Demontáž rádia...

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
SirTnT
Příspěvky: 39
Registrován: ned bře 06, 2011 23:50

Demontáž rádia...

Příspěvek od SirTnT »

Zdrávím....
pořídíil jsem si místo Tica, chevrolet spark (první verzi) a nějak nemůžu přijít jak dostat z tica to radio...není tam originální, ale nemontoval jsem ho tam já, ale kdysi jeden automechanik. Je tam nějaká pojistka nebo něco tak? Ať koukám jak koukám tak nic nevidím a ať tahám jak chcu tak radio stále drží. Děkuji za rady.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Arendal
Příspěvky: 1083
Registrován: stř led 23, 2008 23:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž rádia...

Příspěvek od Arendal »

Hi, tak to si uzijes srandy, pac co mam radio, tak to ma ramecek, ktery se zachytava vytrcenim ruznych casti k dire v palubce a samotne radio jde dostat ven jen pomoci 2 tenkych "elek" z boku (vycvaknou z radia take bazmeky co drzi radio u ramecku).

Ted na nubire to je zas jinak. Okolo je plastovy kryt, ten dolu, pak jsou na bocich 2 srouby drzici to v palubce a radio drzi sroubkama v takem pojizdnem ramecku.

Takze preji hodne stesti ;) -i
Přílohy
Ramecek zevnitr
Ramecek zevnitr
PIC110727081959.jpg (74.38 KiB) Zobrazeno 2512 x
Ramecek
Ramecek
PIC110727081943.jpg (67.25 KiB) Zobrazeno 2512 x
Ty 2 elka
Ty 2 elka
PIC110727081923.jpg (60.47 KiB) Zobrazeno 2512 x
Daewoo Nubira 1.6 16V kombi SX, tmavozelena
Škoda Octavia II FL kombi, 1.9 TDI bílá
+ Letajici Cihla - Opel Ascona 1.8 KAT, "modra-metal", hatchback
+ Daewoo Racer 1.5 sedan `94, stříbrná; nyní v autinebi.
Uživatelský avatar
Woyta
Příspěvky: 332
Registrován: sob říj 13, 2007 23:08
Bydliště: Hořice

Re: Demontáž rádia...

Příspěvek od Woyta »

Hlavu pod palubku a kouknout se jak tam drzi. Podle toho ho vykuchat.
Obcas potkas treba radia ktera maji pojistny trn. Ten musis zamackout a pak jde vytahnout.
Intel E7200 @3,8ghz, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative SB Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Logitech MX518, Logitech G25, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodnik
Nissan 200SX S13 / Daewoo Tico
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Demontáž rádia...

Příspěvek od ladinek »

některý radia jsem viděl zezadu chycený i 10" matičkou uprostřed zezadu na radiu,nevím jestli se to ještě dnes dělá :roll:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
MACHINE
Příspěvky: 139
Registrován: stř led 14, 2009 20:14
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž rádia...

Příspěvek od MACHINE »

...ja to mám uchytené zozadu rádia takým kovovým prúžkom o palubnú dosku...skús nájsť šróbik pod smetným košom čo je v palubke...ten odšróbuj a malo by ti rádio s trochou násilia ísť von...

//...pozri obrázok...tak bolo uchytené moje staré rádio a svoje nové som si tiež tak uchytil...ako vidíš, aj majitelia tohto auta majú problém s demontážou a mne samému tento systém už rádio raz zachránil...odolalo nájazdu jedného zlodeja... :o)
Přílohy
Snímka010.jpg
Snímka010.jpg (227.76 KiB) Zobrazeno 2484 x
SirTnT
Příspěvky: 39
Registrován: ned bře 06, 2011 23:50

Re: Demontáž rádia...

Příspěvek od SirTnT »

Děkuji vám moc za radu nakonec. Vzadu byla sice matka, ale nebyla ničím přišroubovaná. Zkoušel jsem to teda pomocí těch dvou L, ale nějak to nešlo. Rádio se ani nehlo. Nakonec jsem to vyřešil tím způsobem, že tu kovou "krabičku", v které je to radio jsem prostě násilim vypáčil ven a radio posléze pomocí dalšího násili(musel jsem ohnout několik paciček) vytáhl z té krabičky ven, ale víte co je ironie? Že když jsem to radio montoval do nového sparka tak jsem to radio musel strčit zpět do toho kovovoého obalu, protože mi to radio jaksi spadlo až někam k motoru málem, protože bylo malé :-D

Ale i tak děkuji za radu. Už vím, že u tica co nejde normálně tak se musí použít trošku vyhružek a násilí.
Odpovědět

Zpět na „TICO“