strata vykonu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
alife

strata vykonu

Příspěvek od alife »

Ahojte

poradte mi prosim co moze byt s motorom, ked sa mi stava ze pri jazde v akejkolvek rychlosti pri pridani plynu espero strasne reve a pocut to hlavne z predu a trati vykon. Musim potom zvolnit a auto uz ide normalne. Stava sa to pri 3000 ot/min a viac. Vybral som takalyzator a pomohlo to asi na tri mesiace. Na diaknostike sa to neprejavilo a nezalezi na tom ci je motor studeny alebo teply.

espero 1.5 DOHC
Vdaka
Reklama
 

CIPO

strata vykonu

Příspěvek od CIPO »

Sia,

chcel by som ti poradit, aby si si s tym tazku hlavu nerobil. Chod na pumpu, natankuj do 10 L bandasky benzin, pojdes potom auto na pole, odstav ho, vytrhni kable zo zapalovania, nastartuj s nimi a nechaj bezat motor. Velky technicky a kluce si nechaj pre policajtov. Vylej benzin z bandasky na auto, hod zapalku a chod domov. Policajtom nahlas kradez. Oni ti tvoje auto najdu, ale nakolko bude zhorene, nahlasis skodu v poistovni a od nej dostanes adekvatnu ciasku, za ktoru si kupis nejaku Leganzu, alebo nieco lepsie.

Lovu zdar :)
Uživatelský avatar
Ondrej Rapčan
Příspěvky: 46
Registrován: sob říj 02, 2004 16:11

Příspěvek od Ondrej Rapčan »

No ja ti nevim Karliku

ale som rad ze mojmu Lanosiku sa to nestava
ale to s tym benzinom a fizlami nie je zly napad :D :D :D :?:
Daewoo Lanos 1.6 SX hatchback 16V
cervenny, 5-dverovy, klima, servo, airbag, central
CIPO

strata vykonu

Příspěvek od CIPO »

Ahojte,

chcel by som vsetkych vyviest z omylu, ktori si precitali moj predchadzajuci prispevok, aby na neho nereagovali. Alife je moj dlhorocny kamarat (pozname sa uz od zakl. skoly) a chcel som si z neho vystrelit. Ak mu niekto vie naozaj poradit, nech tak urobi. Ja mam tiez Espero a slape jak hodinky.

Cipo
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

No takhle jak to popisuješ bych to odhadnul na spojku že prokluzuje to že auto řve a nejede myslíš že se zvedají otáčky a auto nezrychluje??? To by byla jasně spojka jinak mě nic nenapadá podle tvého popisu :roll:
alife

Příspěvek od alife »

Nuz, otacky ostanu stat, alebo zacnu klesat a drzi okolo 2500. Len pocut hluk z pod kapoty. Uz som vymenil vzduchovy filter a odpojil bateriu na noc. Motor je cisty a nevyzera to, ze by spaliny isli vonku niekde tam. Skusam ci sa to zopakuje.
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Tak to mě nic nenapadá musel bych to vidět a vyzkoušet :( sorry
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“