Díly Leganza

Moderátor: Blue Lanos

Picasso
Příspěvky: 240
Registrován: čtv lis 22, 2007 12:02
Bydliště: Zábřeh

Díly Leganza

Příspěvek od Picasso »

Má někdo zájem o díly na Daewoo Leganza 2.0 benzín r.v. 1999,černé barvy,automat včetně dokladů?Koukněte na sekci Prodej - Náhradní díly- Veškeré ND na Leganzu.
Daewoo Nubira II combi 09/2000 - 1,6DOHC 16V,78kW - radio CD,ABS,2xAirbag,klima,el.okna+zrcátka,Alu Platin,červená 70U
Momentálně bez vozidla
Reklama
 

Picasso
Příspěvky: 240
Registrován: čtv lis 22, 2007 12:02
Bydliště: Zábřeh

Re: Díly Leganza

Příspěvek od Picasso »

Zde přidávám foto,co je k prodeji.Jsou to veškeré airbagy,zámky,řídící jednotky,světla,mlhovky,blinkry,plechařina,alu-kola,komplet interiér,palubka,budíky,chladiče(klimy i motoru),kompresor klimy,ovládací panel auto-klimy,el.stahovačky oken komplet které koliv okna(zadní vyhřívané),kliky,centrál i s dálkou,imobilizer,nápravy,el.vysouvací anténa,ultrazvukový senzor k alarmu,nádržky vody,brzd a i posilovač brzd,palivová nádrž i s palivovým čerpadlem,katalyzátor a spoustu dalších věcí.Ptejte se,všem vám odpovím.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) Picasso dne čtv lis 08, 2012 14:17, celkem upraveno 1 x.
Daewoo Nubira II combi 09/2000 - 1,6DOHC 16V,78kW - radio CD,ABS,2xAirbag,klima,el.okna+zrcátka,Alu Platin,červená 70U
Momentálně bez vozidla
Picasso
Příspěvky: 240
Registrován: čtv lis 22, 2007 12:02
Bydliště: Zábřeh

Re: Díly Leganza

Příspěvek od Picasso »

UP!

Jen pro doplnění,tak ty občasný kolečka na některých fotkách je vada foťáku,aby si někdo nemyslel,že je to na autě.Dělá mi to,když fotím s bleskem.
Kdyby měl někdo o něco zájem,tak se nebojte napsat a já vám vše vyfotím(vždyť to nic nestojí).Na ceně se určitě dohodneme k vaší spokojenosti.
Daewoo Nubira II combi 09/2000 - 1,6DOHC 16V,78kW - radio CD,ABS,2xAirbag,klima,el.okna+zrcátka,Alu Platin,červená 70U
Momentálně bez vozidla
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Díly Leganza

Příspěvek od simone »

prosim v akom stave su sedačky?? pošli mi foto na spaudio@post.sk ak je to aktualne..startil som prehlad davno som tu nebol
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Picasso
Příspěvky: 240
Registrován: čtv lis 22, 2007 12:02
Bydliště: Zábřeh

Re: Díly Leganza

Příspěvek od Picasso »

Díly na leganzu jsou stále k dispozici!!Za vaše ceny!!!!!Pište.
Daewoo Nubira II combi 09/2000 - 1,6DOHC 16V,78kW - radio CD,ABS,2xAirbag,klima,el.okna+zrcátka,Alu Platin,červená 70U
Momentálně bez vozidla
Picasso
Příspěvky: 240
Registrován: čtv lis 22, 2007 12:02
Bydliště: Zábřeh

Re: Díly Leganza

Příspěvek od Picasso »

Nikdo nic nepotřebuje?Ještě chvíli vydržím,jestli někdo nebude něco potřebovat a pak jde rozřezat a do šrotu.Začíná mi překážet!!!!!
Daewoo Nubira II combi 09/2000 - 1,6DOHC 16V,78kW - radio CD,ABS,2xAirbag,klima,el.okna+zrcátka,Alu Platin,červená 70U
Momentálně bez vozidla
Picasso
Příspěvky: 240
Registrován: čtv lis 22, 2007 12:02
Bydliště: Zábřeh

Re: Díly Leganza

Příspěvek od Picasso »

UP!

Nikdo nic nepotřebujete??
Daewoo Nubira II combi 09/2000 - 1,6DOHC 16V,78kW - radio CD,ABS,2xAirbag,klima,el.okna+zrcátka,Alu Platin,červená 70U
Momentálně bez vozidla
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Díly Leganza

Příspěvek od conpet »

conpet :
čerpadlo benzínu , ovl jednotku klimy , světla , samostav ruční brzdy LEVA STRANA (dle stavu) , zadní kotouče (dle stavu) , servo (pokud nikde neteče) , ovladani oken od řidiče , čidla abs , koncový díl výfuku , listy ofuku celniho skla + senzor , celý nastrojený přední nárazník , hodiny a spínače mlhovek a možná mě ještě něco napadne , odběr duben - květen.

Latrele :
Přední kapotu , všechny dveře , jednotku centrálu , chladič klimy (byla klima funkční ?) , zadní levý lem blatníku (uříznem flexou) , je tam tažný ? , sedačky ;)

a jako bonus kola ;) návrh ceny posílám soukomou zprávou .
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
carminsky
Příspěvky: 30
Registrován: pon dub 16, 2007 19:11
Bydliště: Praha

Re: Díly Leganza

Příspěvek od carminsky »

Určitě bych vzal zadní štíty parkovací brzdy, komplet. Tedy pokud nejsou shnilé. Jak je na tom zadní část výfuku a vlnovec? Měl bych zájem i o oboje pravé dveře a přední levý blatník a světlomet. Dál ještě plastový box na vzduchový filtr a výztuhu předního nárazníku.
2x Leganza, světlešedozelená metla 2,0 automat,kůže rv 1998 a stejný rok fialová, s LPG.
Picasso
Příspěvky: 240
Registrován: čtv lis 22, 2007 12:02
Bydliště: Zábřeh

Re: Díly Leganza

Příspěvek od Picasso »

Nabídka stále platí a ještě je dost dílů k prodeji za vámi nabídnuté ceny.
Daewoo Nubira II combi 09/2000 - 1,6DOHC 16V,78kW - radio CD,ABS,2xAirbag,klima,el.okna+zrcátka,Alu Platin,červená 70U
Momentálně bez vozidla
Picasso
Příspěvky: 240
Registrován: čtv lis 22, 2007 12:02
Bydliště: Zábřeh

Re: Díly Leganza - za vaše ceny!!!!

Příspěvek od Picasso »

Zdravím všechny

Chtěl bych vám nabídnout nějaké díly co mi zbyly z mojí býýývalé Leganzy r.v.1999 2.0 benzín automat černé barvy.Zde jsem sepsal seznam,tak jestli si někdo něco vybere,zak mi zde napište nebo ještě lépe na můj e-mail:Krivanekzabreh@seznam.cz A to nejdůležitější - CENY SI NAVRHNETE SAMI,URČITĚ SE DOHODNEME(NECHCI NA TOM ZBOHATNOU,ALE ZAČÍNÁ MI TO PŘEKÁŽET).Vše na požádání nafotím.Nevím,jestli jsem na něco nezapoměl,když tak se nebojte zeptat.

3x klika vnitřní chrom,3x klika vnější černá,1x klika černá kufr,el,stakovačka zadních oken,panel digi klimy,airbag řidič ,volant,klimakompresor,plast.box vzduchového filtru,2x přední mlhovky,řídící jednotky,pravá zadní lampa,kompletní imitace dřevěného dekoru interiéru,páčky pod volant(stěrače,blinkry),stěrače,budíky(96000km),ovladače stahování všech oken,vnitřní zpět.zrcátko, venkovní pravé zpět.zrcátko v el.i vyhřívané, venkovní levé zpět.zrcátko v el.i vyhřívané(prasklý plast),jakékoliv konektory kabeláže,palivové čerpadlo,osvětlení interiéru,levé přední světlo,bezpečnostní pásy,jednotka ABS,motorek stěračů,ionizátor interiéru,klakson,alarm,tyč řízení + klíček(část co je v autě),nádržka ostřikovače,nádržka serva,přední i zadní nárazník černý,venkovní plastové kryty prahů L+P,zástěrky,filtr s aktivním uhlím,konzola s pedály,boční blinkry,2x logo Daewoo(přední a zadní),komplet vypínače v interiéru,dešťový senzor,jednotky centrálu,alu hadice klimy,páka s kulisou aut.převodovky,hodiny,přední kapota černá,zadní kapota kufr černá,dveře PP LZ PZ černé,brzdiče,tlumiče,chladič motoru,chladič klimy,vnitřní plasty,plasty podběhů kol,2x opěrka hlavy kůže,semiš obložení boků kufru,výstuha nárazníku,přední sklo,zadní vyhřívané sklo,přední blatník L+P černý.

Takže pište,kdo dřív přijde,ten dřív bere!!!!!
Daewoo Nubira II combi 09/2000 - 1,6DOHC 16V,78kW - radio CD,ABS,2xAirbag,klima,el.okna+zrcátka,Alu Platin,červená 70U
Momentálně bez vozidla
Picasso
Příspěvky: 240
Registrován: čtv lis 22, 2007 12:02
Bydliště: Zábřeh

Re: Díly Leganza - výýýýprodejjjjj!!!!!!!!

Příspěvek od Picasso »

Tak chlapi , díly jsou od 100,-Kč do 300,-Kč za kus.Záleží na velikosti a na domluvě.Co vy na to????Poštovné navýším jen o to,co mi naúčtuje pošta.

Pište na :Krivanekzabreh@seznam.cz NEBO TO HODÍM DO ŠROTU.
Daewoo Nubira II combi 09/2000 - 1,6DOHC 16V,78kW - radio CD,ABS,2xAirbag,klima,el.okna+zrcátka,Alu Platin,červená 70U
Momentálně bez vozidla
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Díly Leganza

Příspěvek od conpet »

No vidíš :roll: já toho chtěl tolik a nakonec z toho nic nebylo :| tak jsem to všechno posháněl jinde , jediná ta jednotka klimy mě pořád chybí :)
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Picasso
Příspěvky: 240
Registrován: čtv lis 22, 2007 12:02
Bydliště: Zábřeh

Re: Díly Leganza

Příspěvek od Picasso »

Co přesně máš na mysli?Ten zobrazovací displej?Níže ti posílám foto,aby jsme si přesně rozuměli.Když tak to upřesni.A jakou cenu případně nabízíš???

Ahoj Pavel
Přílohy
Leganza.jpg
Leganza.jpg (11.76 KiB) Zobrazeno 5114 x
Daewoo Nubira II combi 09/2000 - 1,6DOHC 16V,78kW - radio CD,ABS,2xAirbag,klima,el.okna+zrcátka,Alu Platin,červená 70U
Momentálně bez vozidla
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Díly Leganza

Příspěvek od conpet »

Jo to je ono :lol: 200,- plus pošta , ještě to projdu co mě chybí , bude toho víc -i , jo máš na tom ještě ty zimáky ?
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“