......Výměna oleje+vzduch.filtru 2100kč,diagnostika 600,roční prohlídka vozu 400,TESTOVACÍ JÍZDA 400 :D ......Tak se ptám....účtuje si od Vás taky Váš dealer peníze zato,že se v tom projede??? Navíc když jsme auto kupoval,měl jsme roztrhanou látku u té protipožární přepážky......upozornoval jsme je nato již 2x předtím...vždycky mi řekli že zavolaji a všechno napravěji...trvalo jim to pul roku....když jsme včera přijel na prohlídku znova jsme jim to řek.......po příchodu pro vuz po servisce mi bylo sděleno,že to vyměněné nemám,jelikož to dali na auto někomu jinému a už to na skladě nemaji,že se mi ozvou......Takže na příští prohlídku asi již na Kladno nejedu :lol: ...si snad radši zajedu o 20km dál do Prahy,třeba tam budou kultivovanější lidi -i
Chevrolet Cruze 1.6 LT+,91kw,Barva Modrá Arctic,16"
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: GiGi´s Cruze

Příspěvek od Franta P. »

Do Prahy nejezdi. jsou tu drahý jako hovado
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: GiGi´s Cruze

Příspěvek od VIP »

Je zajímavý, jak jsou všude ceny a služby jiný a to jsou stejný auta. Měly by se dělat pořád stejné věci, ať jsi v servise kde chceš. Tu testovací jízdu nechápu a určitě bych se jich na to zeptal, co to má znamenat!!!!!!!!!!!!!!! Já platil 4600,- Kdybych si donesl svůj olej a kdybych nepřistoupil na výměnu pylového filtru po roce (interval je delší, měnit se nemusel) stálo by mě to přesně 2300,- a to je rozdíl jako prase. :PP:
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
Vladka
Příspěvky: 654
Registrován: stř úno 06, 2013 20:34
Bydliště: Rochov
Kontaktovat uživatele:

Re: GiGi´s Cruze

Příspěvek od Vladka »

GiGi píše:Nazdárek pánové a dámo,
tak jsme včera byl na servisní prohlídce,a k té se taky vztahuje má otázka(otázky) Když jsme se podival na fakturu,na které stálo 4500 kč,tak jsem vytřeštil zprvu oči....ale popravdě jsem něco takového čekal.....ale když jsme zjistil zaco to bylo nevěřil jsme,ýe se peníze účtujou i za toto......Výměna oleje+vzduch.filtru 2100kč,diagnostika 600,roční prohlídka vozu 400,TESTOVACÍ JÍZDA 400 :D ......Tak se ptám....účtuje si od Vás taky Váš dealer peníze zato,že se v tom projede??? Navíc když jsme auto kupoval,měl jsme roztrhanou látku u té protipožární přepážky......upozornoval jsme je nato již 2x předtím...vždycky mi řekli že zavolaji a všechno napravěji...trvalo jim to pul roku....když jsme včera přijel na prohlídku znova jsme jim to řek.......po příchodu pro vuz po servisce mi bylo sděleno,že to vyměněné nemám,jelikož to dali na auto někomu jinému a už to na skladě nemaji,že se mi ozvou......Takže na příští prohlídku asi již na Kladno nejedu :lol: ...si snad radši zajedu o 20km dál do Prahy,třeba tam budou kultivovanější lidi -i

Ahoj, vítej ke cruzkům ;-) přeji hodně kilometrů bez nehod.....jen si tak říkám, že jsi na tom servisu byl nějak brzo,ne? Já teda byla až po roce.....pokud se ti to vyplatí, doporučuji pro příště servis v Počeplicích za Štětím, je tam i prodejna Chevroletu...já platila bez pár drobných 3.900,- a určitě si nefakturovali za projetí vozidla :-D
Nyní: Citroen C4 Grand Picaso, 1,6 BlueHDI, 88kW, MAN6, vínová
Bývalo:
VW Golf VII, 1,2TSI, 77kW, šedá
Opel Signum 2.2, 2004, benzín, stříbrný
Chevrolet Cruze HB, edice WTCC 1,6, 91kw
BMW 525d, r.2003
Sen: no toho je!! :-)
GiGi
Příspěvky: 27
Registrován: pon led 07, 2013 13:49
Bydliště: Velvary,Okres KLADNO

Re: GiGi´s Cruze

Příspěvek od GiGi »

Ahoj,
nene byl jsme po roce,auto bylo registrované v dubnu loňského roku na jméno autosalonu na Kladně,já ho kupoval v listopadu jako předváděcí vůz,ale měl najeto jen 148km se slevou 170tis. :-)
Chevrolet Cruze 1.6 LT+,91kw,Barva Modrá Arctic,16"
GiGi
Příspěvky: 27
Registrován: pon led 07, 2013 13:49
Bydliště: Velvary,Okres KLADNO

Re: GiGi´s Cruze

Příspěvek od GiGi »

Ahoj Lidi,Tak jsem se chtěl zeptat....Třeba se to tu už řešilo,nebo ne...ale nevíte někdo,jak to je s tim USB portem?Mám ve svém Cruze dvouřádkový display a v opěrce jen záslepku pro připravení toho usb.Jde to nějak smakat,aby by to fakčilo? :D Za názory a odpovědi předem díkec -i
Chevrolet Cruze 1.6 LT+,91kw,Barva Modrá Arctic,16"
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“