katalizator

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
john
Příspěvky: 85
Registrován: sob kvě 20, 2006 20:41
Bydliště: SK

katalizator

Příspěvek od john »

Kolko Vám vydržal katalizátor? mám 200000Km a pravdepodobne je vtahu je to vela či málo? pýtam sa preto lebo dnes som bol na testeri lebo sa rozsvecuje kontrolka motora a ukazuje chybu lambdasondu a spod auta ide plechový deravý zvuk , kedže som už menil všetky časti výfuku okrem katalizátoru tak usudzujem že je vtahu, ráno mám problém zo štartovaním dva áž tri krat prerušene musim štartovat na benzin nabieha ako na tri valce akonahle prepne na plyn tak šlape v pohode až na ten zvuk spod auta a mierne sa aj zvíšila spotreba LPG.
DEAWOO LEGANZA 2.0 CDX - STRIEBORNÁ - LPG-XENÓNY - PREDNE A ZADNE PARK. SENZORY - MODUL AUT. ROZSV. SVETIEL, 7-inch Touch Screen 2 Din In-Dash Car DVD Player Built-in GPS Function Dual Zone JZY-817-G
Reklama
 

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: katalizator

Příspěvek od ppp »

To su tie nove auta :) co si kontroluju aj to ci maju este katalyzator vp oriadku .
Moje espero malo v 160tkm katalyzator takmer nefunkcny, HC sice tesne ale nad limitom. Lambda (udaj na emisnom pristroji) pritom v poriadku. Cize katalyzator kaput. Ale cito auto malo naozaj 160tkm to sa asi nikdy nedozviem. A ten motor trosku viac papal olej (3 az 4l na 10tkm) a jazdil dlho na neriadene lpg.

Dnes ale nie je problem kupit katalyzator neorigo pod 50e alebo som na allegre videl vraj origo (GM-DAC) s kovovym vnutrom na nubiru, lanos, leganzu kusok pod 100e.
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“