Centrál na DO

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Zdenna
Příspěvky: 2
Registrován: čtv bře 22, 2012 19:28

Centrál na DO

Příspěvek od Zdenna »

Zdravím, mohl by jste mi někdo poradit? Vůbec tohle auto nevlastním ale dávám známému do auta kde již má namontovaný centrál na klíč od dvěří řidiče. Chce tam DO k tomu centrálu ale bohužél se nám dneska nepovedlo najít správný káblík na spuštění centrálu. V krabičce od centrálu v DO cvaká jak při zamknutí tak i odemknutí ale ve dveřích se to ani nehne.

Máte někdo zkušenosti po kterém káblu jít a v jakých místech? Díky moc za odpověď.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vypravca
Příspěvky: 1056
Registrován: pát črc 07, 2006 06:12
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Centrál na DO

Příspěvek od Vypravca »

Najskor pozri do vodicovych dveri ci tam ma motorcek na central. Moze tam byt len ovladaci kontakt, ktory spina pri otoceni kluca.
ex EVANDA, strieborná metalíza svetlá,
LPG BRC sequent 24
Automatické zapínanie svetiel, cúvacie senzory.
ex ESPERO strieborná metalíza.
ex ESPERO modrá metalíza.
DAEWOO MERCEDES McLAREN
LPG POZITIVE.
EGR NEGATIVE.
Diagnostika Autel Maxidiag univerzal.
Zdenna
Příspěvky: 2
Registrován: čtv bře 22, 2012 19:28

Re: Centrál na DO

Příspěvek od Zdenna »

A nevíš kde se nachází v autě řidící jednotka? Kde jsou navedeny všechny motorky s dveří? Jedná se o originální centrál. Díky
Uživatelský avatar
Mikeš
Příspěvky: 329
Registrován: stř srp 29, 2007 08:37
Bydliště: B.n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál na DO

Příspěvek od Mikeš »

Řídící jednotka je součástí ovládacího motorku ve dveřích řidiče.
Něco okolo toho se řešilo už tady https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.p ... wrapheader
Matýsek z roku 99", odjeto 160 tkm, zrecyklováno :-(
Land Rover Discovery 3 2.7 - vé šestka v dechtu :-)
2x Land Rover Freelander Td4
Fábia HTP
Uživatelský avatar
radek.me
Příspěvky: 17
Registrován: ned lis 27, 2011 07:28
Bydliště: Rakovník

Re: Centrál na DO

Příspěvek od radek.me »

Nedávno jsem to taky do matízka dával koupil jsem tohle DO http://www.rakso.cz/detail/dalkove-ovladani-se2c/ k tomu musíš koupit jeden min dvoukabelovej motorek který se dá do dveří řidiče propojí s táhlem čudlíku a motorek se propojí s řídící jednotkou DO. Do kabeláže origo centrálu se vůbec nezasahuje protože by to spolu stejně nekomunikovalo, matiz řídící jednotku centrálu nemá, funguje na principu spínačů v řidičovejch dveřích, ale jak jsem psal do ničeho nezasahuješ jen ten přidanej motorek začne tahat za táhlo zamykacího čudlíku dveří a tim ovládá celej centrál. Volal jsem předtim přímo do Raksa kde se těma montážema i zabývají a tento postup mě poradili jako jediný možný u Matize.
Matiz Ice Clim 0,8 11/2004 Klima, servo, ABS, 2x airbag, okna v el, centrál na DO, automat. světla, park. senzory,
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“