Převoz psa

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Pavel56
Příspěvky: 56
Registrován: čtv pro 16, 2010 23:34
Bydliště: Orlová

Převoz psa

Příspěvek od Pavel56 »

Zdar - máte někdo zkušenosti s převozem psa (střední velikost) v sedanech?
Předtím jsme měl picasso a středního knírače - to nebyl problém -i .
Teď (časem) by má drahá choť si chtěla O5 pořídit psa - tvrdím, že na to nemáme auto.
A jelikož Cruze chci mít na cca 6 let, tak si musí počkat, až si příště pořídíme nějaké malé kombi -P
jde mi o to, jak vozit psa na sedadlech - existují nějaké vany ale, že bych v to měl důvěru ...
dík za nápady
Cruze 1,8 LT, aut.
Reklama
 

Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Převoz psa

Příspěvek od ladinek »

rozmluvit přítelkyni -i
pes v bytě a autě pokud není v kufru nemá co dělat :PP: jedině mu pořídit tu přenášecí krabici ve zverimexu mě by teda ty chlupy dost vadily jsem na to přímo vysazenej :roll:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Převoz psa

Příspěvek od Richard »

Existuje taková deka mezi opěrky hlavy přední a zadní a tím se ochrání sedačky, ale pro psa si kup ještě takový kšíry, ci se zapnou přímo do bezp. pásů.... já to mám jednodušší - kombi i tak psa vozím vždy jen přivázanýho vzadu v kufru
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Převoz psa

Příspěvek od -peha- »

Já to mám lahšie lebo na psa mám Oktávku :lol: :lol: :lol: Ale dajú sa kúpiť sietky majú to vetšinou v LIDLu tam sme kupovali jednu do Audiny a je to dobrá vecička..............

http://www.gundogstore.sk/index.php?mai ... cts_id=365
Přílohy
siet_do_auta.jpg
siet_do_auta.jpg (108.76 KiB) Zobrazeno 3648 x
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Převoz psa

Příspěvek od 666 »

ladinek píše:pes v bytě a autě pokud není v kufru nemá co dělat jedině mu pořídit tu přenášecí krabici ve zverimexu
No jo Ladinku, ale pes, který se vejde do té krabice není PES, ale pejsek :o)
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Převoz psa

Příspěvek od Hanzy »

Cokl nema v aute co delat ani v baraku patri ven! :o)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Převoz psa

Příspěvek od Richard »

Hanzy ty vždy musíš prezentovat svůj názor způsobem, který je zde vlastní snad jen tobě ;-) otázka ale nezněla, kde má či nemá být pes, ale jak ho vozit v autě potažmo sedanu....... a vem jed na to že spousta lidí psy, pejsky, včetně koček a rúzných myších či ptáků v autě vozí a bez ohledu na tvoje názory i vozit budou.....
A přidám jedno moudro mé babičky : kdo nemá rád zvířata nemá rád lidi a z tvého příspěvku averze ke zvířatům přímo cáká ;-)
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Převoz psa

Příspěvek od -peha- »

Jo jo je dosť zvieratiek ktoré mám radši než ludí (a zvieratka nemusia byť albíni milujem aj ČIERNEHO PARDÁLA :lol: ) proste zvieratka milujem sú to velmi vďačný spoločníci :D
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Převoz psa

Příspěvek od Hanzy »

Musis to cist lepe napsal jsem ze nema co delat v aute a v baraku jelikoz nemam rad jejich smrad a chlupy adt. jak v aute tak v baraku!
Takze nez budes neco komentovat tak si to radeji k cemu reagujes vicekrat precti!
Mel jsem jak jsem mel cas sam 2 psy NO a stavel jsem 2 kotce se zateplenou boudou s osvetlenim a zastresenim a ne jak panelakovi koupi je pelech a misku a maji vystarano,ostatne u panelakovych je to tak se vsim ze -P
Ted nemam na nic cas tak si nic neporizuju na rozdil od toho jak to delaji ostatni ze si neco poridi a pak to jen doma samo trpi -P
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Převoz psa

Příspěvek od Kjub »

Hanzy píše:Cokl nema v aute co delat ani v baraku patri ven! :o)
Psa nenechavat iba vonku! To nechcem ani pocut! Dufam ze si to myslel ako vtip.... :cry:

My mame 3och psou (dvaja nasi-York a gulaska z ulice-stred. velkost + jeden cierny dabel ktoremu hladame dobry domov-tiez stred. velkost) a prevazame ich aj v Cruzovi. Snazim sa co najmenej samo... :lol: mame na to taku "plachtu" ktora sa zavesi o zahlavky v predu a vzadu gumickami na zadnych sedadlach. Potom neni problem-len to nechrani zadne dvere, ale uz maju aj take.
Vdaka tomuto je tam vzdy iba zopar chlpov, ktore oprasim a pohoda. Bez plachty=tragadia. :lol:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Převoz psa

Příspěvek od Kjub »

Hanzy píše:Musis to cist lepe napsal jsem ze nema co delat v aute a v baraku jelikoz nemam rad jejich smrad a chlupy adt. jak v aute tak v baraku!
Takze nez budes neco komentovat tak si to radeji k cemu reagujes vicekrat precti!
Mel jsem jak jsem mel cas sam 2 psy NO a stavel jsem 2 kotce se zateplenou boudou s osvetlenim a zastresenim a ne jak panelakovi koupi je pelech a misku a maji vystarano,ostatne u panelakovych je to tak se vsim ze -P
Ted nemam na nic cas tak si nic neporizuju na rozdil od toho jak to delaji ostatni ze si neco poridi a pak to jen doma samo trpi -P
OK, tak taketo kotce to je super! :D My mame iba byt, preto nemame ziadne obrovske vlkolaky, ale keby sme mali dom tak by boli take kotce ako hovoris. Dojdes nam ich potom spravit? :o)
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
saamm
Příspěvky: 818
Registrován: úte led 13, 2009 19:21
Bydliště: Kraj - Zlín

Re: Převoz psa

Příspěvek od saamm »

Je plachta z jedné strany pogumovaná. Napne se mezi opěrky hlavy přední a zadní a tím se ochrání sedačky. Dále je pro psa postroj který se připíná k bezp. pásu. Plachta nic nepustí na sedačky. V připnutém pásu se pes pohybuje ale nedovolí mu skákat a podobné věci dělat. Vozím tak dva psi. Počínaje dovolenýma konče výstavama. Komentář některých přecházím s úsměvem. :D
Přílohy
1.jpg
1.jpg (10.52 KiB) Zobrazeno 3590 x

člen AVEO Fanclubu č.4

Od 27.5. 2014 již jenom člen.
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Převoz psa

Příspěvek od Jajuska95 »

My jsme Bročkovi koupili plachtu, která se dává na zadní sedadla, ale nelíbilo se mu sedět na plachtě, tak si ji podlezl a ležel vzadu na podlaze, takže jsme to vzdali a většinou sedí na zemi u spolujezdce...na sedadla nesmí..
Přílohy
_thumb_2361_1.jpg
_thumb_2361_1.jpg (41.2 KiB) Zobrazeno 3581 x
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Převoz psa

Příspěvek od Ivo R. »

Richard píše:Hanzy ty vždy musíš prezentovat svůj názor způsobem, který je zde vlastní snad jen tobě ;-) otázka ale nezněla, kde má či nemá být pes, ale jak ho vozit v autě potažmo sedanu....... a vem jed na to že spousta lidí psy, pejsky, včetně koček a rúzných myších či ptáků v autě vozí a bez ohledu na tvoje názory i vozit budou.....
A přidám jedno moudro mé babičky : kdo nemá rád zvířata nemá rád lidi a z tvého příspěvku averze ke zvířatům přímo cáká ;-)
-i -i Souhlas
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Převoz psa

Příspěvek od Ivo R. »

ladinek píše:rozmluvit přítelkyni -i
pes v bytě a autě pokud není v kufru nemá co dělat :PP: jedině mu pořídit tu přenášecí krabici ve zverimexu mě by teda ty chlupy dost vadily jsem na to přímo vysazenej :roll:
To, co napsal Hanzymu Richard platí i pro tebe.
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Interiér a exteriér“