Zase zlobí, potvora

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
xtechnik
Příspěvky: 106
Registrován: stř čer 02, 2010 20:59
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Zase zlobí, potvora

Příspěvek od xtechnik »

Tak me dneska ta moje potvurka zase vytocila... Musim koupit novou sadu osvetleni SPZ a motorek zamku zadnich dveri... Zarovky nad SPZ si sviti jak se jim chce, vetsinou se jim teda nechce... :-D Kdyz pohybu s kablikama, obcas se chytnou... Patice pro zarovky jsou mirne ohorele, asi toho za tech 10let uz dost zazily... Tak nez delat provizorni opravy, koupim nove... A central mi neodemyka kufr... Po kontrole motorku jsem zjistil ze uz to ma za sebou... Ale stejne tam pri zamykani a odemykani auta nekdy napeti jde a nekdy ne... Tak to bude radost udelat novou elektriku ve dverich,ale bude asi nejjednodussi to natahnout nove a bude klid...
Nema nahodou nekdo schema elektroinstalace Tacumy 2.0 CDX?
Tacuma 2.0 CDX 16V, ABS, Dual Airbag, el.klima, el.okna, posilovač, otáčkoměr, otočné sedadlo spolujezdce.. --majitel od 5/2010, OSTRAVA--
www.hrackyprodospele.eu | http://inzerce.mamemiminko.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
blackjohn
Příspěvky: 559
Registrován: čtv čer 08, 2006 11:29
Bydliště: Soběslav

Re: Zase zlobí, potvora

Příspěvek od blackjohn »

Někde se tu dal stáhnou servisní manuál(přeložený do češtiny), tady je na netu http://www.chevy-rezzo.narod.ru/ru/star ... zo-my.html nebo přímo centrál http://www.chevy-rezzo.narod.ru/ru/docu ... ml#u5cdlsc jestli Ti teda nevadí moc ruština, je to novější modelový rok, ale většinou to sedí(i barvy).
Citroen C4 Grand Picasso 1.8i, 92kW
Daewoo Tacuma 1.8i, 66kW
Daewoo Espero 1.8i, 70kW ...opustilo nás v nedojetých 133tkm
Uživatelský avatar
xtechnik
Příspěvky: 106
Registrován: stř čer 02, 2010 20:59
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zase zlobí, potvora

Příspěvek od xtechnik »

Ruština jde trošku mimo mě... ale schémátka jsou anglicky, tak je to paráda. DÍK
Tacuma 2.0 CDX 16V, ABS, Dual Airbag, el.klima, el.okna, posilovač, otáčkoměr, otočné sedadlo spolujezdce.. --majitel od 5/2010, OSTRAVA--
www.hrackyprodospele.eu | http://inzerce.mamemiminko.cz
Uživatelský avatar
megajvr
Příspěvky: 198
Registrován: stř led 14, 2009 19:05
Bydliště: Ostrava

Re: Zase zlobí, potvora

Příspěvek od megajvr »

.....to ti moc nezávidím, asi to odnesly kabely mezi karosérií a dveřmi..... je to hnus :( Jinak s tím motorkem jsem u nubiry měl podobný problém. Někdy fungoval a někdy ne, tak jsem nakonec koupil univerzál za 250 Kč, trochu přihnul táhlo k zámku a bylo po problému :lol:
Exauta : nějaká Tatra,Praga V3S,Karosa,Zetor,Olcit,Simca,Renault,Nissan,Škoda 100,1000,1203,Fabia,Nubira a teď Tacuma
Současné služ. : Škoda Octavia 1.9 Tdi
Uživatelský avatar
marabu68
Příspěvky: 101
Registrován: ned bře 15, 2009 03:16
Bydliště: Orlová

Re: Zase zlobí, potvora

Příspěvek od marabu68 »

nechci psát nové téma ale mám problém ....nevím jak popsat ale při každé sešlápnutí pedálu auto strašně zaškube dělá to při jakékoliv rychloti či zařazeného stupně .....jako by krajní poloha plynu měla problém sladit množství vzduchu a paliva .....dělá to i jak na plyn tak na benzín ......snad někdo poradí
Marabu
Daewoo Tacuma 2.0 + LPG -2001
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Zase zlobí, potvora

Příspěvek od -peha- »

Sviečky,káble,krokový motorček (ten asi ako prvý) a snímač klapky tieto veci pozri sú to dosť časté príčiny lebo pokud to robí na obydve média tak palivo môžeš vylúčiť tam chyba nieje tak sa zameraj na to čo majú spoločné :idea:
Uživatelský avatar
marabu68
Příspěvky: 101
Registrován: ned bře 15, 2009 03:16
Bydliště: Orlová

Re: Zase zlobí, potvora

Příspěvek od marabu68 »

ani nevím kde krokový motorek je a jak poznám že s ním není něco v pořádku svíčky skontroluju kable taky,jak proměřím snímač klapy taky nevím radte ?
Marabu
Daewoo Tacuma 2.0 + LPG -2001
Uživatelský avatar
marabu68
Příspěvky: 101
Registrován: ned bře 15, 2009 03:16
Bydliště: Orlová

Re: Zase zlobí, potvora

Příspěvek od marabu68 »

muže to dělat lambda sonda ?
Marabu
Daewoo Tacuma 2.0 + LPG -2001
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Zase zlobí, potvora

Příspěvek od -peha- »

No nakolko máš rovnaký motor ako Já tak tady je dáký návod a odkazy a tady máš aj obrázok kde je jo a aj o lambde tam máš aj učenie motiorčeka tak čítaj :lol:

https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.p ... or%C4%8Dek
Přílohy
DSC00184 (2).jpg
DSC00184 (2).jpg (73.6 KiB) Zobrazeno 2901 x
Uživatelský avatar
marabu68
Příspěvky: 101
Registrován: ned bře 15, 2009 03:16
Bydliště: Orlová

Re: Zase zlobí, potvora

Příspěvek od marabu68 »

díky za rady a hlavně za ochotu
Marabu
Daewoo Tacuma 2.0 + LPG -2001
Uživatelský avatar
marabu68
Příspěvky: 101
Registrován: ned bře 15, 2009 03:16
Bydliště: Orlová

Re: Zase zlobí, potvora

Příspěvek od marabu68 »

ještě bych se chtěl zeptat na jednu věc
dočetl jsem se v těch příspěvkách že špatný chod krokáče může dělat i slabá baterka ,mám totiž už druhej rok baterku 40A/380 místo původní 62/560 někdy se mi při startu stane že se mi stratí pamět rádia ,může to spůsobyt i jakoby reset RJ ? protože se mi opravdu stává že někdy při dojezdu na křižovatku na volnoběh to chcípne a nebo semtam zakolísají otáčky z 900 na 400 motor zabrble ale zase se to spraví ,ale nejhorší je když jen sundám nohu s plynu a zase přidám to potom auto než se srovná jede přískoky ,musím to řešit se spojkou jinak než se auto dostane do tahu ............
Marabu
Daewoo Tacuma 2.0 + LPG -2001
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Zase zlobí, potvora

Příspěvek od -peha- »

A jaj to môže robiť problémy lebo 56 je najmenšia do 2,0 ale 60 je ideál :D
Odpovědět

Zpět na „TACUMA/REZZO“