Trasie volant

Moderátor: Blue Lanos

danny29
Příspěvky: 72
Registrován: pát zář 02, 2011 14:03
Bydliště: Kosice, Slovensko

Trasie volant

Příspěvek od danny29 »

Dalsi moj problem je ze pri rychlosti 80km/h strasne trasie volantom,neviem ci to je geometriou alebo cim.
Mozu byt aj loziska lebo pocut v kabine valivy odpor ako keby som siel na tanku :cry:
Je to dost nebezpecne takto jazdit a hlavne po dialnici ked sa plazis 80 a vies ze motor by dal aj viacej.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pepino_99
Příspěvky: 168
Registrován: pon led 19, 2009 18:06
Kontaktovat uživatele:

ODP: Trasie volant

Příspěvek od Pepino_99 »

Máš vyvážená přední kola? Ano, motor by dal více, já jednou 160km/hod, Fitty oficiálně 183Km/hod, raději nezkoušet. :-))
Tico - it's fun!
danny29
Příspěvky: 72
Registrován: pát zář 02, 2011 14:03
Bydliště: Kosice, Slovensko

Re: Trasie volant

Příspěvek od danny29 »

ano,to auto je ako uplne nove s tovarne.Neskor hodim foto,ale su vyvazene,skusal som aj ine kolesa a nic.
ozzman
Příspěvky: 197
Registrován: pát črc 15, 2011 10:39
Bydliště: BB
Kontaktovat uživatele:

Re: Trasie volant

Příspěvek od ozzman »

na 90% to budú pneumatiky, daj ich prevážiť + skontrolovať či nie je poškodený kord
danny29
Příspěvky: 72
Registrován: pát zář 02, 2011 14:03
Bydliště: Kosice, Slovensko

Re: Trasie volant

Příspěvek od danny29 »

skusim aj moj tip bol na zaciatku ze pneumatiky bude treba vyvazit.Skusim a napisem ze co a jak.
miysho
Příspěvky: 28
Registrován: čtv dub 14, 2011 13:50

Re: Trasie volant

Příspěvek od miysho »

ako prve prehod predne kolesa za zadne a naopak
moze byt prasknuty kord ako sa spominalo vysie, ale to by ti skor hucalo ale netriaslo.
ked mas puklice daj ich dole a skontroluj ci mas tam vsetky sruby a ci je dotiashnuta poloos. ver mi bude sa ti to zdat smiesne ale mal som taky pripad
ked vies ako vyskusat loziska na prednej naprave tak to sprav
ked ti to velmi huci tak by som po dalsie skusil dvihnut najprv jednu a potom druhu stranu a skus zakivat s kolesom a pozeraj ci nema volu NA LOZISKU, nie na capoch ale na lozisku

danny29 píše:skusim aj moj tip bol na zaciatku ze pneumatiky bude treba vyvazit.Skusim a napisem ze co a jak.
jawa250-ex, peugeot 405 1,9D-ex, honda jazz maxiscooter-ex, opel vectra 2,0DI-ex, AUDI a4 1,9TDI-ex, AUDI A6 1,9TDI-ex,
Honda Silver wing 600 maxiscooter-now
AUDI A6 1,9TDI-now
buggy-tico-now
danny29
Příspěvky: 72
Registrován: pát zář 02, 2011 14:03
Bydliště: Kosice, Slovensko

Re: Trasie volant

Příspěvek od danny29 »

No,tak som prehodil zadne kolesa za predne.Zda sa mi ze to huci viacej ako predtym :(
Sruby boli ok ,neboli uvolnene.Loziska vyzeraju celkom nove,nic tam nevrzga ani nemaju volu.
Zostava iba vyvazenie,a ak to nepomoze,tak neviem co s tym fakt.
Volant zacina triast uz pri 60km predtym to robilo pri 80 km/h.
Vdaka za kazdu radu.
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Trasie volant

Příspěvek od ladinek »

nech vyvážit do nuly všechny 4 kola
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
danny29
Příspěvky: 72
Registrován: pát zář 02, 2011 14:03
Bydliště: Kosice, Slovensko

Re: Trasie volant

Příspěvek od danny29 »

Skusim to vyvazit.Kolko to moze stat?Inac su tam pneumatiky Debica,co nie je bohvie aka znacka.
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: Trasie volant

Příspěvek od kesko »

Dobre skontroluj pneu. Ak su stare a dlho stáli, môžu mať preležané plošky a na tých to potom poskakuje a trasie.
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
danny29
Příspěvky: 72
Registrován: pát zář 02, 2011 14:03
Bydliště: Kosice, Slovensko

Re: Trasie volant

Příspěvek od danny29 »

Dneska som na aute skoro vytriasol dusu.Nad 80 km/h sa s tym neda robit,komplet cele auto vibruje jak nikdy.
Pneumatiky su 2 rocne, nestali nikde,jazdilo sa s nimi.Ale jedno je iste, ze su to kolesa.
:evil:
Poradte pneu som skontroloval.
MACHINE
Příspěvky: 139
Registrován: stř led 14, 2009 20:14
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: Trasie volant

Příspěvek od MACHINE »

a sú vyvážené? cenník máš tu, to je servis kam chodím ja...vyváženie kolesa 0,83€, závažie max. 0,83€, demontáž+montáž kolesa na os 1€ ...max. náklady za vyváženie cca 12€...

http://olejobchod.hlohovecko.sk/?menu=5 ... n_menu=533
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Trasie volant

Příspěvek od ladinek »

nech to konečně vyvážit a pak špekuluj dál :lol: na čeký koruny vyvážit celý auto tak 400kč a máš klid -i
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: Trasie volant

Příspěvek od Topol »

danny29 píše:Dneska som na aute skoro vytriasol dusu.Nad 80 km/h sa s tym neda robit,komplet cele auto vibruje jak nikdy.
Pneumatiky su 2 rocne, nestali nikde,jazdilo sa s nimi.Ale jedno je iste, ze su to kolesa.
:evil:
Poradte pneu som skontroloval.
Pěkný den :D
Pneumatiky to jsou určitě !!!Může být i odfouklý dezén.
Už jsem to se psal co se mi stalo někdy před 25lety ještě na 120.jeli jsme do Brna po dálnici těch 120-130 a najednou vibrace celého auta,že jsem měl problém ho udržet na silnici.Když jsem zastavil a myslel jsem si,že mám nejmíň prasklou pneumatiku tak jsem nic nenašel a to jsem sundal postupně všechna kola!!V Brně,tenkrát těch servisů tolik v neděli otevřeno nemělo ale poradil mi jeden esembák ať si zajedu do Imperiálu,že tam je stálá služba.Opravdu ochotný mechanik dal to i na hever,prohlíd a dokonce se mnou projel a nic nezjistil.Když jsme se vraceli tak jak píšeš kolem 80 se to začalo projevovat.Kamarád tenkrát,že pojede za mnou a najednou na mě blikál.Tak jsem zastavil a že mi skáče teď už nevím jestli levé nebo pravé kolo.Nasadil jsem rezervu a dojel domů bez problémů!!
Druhý de jsem s tím zajel do Barumky a povídám,že mi asi ulítlo olůvko.On to protočil a povídá"Máš prasklý/odlepený/dezén ! Ukázal mi místo,které se dalo přikrýt palcem ruky,které bylo víc sjeté !!! Jestli máš protektory ale může to udělat i normální pneumatika !!!
A jak říkám do té doby bych nevěřil,co to může s autem udělat !!!Opravdu jsem měl problémy,když se to stalo tak ve 130 to udržet na silnici !!! Zkus to ať za tebou někdo jede a uvidíš.
No nic dej ještě vědět a hlavně ať nám jezdí a nezlobí !
danny29
Příspěvky: 72
Registrován: pát zář 02, 2011 14:03
Bydliště: Kosice, Slovensko

Re: Trasie volant

Příspěvek od danny29 »

Tak konecne som sa dal objednat na zajtra na to vyvazenie kolies.Mechanik povedal ze to bude urcite v tom ze to je spatne vyvazene.uvidime ako to spravi,cena bude 10euro.Takze nic strasne.zajtra pisem, ako to dopadlo.Cus zatim.
Odpovědět

Zpět na „TICO“