elektrické sklopení zpětných zrcátek

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
shindys
Příspěvky: 91
Registrován: úte čer 01, 2010 14:58

elektrické sklopení zpětných zrcátek

Příspěvek od shindys »

V návodu je napsáno, že mám otočit ovladač do polohy "0" a pak jej stlačit směrem dolů. Nic to nedělá. Funguje Vám to? Nebo dělám něco špatně nebo jsem na něco zapomněl? Nastavení zrcátka funguje, jen na to sklopení nemůžu přijít... :shock:
Cruze 2.0 VCDi 110 kW, tažné zařízení A50-X, zástěrky, boční lišty, svítící prahy
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: elektrické sklopení zpětných zrcátek

Příspěvek od honza72 »

Podle mě, to slavná "Východoevropská očesaná" verze neumí a tuto funkci nemá. -P A co na to prodejce? :?:
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: elektrické sklopení zpětných zrcátek

Příspěvek od xsoftx »

Na konci níže uvedeného vlákna píši co v manuálu je uvedeno a v naší verzi LT není....pokud na něco přijdete, neváhejte a dopište to -i
:arrow: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=53&t=14435
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Uživatelský avatar
shindys
Příspěvky: 91
Registrován: úte čer 01, 2010 14:58

Re: elektrické sklopení zpětných zrcátek

Příspěvek od shindys »

děkuji honzovi72 i xsoftx-ovi za rychlou odpověď a zdravím všechny. :PP:
Cruze 2.0 VCDi 110 kW, tažné zařízení A50-X, zástěrky, boční lišty, svítící prahy
Obrázek
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: elektrické sklopení zpětných zrcátek

Příspěvek od xsoftx »

No, moc dobře jsme Ti neodpověděli :? Nicméně já už jsem to řešil při převzetí auta, protože jsem si dopředu nastudoval manuál. Tato funkce sice je v návodu, ale není v oficiálním ceníku výbavy - to je ten kámen úrazu. Samozřejmě na prodejně se nám zrcátka sklopit také nepodařila...Zjistil jsem že tyto vymoženosti najdete ve verzi LTZ prodávané např. v Indii, USB port dostanete i u nás, ale s navigací...
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Uživatelský avatar
shindys
Příspěvky: 91
Registrován: úte čer 01, 2010 14:58

Re: elektrické sklopení zpětných zrcátek

Příspěvek od shindys »

ačkoli to zní divně, ta odpověd, že cruze to elektrické sklápění zrcátek nemá, mi aspoň ubrala jednu starost, aspoň vím, že nemám na autě závadu a nemusím se se servisem handrkovat, prostě koupil jsem auto bez elektrického sklápění zrcátek a hotovo, proč si kazit den, jinak jsem s autem spokojený, jede výborně.

Když jsem vybíral auto, díval jsem se na internetové ceníky v Německu, Polsku, Rakousku, Slovensku, Rusku, Španělsku, Francii, Itálii a už nevím, kde všude ještě, a když jsem přepočítal a porovnal ceny v eurách, nenašel jsem výhodnější cenu než u nás, v ČR. Tak jestli je to třeba kvůli těm zrcátkům, tak mi to žíly netrhá :-) Ale chápu, že může nastat situace, kdy by mi to vadilo. Pokud bych měl dálkově ovládanou vjezdovou bránu a dálkově ovládaná třeba trošku užší vrata do garáže a já musel i přes veškerou elektroniku z auta nejdřív vystoupit, ručně sklopit zrcátka, nasednout a pak teprve vjet do garáže, tak to bych asi spokojený nebyl :-)
Cruze 2.0 VCDi 110 kW, tažné zařízení A50-X, zástěrky, boční lišty, svítící prahy
Obrázek
topa77
Příspěvky: 105
Registrován: sob črc 10, 2010 10:01

Re: elektrické sklopení zpětných zrcátek

Příspěvek od topa77 »

Taky jsem ten čudl div nepromáčkl, než mi došlo, že tahle funkce nee :)
černý Cruze 1,8 LT
Uživatelský avatar
Dannik91
Příspěvky: 811
Registrován: sob led 07, 2012 01:28
Bydliště: Praha

Re: elektrické sklopení zpětných zrcátek

Příspěvek od Dannik91 »

Tak jsem to našel v manuálu a samozřejmě, že jsem to hned zkoušel, div jsem se nepromačkal k podlaze.. Pak jsem se znovu podíval do manuálu a tam je na jednom obrázku, kde je vyobrazen ovládač zrcátek naproti té "0" jakýsi malý obrázek, což je pravděpodobně to sklápění.. já tam nic takového nemám takže bohužel asi tuto funkci postrádáme..v ofic. ceníku jsem to také nenašel.. jinak pro mě je celý manuál uplně k ničemu
Chevrolet CRUZE 2.0 LTZ HatchBLACK; Anthracite Matte Metallic wrap; 17" rims - Chevrolet special EDITION; Carthell Prg

Follow me: www.facebook.com/pages/Daniel-Dvoracek-planespotter/260478763995647
Uživatelský avatar
mikefreeman
Příspěvky: 4
Registrován: čtv bře 08, 2012 00:11

Re: elektrické sklopení zpětných zrcátek

Příspěvek od mikefreeman »

Pokud toto "vylepšení" potřebujete, dealeři Chevroletu vám to nabídnou jako příplatkovku k dodělání, ale je to podobný jako s těma podsvícenejma prahovkama nebo vyhřejváním sedaček - připravte si minimálně bůra :/
CRUZE 2.0 LT+ 110kW autom.
Uživatelský avatar
Marphy
Příspěvky: 208
Registrován: sob říj 15, 2011 16:26
Bydliště: Praha

Re: elektrické sklopení zpětných zrcátek

Příspěvek od Marphy »

za bůra bych o tom premejslel
Marphyho Chevrolet Cruze alias CARBON CRUZE nyní v cela jiném vzhledu

Carthell Prg
Uživatelský avatar
mikefreeman
Příspěvky: 4
Registrován: čtv bře 08, 2012 00:11

Re: elektrické sklopení zpětných zrcátek

Příspěvek od mikefreeman »

no já nevim, je to dost. Už si nevzpomínám jestli to vůbec bylo s prací, zavrhl jsem to hned v zárodku :)
CRUZE 2.0 LT+ 110kW autom.
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: elektrické sklopení zpětných zrcátek

Příspěvek od Franta P. »

do čech se to nedělá. to mi řekli v salonu. hold sme ještě pořád východ...
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: elektrické sklopení zpětných zrcátek

Příspěvek od Iacobus »

Jedna CZ celebritka sa raz vyjadrila, že "vod Brna na východ je to už Asie" :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: elektrické sklopení zpětných zrcátek

Příspěvek od smire666 »

...nebol z Brna, však?
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
henryx
Příspěvky: 28
Registrován: ned zář 16, 2012 17:37
Bydliště: Topoľčany, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: elektrické sklopení zpětných zrcátek

Příspěvek od henryx »

Ja by som tu funkciu automatickeho sklapania privital a vobec netusim podla coho sa rozhoduje ze v ktorej krajine bude co dostupne. Sak nech spravia kompletny cennik pre vsetky funkcie a hotovo. Kazdopadne som pozeral nejake videa na nete a nasiel som video cruza asi z colombie a ten cruze nemal ani tempomat cize podla SK kriterii jasny LS, ale mal vacsi LCD displej pre radio, chromove oramovanie otackometra a tachometra co je priznacne pre LTZ verziu. A podla ovladaca na hmlovky to vyzera ze nema dokonca ani predne hmlovky a hlavne ze mal automaticke sklapanie spatnych zrkadiel co je vidno podla toho maleho obrazku pod el. ovladacom. Si to mozete kuknut tu http://www.youtube.com/watch?v=v_xrngpcnaM

Inac neviem ako by nazvali taku verziu u nas, mozno LTZ plusminus :-) Kazdopadne je to cisty "custom". Ako keby si ho majitel vyskladal podla nalady a neobmedzovali ho nejakymi verziami a isiel polozku po polozke a zaskrtaval co chce a co nie ;-)
Chevrolet Cruze 1.6 16V 124k LT+ Smokey Grey
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“