Airbag

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
ladjakaa

Airbag

Příspěvek od ladjakaa »

Svítí mně pořád na palubní desce kontrolka Airbagu a nevím kde hledat řídíci jednotku, 2 po stranách sem našel, ale zřejmě budou k něčemu jinýmu...zkusil bych ji vyměnit za jinou, kterou mám k dispozici, jestli to nepomůže...Převodník ve volantu sem proměřil a zdá se v pořádku...máte s tím někdo zkušenosti? Dík
Reklama
 

Pajda
Příspěvky: 335
Registrován: pon úno 02, 2004 11:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Airbag

Příspěvek od Pajda »

ladjakaa píše:Svítí mně pořád na palubní desce kontrolka Airbagu a nevím kde hledat řídíci jednotku, 2 po stranách sem našel, ale zřejmě budou k něčemu jinýmu...zkusil bych ji vyměnit za jinou, kterou mám k dispozici, jestli to nepomůže...Převodník ve volantu sem proměřil a zdá se v pořádku...máte s tím někdo zkušenosti? Dík
Nebyla náhodou vybitá nebo odpojená baterie? Pokud ano musíš do servisu, aby to odblokli.
Na Nexii vzpomínám v dobrém :-) , ale MPV je MPV
neválí se vám v garáži nepotřebná SPZ - v mé sbírce je pro ní místo,
ladjakaa

Airbag

Příspěvek od ladjakaa »

byla odpojená dlouho, dělala se GO motoru, toby mohlo bejt tím...budu asi muset do servisu....díky
Bady
Příspěvky: 159
Registrován: úte úno 03, 2004 23:13

Příspěvek od Bady »

niekde sa tu uz tusim o tom pisalo..fakt to zasvieti po odpojeni baterky, pokial dobre pamätam
Pajda
Příspěvky: 335
Registrován: pon úno 02, 2004 11:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda »

jen u některých aut. Prošli mi rukama 4 Nexie a u dvou to svítilo po odpojení aku a u dvou ne. Takže je to fifty-fifty

V servisu to odstraní připojením na počítač, tohle doma neodstraníš. A stálo to asi 300-500,- Kč na počkání. Pokud mě paměť neklame.
Na Nexii vzpomínám v dobrém :-) , ale MPV je MPV
neválí se vám v garáži nepotřebná SPZ - v mé sbírce je pro ní místo,
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Ano, Pajdo, máš pravdu, může to být tím!

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Franta P.

Příspěvek od Franta P. »

Mě se zas rozvítila když sem dostal pusinku na křižovatce na pravej zadní roh.ale pokud jen svítí jak je to v poho.to je airbag nefunkční,horší je když bliká,to ti může bouchnout kdykoliv,to mi řekli v servisu.v Jihlave mi to odblokovali zadáčo.prej někdy se to chytne když odpojíš a znovu zapojíš baterku,ale to není u všech aut a u nexie asi ne nevim.zkus to.
Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

airbag nemam :cry:
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

přesně tak zajeď na diagnostiku bude to po odpojení baterky já si za to běžně neříkám nic a když jsou lidi neodbytný tak max. na pivo :lol: kdybys byl z prahy tak se stav v Libni 8)
Uživatelský avatar
stulpa
Příspěvky: 68
Registrován: pát led 26, 2007 20:34
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od stulpa »

Jeee muzu se taky stavit?? Mnenil jem celou spinacku a od ty doby mi taky sviti ;)
Uživatelský avatar
Dark69
Příspěvky: 1338
Registrován: pát říj 05, 2007 15:11
Bydliště: v Nexii :)

Příspěvek od Dark69 »

stulpa píše:Jeee muzu se taky stavit?? Mnenil jem celou spinacku a od ty doby mi taky sviti ;)
davaj pozor na ake prispevky odpovedas...na tento co odpovedas je 4 roky stary uz !! :lol: takze asi tazko ti niekto odpovie mozno uz tu ani nechodia ;)
Daewoo Nexia 1.5 16V, 66 kW, GLX Sedan, Tmavozelena metaliza..
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“