Kam s telefonem/navigaci

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Uživatelský avatar
ReWegar
Příspěvky: 675
Registrován: pát čer 03, 2011 22:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Kam s telefonem/navigaci

Příspěvek od ReWegar »

Zdravim,
jelikoz si ve ctvrtek jedu pro sveho orlika tak jako castemu uzivateli navigace v soucasnem aute resim kam s ni...
Navigaci/Telefon se me nechce lepit na sklo a tak se Vas chci zeptat zda ma nekdo otestovane nejake mistecko na prisavku/Nalepku na palubce?
Co tak koukam na fotky tak snad neni nikde poradnej flek :)

Diky zkusenym orlandakum za kazdy typ

(PS koukal sem na brodit ProClip ale to provedeni pro orlando je hruuza :) a ne originalni navigaci sem nechtel protoze dle me je nepouzitelna)
Obrázek
Reklama
 

Zbynda
Příspěvky: 8
Registrován: pát zář 30, 2011 14:45

Re: Kam s telefonem/navigaci

Příspěvek od Zbynda »

ReWegar píše:Zdravim,
jelikoz si ve ctvrtek jedu pro sveho orlika tak jako castemu uzivateli navigace v soucasnem aute resim kam s ni...
Navigaci/Telefon se me nechce lepit na sklo a tak se Vas chci zeptat zda ma nekdo otestovane nejake mistecko na prisavku/Nalepku na palubce?
Co tak koukam na fotky tak snad neni nikde poradnej flek :)

Diky zkusenym orlandakum za kazdy typ

(PS koukal sem na brodit ProClip ale to provedeni pro orlando je hruuza :) a ne originalni navigaci sem nechtel protoze dle me je nepouzitelna)
ahoj, resil jsem to taky. Navigaci mam v mobilu HTC HD2 . Je asi o malinko mensi nez bezna navigace. Pouzivam nanopodlozku (takova ta lepiva) tu polozim na misto kde je vstup na CD , protoze CD nepouzivam , na to prilepim ten mobil. Je to perfektni. Nanopodlozka fakt drzi ani pri velkych otresech se mobil ani nehne . Neni to uplne v zornem poli sice ale stejne na ni furt nekoukam.
Trabant, Škoda 105 S, Felicia,
Volkswagen Caddy 1,6
Volkswagen Golf plus 1,4 TSI
Chevrolet Orlando 1,8 LT+ (+tempomat)
Uživatelský avatar
ReWegar
Příspěvky: 675
Registrován: pát čer 03, 2011 22:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s telefonem/navigaci

Příspěvek od ReWegar »

Diky za napad. Nanopodlozka je fajn ale i kdyz funguje tak bych ji neveril a nechce se ma tam davat telefon za 12.000,-.
CD vstup take nebudu potrebovat protoze pojedu vse z HDD pripojenem v USB.
Nekde se zde drive zahledl ze to snad 2,5 HDD utahne ne? a ze to zmakne 1000 MP3jek?
Obrázek
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: Kam s telefonem/navigaci

Příspěvek od slaza »

Určitě je to výborná věc, ale není podložka jako podložka. Podložka se sice přilepila k autu, ale protože deska není ideálně rovná, po položení hladkého mobilu se tento tak přilepil, že jsem ho pak utrhl i s podložkou od desky. Prý se to musí nechat trochu zaprášit, aby to tak nedrželo. Nebo jsem měl nějakou "čínu". Od té doby je podložka zdeformovaná, jak to dobře drželo.
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Uživatelský avatar
ReWegar
Příspěvky: 675
Registrován: pát čer 03, 2011 22:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s telefonem/navigaci

Příspěvek od ReWegar »

Jasny to chapu. Asi mam problem se svou pracovni zatizenosti .) me to musi ladit oku.
No ve ctvrtek snad na neco prijdu
Obrázek
Uživatelský avatar
luke1
Příspěvky: 173
Registrován: sob črc 09, 2011 23:28
Bydliště: okres FM

Re: Kam s telefonem/navigaci

Příspěvek od luke1 »

ReWegar píše:Diky za napad. Nanopodlozka je fajn ale i kdyz funguje tak bych ji neveril a nechce se ma tam davat telefon za 12.000,-.
CD vstup take nebudu potrebovat protoze pojedu vse z HDD pripojenem v USB.
Nekde se zde drive zahledl ze to snad 2,5 HDD utahne ne? a ze to zmakne 1000 MP3jek?
Prave tim, ze to zvladne max 1000 mp3, tak nevim jestli neni zbytecne vozit 2.5"HDD, kdyz to muzes vyresit flashkou...vetsi nez 8GB prave kvuli zminenemu omezeni stejne nema smysl...
Orlando 1.8 LTZ Smoke Grey s navi, LPG
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Kam s telefonem/navigaci

Příspěvek od Poky Ul »

Já tam mám tohle a vubec mi tam nepřekáží je to super, vozit 2.5"HDD je zbytečný
ImgW.jpg
ImgW.jpg (34.44 KiB) Zobrazeno 6192 x
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
ReWegar
Příspěvky: 675
Registrován: pát čer 03, 2011 22:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s telefonem/navigaci

Příspěvek od ReWegar »

Poky Ul: tak presne tohle reseni me tez napadlo :) muzes tam mit tech karet nahazeno v kastliku :PP: jinak uz mam vymyslene i Bluetooth prehravani z mobilu diky tomu 2,5 jacku vedle USB do ktereho zapojim B-Spech Rx2
Obrázek
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Kam s telefonem/navigaci

Příspěvek od Poky Ul »

je to dobra věcička přehazuju jenom karty -i -i
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Sajner
Příspěvky: 235
Registrován: ned dub 03, 2011 13:16

Re: Kam s telefonem/navigaci

Příspěvek od Sajner »

ja mam htc desire s s navigaciou navigon. telefon mam pripevneny na bocnom okienku na dverach vodica v klasickom drziaku, ktory sa dava na sklo. je to pre mna najlepsie miesto - nikde inde sa mi to nehodilo, resp. bolo to prilis daleko od ruky.
Chevrolet Orlando, LT plus 2,0 diesel 120 kW, strieborne
Opel Astra G Caravan, 1,6 benzin automat, 74 kW, sedy - rok vyroby 1999, kupeny v roku 2007 v AAA
Trabant 601 Combi, 19 kW, biely
Nitra
Uživatelský avatar
Jožan
Příspěvky: 259
Registrován: sob čer 18, 2011 10:00
Bydliště: Broumov

Re: Kam s telefonem/navigaci

Příspěvek od Jožan »

Nano podložku jsem dal k tomu malému okýnku na tu rovnou plochu a super...
Yamaha XJ6 Diversion,Yamaha WR 250R,Chevrolet Orlando 1,8LTZ černá metalíza
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Kam s telefonem/navigaci

Příspěvek od hoza »

Sajner píše:ja mam htc desire s s navigaciou navigon. telefon mam pripevneny na bocnom okienku na dverach vodica v klasickom drziaku, ktory sa dava na sklo. je to pre mna najlepsie miesto - nikde inde sa mi to nehodilo, resp. bolo to prilis daleko od ruky.
Tak přesně tohle bych nikdy neudělal. Výhled je pro mě zcela zásadní. To bych už radši zkusil držák do mřížky ventilátoru
Uživatelský avatar
ReWegar
Příspěvky: 675
Registrován: pát čer 03, 2011 22:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s telefonem/navigaci

Příspěvek od ReWegar »

přesně tak na okno zasadne nelepim a nenito diky vyhlášce o výhledu. Leva strana je pro me. jako praváka zabita. O Te mrizce take uvazuju jako o posledním řešení. Hold to bude chvilka koumani.
Obrázek
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 455
Registrován: ned bře 20, 2011 21:12
Bydliště: Třinec

Re: Kam s telefonem/navigaci

Příspěvek od denny »

Kup si držák, třeba s ebay s takovým kolečkem, které se nalepí na palubovku a na něj pak v pohodě chytne ta přísavka od držáku. Mám to tak uprostřed palubovky kde je ten uložnej prostor. Mám to blízko na ovládaní i autonabíječka v pohodě dosáhne :-) Myslím si, že aj nějak tak by se to dalo udělat i v Orlandu :-)
Moje: Chevrolet Cruze 1.6 LS+ Misty Lake, 17" origo chevy, K&N filtr

Tátovo: Chevrolet Orlando 1.8 LTZ, Smoke Grey
Uživatelský avatar
ReWegar
Příspěvky: 675
Registrován: pát čer 03, 2011 22:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s telefonem/navigaci

Příspěvek od ReWegar »

Presne tak to mam ted ve stavajicim aute akorat prave nevim kam s tim koleckem ani :D
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Interiér a exteriér“