nový chevrolet aveo 1,4 16V 74 kWvýbava LTZ

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

ToJa
Příspěvky: 2
Registrován: úte zář 27, 2011 17:17

nový chevrolet aveo 1,4 16V 74 kWvýbava LTZ

Příspěvek od ToJa »

uvažujem nad kúpou nového auta a oslovila ma práve ponuka na nový chevrolet aveo. včera som bola na skúšobnej jazde, vedia mi urobiť dobrú cenu. dizajn auta spredu a zboku OK, len zadok sa mi trochu nepáči, interiér fajn, predné sedačky vcelku pohodlné, ale vzadu sa mi zdá trochu málo miesta. doteraz som jazdila na Citroen Xantia 2.0i. dobre sa mi na nej jazdí, je priestranná pohodlná, ale keďže prevažne jazdím sama, zdá sa mi zbytočne veľká. a už by som jej dopriala zaslúžilý odpočinok :D
aké máte skúsenosti s aveom? prehovárajú ma ešte na astra classic III za dobrú cenu a neviem sa rozhodnúť. dizajnovo sa mi viac páči nové aveo. skúste ma presvedčiť, že kúpou avea nič nepokazím a budem spokojná :D .
ďakujem.
Reklama
 

Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: nový chevrolet aveo 1,4 16V 74 kWvýbava LTZ

Příspěvek od lomngi »

Nikto Ta tu presvecat o kupe noveho avea nebude. Ja mam aveo uz 3rok a viem ze keby ze kupujem momentalne nove auto tak by som zas isiel do avea. Ale rozhodnut sa musis uplne sama. Kazde auto ma nieoco za a nieco proti.Ale jedno je iste keby ze si mam vybrat medzi Francuzom Citron. alebo aveo tak francuza ani opravovat nechcem nie este na tom jazdit.
Astra nie je zle aleked porovnas v bubucnosti naklady na seris a udrzbu, tak je drahsia priemerne o 25-30 %.
tak ze sa rozhodni sama akup aveo.a Potom sa prihlas medzi clenky aveofanclubu.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: nový chevrolet aveo 1,4 16V 74 kWvýbava LTZ

Příspěvek od ladinek »

buď bych vzal opět něco od Chevy nebo něco úplně jinýho ,ale ne od GM.S Aveem jsem spokojený -i má ale velkou spotřebu kol :roll: a pneumatik ;) :lol:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: nový chevrolet aveo 1,4 16V 74 kWvýbava LTZ

Příspěvek od 666 »

A od dnešního dne bude mít velkou spotřebu repráků :D :lol: :lol:
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: nový chevrolet aveo 1,4 16V 74 kWvýbava LTZ

Příspěvek od Hanzy »

Zatim jsem jen koukal na nove Aveo z dalky a slaby clanek vzhledu je zadni cast ale koukal jsem hodne delaji kola jsou postavene na uzkych jak se da neco pekneho sirsiho bude to jina kava -i
Jinak vypada hodne dobre -i :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: nový chevrolet aveo 1,4 16V 74 kWvýbava LTZ

Příspěvek od ladinek »

666 píše:A od dnešního dne bude mít velkou spotřebu repráků :D :lol: :lol:
nééééééé zatím mám jen ty Sony ty daruju švárovi :lol: koupím repro a počkám na jaro až bude čas -i pak si to vychutnám,přes zimu koupím ještě tlumení a pak budu měnit všechny okna :lol:

Aveo je hezký to nový ,ale ty gumy mají moc vysokej profil,chce to o číslo větší boty a bude to závodák -i nebo o dvě -i
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: nový chevrolet aveo 1,4 16V 74 kWvýbava LTZ

Příspěvek od lomngi »

Ladinek ma veľkú spotrebu na aveo na všetko. Lepšie povedane jeho nároky na aveo sú veľké a tak z obyčajného avea robí luxus. A to je to čo Ladínka robí výnimočným. Keby každý mal taký prístup ako on tak tu na fóre by sme neštíhali čítať nové a nové nápady. Tak že už sa teším na ďalšie a dúfam čo skoro nu budem robiť konkurenciu. Zároveň čakám kedy sa objavý ďalší nadšenec ktorý príde ďalším vylepšením na inšpiraciu.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: nový chevrolet aveo 1,4 16V 74 kWvýbava LTZ

Příspěvek od ladinek »

oooo :oops: :oops: :oops: lommgi díky za pochvalu , po zimě ti dám vědět a objednáš mi tu kameru prosím,teď vyřeším tu hudbu a pak bonbonek jako rádio a kamera,zatím furt jen plánuju :D ale po zimě to začne :o)
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Re: nový chevrolet aveo 1,4 16V 74 kWvýbava LTZ

Příspěvek od mino »

Máme nové aveo ale HB. Neviem vlastne aké chceš Ty. V porovnaním so starším modelom je to poriadny skok vpred. Aj ked 1,4 je len asi o pár 100 e drahšia, išli sme do 1,2 16v. Je to iný motor ako 1,2 16v v staršom modeli. Ide velmi velmi dobre. Mám na jazdenie 1,4 aku chceš Ty ale rozdiel je tam minimálny. A je ovela hnilejšia ako 1,4 16v 69 kW- aj ten motor som mal v Aveu. Kupou nového avea nič nepokazíš. Za tu cenu nedostaneš u žiadnej inej automobilky lepšiu výbavu. Na druhú stranu pri následnom predaji je iná značka ovela lepšie. Vidím to pri predaji mojich aut. Poprosím aby ste sa tu bavili k teme......
Škoda Roomster TSI
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: nový chevrolet aveo 1,4 16V 74 kWvýbava LTZ

Příspěvek od pekrtek »

mino píše:Máme nové aveo ale HB. Neviem vlastne aké chceš Ty. V porovnaním so starším modelom je to poriadny skok vpred. Aj ked 1,4 je len asi o pár 100 e drahšia, išli sme do 1,2 16v. Je to iný motor ako 1,2 16v v staršom modeli. Ide velmi velmi dobre. Mám na jazdenie 1,4 aku chceš Ty ale rozdiel je tam minimálny. A je ovela hnilejšia ako 1,4 16v 69 kW- aj ten motor som mal v Aveu. Kupou nového avea nič nepokazíš. Za tu cenu nedostaneš u žiadnej inej automobilky lepšiu výbavu. Na druhú stranu pri následnom predaji je iná značka ovela lepšie. Vidím to pri predaji mojich aut. Poprosím aby ste sa tu bavili k teme......
O co méně dáš, o to méně dostaneš.
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Re: nový chevrolet aveo 1,4 16V 74 kWvýbava LTZ

Příspěvek od mino »

Tak za aveo sme dali cca 10700 e. V tej cenovej relácii je dosť modelov aj od iných značiek ale s o dosť chudobnejšou výbavou. Strašne vela ludí má predsudky voči Korejským autám. Nie v jednom autobazári som sa o tom presvedčil ked som im nukal moju žltú 1,4-ku.
Škoda Roomster TSI
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: nový chevrolet aveo 1,4 16V 74 kWvýbava LTZ

Příspěvek od Scorpion.11 »

Jednoducho řečeno, že Aveo je dobré a spolehlivé auto a o to přeci jde :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
ToJa
Příspěvky: 2
Registrován: úte zář 27, 2011 17:17

Re: nový chevrolet aveo 1,4 16V 74 kWvýbava LTZ

Příspěvek od ToJa »

ahojte, ďakujem za vaše príspevky a postrehy. som dosť naklonená pre nové aveo 1,4 práve kvôli tomu, že za cenu do cca 12000 EUR nové auto s takou výbavou ako je v novom aveu (výbava LTZ) asi ťažko zoženiem. presne ako píše mino, dá sa zohnať aj nové auto v inej značke, ale v omnoho slabšej výbave alebo len miniautíčko (takého sa ja bojím kvôli mojej klaustrofóbii). prešla som viacero predajcov, všade sú lákavé ceny od...(základ), ale keď mi dopĺňali výbavu navyše, ceny išli pekne nahor. ako som písala uvažujem nad 1,4 sedan v najvyššej výbave+metalíza a cenovo by ma auto vyšlo na cca 10.900 EUR (mám tam známeho a myslím, že cenu mi ponúkol vynikajúcu :D). akurát ma trochu mrzí lenivosť avea. veľmi sa v autách nevyznám, ale pri skúšobnej jazde som zistila, že veľké zrýchlenie od avea asi očakávať nemôžem (lenže nemôžem porovnávať Citroen Xantia dvojliter s výkonom 112 kW, na ktorom jazdím súkromne a vw polo a toyota avensis, na ktorých jazdím služobne). nie som žiadny pirát ciest, aj keď občas nejazdím úplne podľa predpisov, ale kto z nás niekedy tomu trochu viac nepridá, však? :D. skúšané auto malo najazdené veľmi málo (cca 400 km), asi aj preto sa mi zdalo lenivé. a možno by ma nové aveo donútilo jazdiť kľudnejšie, pomalšie a hlavne bezpečnejšie. ako sa hovorí pomaly ďalej zájdeš. a aj keď niektorí odsudzujú chevrolet kvôli tomu, že pred pár rokmi kúpil daewoo a že sa jedná o kórejské auto, mne to nevadí. ja si auto chcem kúpiť pre seba a pre svoju potrebu a bezpečnosť na cca 5-6 rokov a nie aby mi "susedia závideli". a o tých pár rokov možno budú ceny áut už zase niekde inde. a už neriešim ani ten škaredý zadok auto. budú sa naň dívať ostatní vodiči, nie ja. hlavne, že ten môj je pekný :D :D :D (vraj). takže ešte si prejdem ponuky a skúsim sa rozhodnúť. zatiaľ je stále číslo 1 aveo. aj vďaka vám... ahojte.
Uživatelský avatar
Eugo
Příspěvky: 792
Registrován: úte led 13, 2009 21:04
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: nový chevrolet aveo 1,4 16V 74 kWvýbava LTZ

Příspěvek od Eugo »

a co tak aveo 1,6 ?
Nissan NV200 1,6 81kw
Mazda 3 2,0 benzin 121kw r.v.2014
Kia Pregio 2,7 D
Chevrolet Aveo 1,4 74 kW r.v.2008+LPG
Honda Shadow vt 750 c6
člen AVEO Fanclubu
mino2
Příspěvky: 7
Registrován: ned srp 21, 2011 18:29

Re: nový chevrolet aveo 1,4 16V 74 kWvýbava LTZ

Příspěvek od mino2 »

Ok prídi do R.Soboty a preveziem ťa na 1,2 16v, 1,2 16 ten nový motor v aveu a prípadne 1,4 16v 74kW. Budeš si mocť vybrat. Do 1,6 by som asi osobne už teraz nešiel.
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Aveo“