schanim disky

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
daewoopetr
Příspěvky: 12
Registrován: stř lis 10, 2010 19:18

schanim disky

Příspěvek od daewoopetr »

ZDRAVIM :PP: VSECHNY DEJVAKY, MAM TACUMU 16 16 2002 VENTIL A POTŘEBOVAL BYCH DISKY NEBO LITASE JESTLI NAHODOU NEKDO NEPRODAVATE. BERU I DOBROU RADU KDE SE DAJI SEHNAT JSEM Z JIŽNI MORAVY DEKUJI VSEM
Reklama
 

dettektorr
Příspěvky: 182
Registrován: úte bře 28, 2006 11:09
Bydliště: Kladno

Re: schanim disky

Příspěvek od dettektorr »

Ahoj,

já řešil to samý kvůli zimákum teď na podzim. dopadl jsem tak, že nejlevnější plecháče 15" byli za 1150,- Kč jeden. No a pak se na mě usmálo štěstí a na netu se objevili jedny 15" jetý a ty byly 640,- Kus. Chce to trpělivost a hledat. Mě to zabralo 3 měsíce než jsem je sehnal.

Jinak se začni zabývat otázkou jakýkoli liťáky s roztečí 4 x 114,3 a středící kroužky na náboj kola všechny tak cca za 450,- Kč. Dost Japonců má stejnou rozteč, ale nikdo tu středovou díru nemá shodnou. Není problém ty středící kroužky sehnat!
Chevrolet Orlando 1,8 LT+
BMW 530D
Kia Cee'd 1,6 CRDi 85kW
Kia Cee'd SW 1,6 CRDi 85kW
Hyundai Coupé 2,0i 16V
Daewoo Lanos 1,3i
Daewoo Tacuma 1,6 16V - dnes má manželka
Fiat Croma 2,0i 16V
Fiat Croma 2,0i 8V
Fiat Punto 1,25i
-------------------------------------------------------
Yamaha FZS600 Fazer
PEPANTACUMA
Příspěvky: 9
Registrován: sob lis 20, 2010 15:49

Re: schanim disky

Příspěvek od PEPANTACUMA »

Letos jsem si nadělil nové litáky , takže se mi doma jedna sada kol válí. Takže jestli by byl zájem jsou k mání. TADY je odkaz at máte přestavu http://www.pneumatiky.cz/enzo-h-6,5x15- ... y-lak.html obutý jsou michelinama. Rok staré.Takže jestli je zájem tak se ozvěte jinak je dávám ještě na internet. CENA asi za polovic co jsem koupil. Spíš dohodou
Naposledy upravil(a) PEPANTACUMA dne pát pro 31, 2010 07:32, celkem upraveno 2 x.
daewoopetr
Příspěvky: 12
Registrován: stř lis 10, 2010 19:18

Re: schanim disky

Příspěvek od daewoopetr »

PEPANTACUMA píše:Letos jsem si nadělil nové litáky , takže se mi doma jedna sada kol válí. Takže jestli by byl zájem jsou k mání. TADY je odkaz at máte přestavu http://www.pneumatiky.cz/enzo-h-6,5x15- ... y-lak.html obutý jsou michelinama. Rok staré.Takže jestli je zájem tak se ozvěte jinak je dávám ještě na internet. CENA asi za polovic co jsem koupil. Spíš dohodou

Takže všehchny 4 kola za 4000kč i z obutím ? jestli tomu dobře rozumím
PEPANTACUMA
Příspěvky: 9
Registrován: sob lis 20, 2010 15:49

Re: schanim disky

Příspěvek od PEPANTACUMA »

Za 6 000,- i s plášti. Ale už se někdo ozval a zítra se má na ně přijet podívat . Takže zatím na prodej jsou.
daewoopetr
Příspěvky: 12
Registrován: stř lis 10, 2010 19:18

Re: schanim disky

Příspěvek od daewoopetr »

PEPANTACUMA píše:Za 6 000,- i s plášti. Ale už se někdo ozval a zítra se má na ně přijet podívat . Takže zatím na prodej jsou.

dobry vecer mohl by jste my poslat odkaz na foto ? děkuju
PEPANTACUMA
Příspěvky: 9
Registrován: sob lis 20, 2010 15:49

Re: schanim disky

Příspěvek od PEPANTACUMA »

Na internetu jsem byl nucen inzerát stáhnout poněvadž mě někdo pořád volal a mě už to obtěžovalo. Do ted volalo asi mě 20 lidí . Pokud dnes dopoledne nikdo nedojede tak vám hodím fotky třeba na bazoš nebo email.
PEPANTACUMA
Příspěvky: 9
Registrován: sob lis 20, 2010 15:49

Re: schanim disky

Příspěvek od PEPANTACUMA »

PEPANTACUMA píše:Na internetu jsem byl nucen inzerát stáhnout poněvadž mě někdo pořád volal a mě už to obtěžovalo. Do ted volalo asi mě 20 lidí . Pokud dnes dopoledne nikdo nedojede tak vám hodím fotky třeba na bazoš nebo email.
Tak nikdo nedojel, kdo má zájem tak se ozvěte , dám přednost tacumákum .
Uživatelský avatar
Peterek
Příspěvky: 112
Registrován: čtv led 15, 2009 10:30
Bydliště: Ostrava Poruba

Re: schanim disky

Příspěvek od Peterek »

PEPANTACUMA mrkni na http://www.elektrony.cz/
stará Škoda OCTAVIE, 2xMB W123, manželka Š100, Olcit (děs a hrůza), Opel Kadet combi, Toyota Yaris (automat), nyní náhodně Leganza přezdívaná "Legolanza" tmavá modrozelená metalíza
PEPANTACUMA
Příspěvky: 9
Registrován: sob lis 20, 2010 15:49

Re: schanim disky

Příspěvek od PEPANTACUMA »

:PP: PRODÁNO :o)
pauel
Příspěvky: 6
Registrován: pon kvě 30, 2011 09:18

Re: schanim disky

Příspěvek od pauel »

Nebyly by jeste nejake disky na TACUMU ? DIKY!
Odpovědět

Zpět na „TACUMA/REZZO“