Olšovec 2011 - Bla, bla, bla

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Vojta

Olšovec 2011 - Bla, bla, bla

Příspěvek od Vojta »

Sem pište co chcete kolem srazu. Díky! :lol: :lol: :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Olšovec 2011 - Bla, bla, bla

Příspěvek od Scorpion.11 »

Sraz bude a to je to nejhlavnější :lol:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Olšovec 2011 - Bla, bla, bla

Příspěvek od Scorpion.11 »

Peháčik jakto, že nepřijedeš už v pátek?Díval jsem se, že máš přihlášení až od soboty :?
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2011 - Bla, bla, bla

Příspěvek od Petr S. »

Co k tomu dodat chlapi? Myslel jsem si,že jsme dospělí,ale tady se někdo chová,jak mimino,když mu vezmou bábovičku. Kdyby se tady měl každej urazit,tak už tady nikdo není. Nevím co víc napsat,snad jen poděkovat chalanům moravskejm,že to zachránili a Rebelovi,Odpadlíkovi velká černá kanka. Prostě nemám slov. :shock: :shock: :shock:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2011 - Bla, bla, bla

Příspěvek od -peha- »

Peťane už vieš kde býváš jo :lol: :lol: :lol: Jo Škorpíku to sú pracovné povinosti a služby takže aj dva dni je pre mna dosť problém lenže už tam mám vybavenú dovolenku takže len ruka pána ma zastaví a to len ťažko takže proste nám okolo 8:00 nachystáte kafíčko a je to :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2011 - Bla, bla, bla

Příspěvek od simone »

fííha to už je tak pokročilí čas že sa objednava??? no ja pridem isto aj s patrikom..amožno aj s kočkou.. nejakou... aleto potrebujem zvlašt chatku hihihihi
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2011 - Bla, bla, bla

Příspěvek od Vazoun »

Zdravím všechny na foru a přeji hezký :o) den.
S radostí jsem spolu s Aničkou ... přivítal, znovu obnovení a zajištění rezervace pro letošní hlavní sraz 2011 na Olšovci . Jelikož patřím mezi ty ... co se drží názoru :o) co můžeš dnes - neodkládej na potom :o) napsal jsem závaznou objednávku na rezervaci / mejlem / chatky typu " B " pro 4 osoby - na pátek 20.05. a sobotu 21.05.2011 - tato rezervace, mi byla zpětně včera opět mejlem pí. ředitelkou Hartmannovou potvrzena a s tímto pojedeme, jako již několikerý rok na Daewoo/Chevrolet sraz. Nestojíme o nějaké srazové cetky a podobně ... :o) ale hlavně se těšíme na přátelské setkání a poklábosení s kolegy,a kamarády o všem možném :o) . Vojtíšku ... a zpěvačko Mílo :o) garmoška a pěkné písničky ... zase budou ??? Moc se nám to posledně všem líbilo :lol: těšíme se na Vás všechny ČECHOSLOVÁKY i zájemce mezinárodní jak zde již bylo zmíněno -i -i -i
Jaruško ... podpoříme opět zvířecí útulek ... sbírkou a dovozem krmiva ?? Dejte nám všem vědět co a jak :o) jako vždy :lol:
S pozdravem " Vazounek a Anička " :lol: moc se těšíme na všechny a organizátorům díky a ZDAR :o) :lol: -i :PP:
...........................
Člen Matiz clubu reg.čís. 20 :P
Matiz SE 0.8 r.v.07/2002 sv.zel.metlina U38 --- STK+Emise do 07/2012
Uživatelský avatar
Peterek
Příspěvky: 112
Registrován: čtv led 15, 2009 10:30
Bydliště: Ostrava Poruba

Re: Olšovec 2011 - Bla, bla, bla

Příspěvek od Peterek »

Vazounek má sice pravdu :lol: , ale přesto nabízím dva poháry pro případné organizátory nějaké soutěže (třeba v :PP: ).
Jinak mám Petanque a šipky (magnetické). Ty se dají hrát v místnosti.
stará Škoda OCTAVIE, 2xMB W123, manželka Š100, Olcit (děs a hrůza), Opel Kadet combi, Toyota Yaris (automat), nyní náhodně Leganza přezdívaná "Legolanza" tmavá modrozelená metalíza
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Olšovec 2011 - Bla, bla, bla

Příspěvek od Scorpion.11 »

Vazoun píše:Jaruško ... podpoříme opět zvířecí útulek ... sbírkou a dovozem krmiva ?? Dejte nám všem vědět co a jak :o) jako vždy :lol:
Určitě se na pejsky nezapomene -i Vydržte jak to dá Vojta vše do kupy a pak vám všem dá vědět co a jak -i
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2011 - Bla, bla, bla

Příspěvek od Ivan »

Kolegové, jsem rád, že se organizování ujal Odpadlík, holt už nemám tolik času jako když jsem studoval :-) Pokud to jen trošku půjde, určitě se na srazu ukážu a zájemce povozím - na minulém srazu jsem poprvé za mnoho let chyběl, takže by Vás současná motorizace (340 HP, do srazu snad jich kýžených 390 HP) mohla potěšit, stejně jako nové brzdy (4píst. třmen, plovoucí kotouč a polosportovní destičky M.D.Components). Mějte se všichni fajn, těším se na staré i nové tváře.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2011 - Bla, bla, bla

Příspěvek od -peha- »

No tak to sa tešíme že dorazíš ale jo organizátor nieje Odpadlík ten s nami troška zamával a málem bolo po sraze takže vďaka Scorpionovi a Vojtovi sa to dostalo do správného smeru :lol: :lol: :lol: Takže sa môžeme tešiť ako píše Ivko na staré aj nové ksichtíky :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2011 - Bla, bla, bla

Příspěvek od Ivan »

-peha- píše:No tak to sa tešíme že dorazíš ale jo organizátor nieje Odpadlík ten s nami troška zamával a málem bolo po sraze takže vďaka Scorpionovi a Vojtovi sa to dostalo do správného smeru :lol: :lol: :lol: Takže sa môžeme tešiť ako píše Ivko na staré aj nové ksichtíky :lol: :lol: :lol:

Omlouvám se, toto mi uniklo. Dejte mi prosím vědět, jakmile bude vhodný čas poslat hromadnou zprávu.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2011 - Bla, bla, bla

Příspěvek od -peha- »

Ješte počkáme na sepsání zmluvy to zajistil Scorpion ale už je to zajistené takže tady je všetko :lol: :lol: :lol:

https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=25&t=17368
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2011 - Bla, bla, bla

Příspěvek od simone »

Aká je doteraz obsadenost chatiek?? nechcem si totižto rezervovat pre seba a synov jednu celú chatku akje niekde miestopre troch... Na dva dni...Ďakujem..
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2011 - Bla, bla, bla

Příspěvek od -peha- »

Vetšinou sú 4 miestné tak sa pozri sem http://www.olsovec.cz/ a pokud chceš tak nahoď to že s nekým budeš My máme Ačkovú a som tam s Peťom a Luckou . No lenže pokud budeš a prítuželkou tak Ti aj tak treba 4 :lol: :lol: :lol: Jo a stačí Ti aj B lebo sprchu keď tak máme ta stačí :D
Odpovědět

Zpět na „Srazy“