Pomoooc radio nefunguje :(

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
samsungcom
Příspěvky: 30
Registrován: úte črc 06, 2010 13:15
Bydliště: Praha 4 Chodov

Pomoooc radio nefunguje :(

Příspěvek od samsungcom »

Dobrý den Všem zkušeným matýskářum.

Po uspěšném dokončení interieru jsem si pustil do radia (obrazně řečeno) jen do zvuvku.

Mam v aute nové radio Kenwood docela pekné a nadupané :-)
ALE :( vleké ale přišlo když jsem neco montoval vzadu za radiem.Najdnou to zasrčelo a prakla me pojistka takže jsem to nekde asi vyskratoval.... no to me otac malem přelazil tyči:( no mysle jsem si že jsem odpalil iso kabel... objednal jsem novej díky tomu to servru kde me jeden z vás poradil kde to objednat .-) díky... no přišlo to ja to zapojil vše sedlo zase ALE nic proste se ani nerosvití.... i pojistku v radiu jsem zkoušel a praská není proste me nezapne :-( fakt už nevím co dělam špatne (

Když jsem to potaji zkoušel v otovo Octavii II. tak to okamžite naskočilo a zašlo hrát...

Prosím poradíte mi nekdo ?? jinak když to nedam do kupy tak me otec sebere klíče a prej si rok nezajezdím když se v tom neumím vyznat :(

Díky všem moc za pomoc Tomáš
Reklama
 

Uživatelský avatar
blackjohn
Příspěvky: 559
Registrován: čtv čer 08, 2006 11:29
Bydliště: Soběslav

Re: Pomoooc radio nefunguje :(

Příspěvek od blackjohn »

Ještě se podívej do pojistkové skříňky, bývá většinou někde před řidičem, jestli není přepálená nějaká pojistka, většinou je pojmenovaná AUDIO.
Citroen C4 Grand Picasso 1.8i, 92kW
Daewoo Tacuma 1.8i, 66kW
Daewoo Espero 1.8i, 70kW ...opustilo nás v nedojetých 133tkm
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoooc radio nefunguje :(

Příspěvek od -peha- »

Hlavne sku či máš v tom iso kábli prúd no a taká laická otázka - mal si zapnutý klúčik lebo cez iso kábel ide len klúčikoivé napetie :idea:
samsungcom
Příspěvky: 30
Registrován: úte črc 06, 2010 13:15
Bydliště: Praha 4 Chodov

Re: Pomoooc radio nefunguje :(

Příspěvek od samsungcom »

Ahoj no jasne že jsem zkoušel radio při zaplém klíčku....:-)
Ale nejde me to nevím si fakt rady
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoooc radio nefunguje :(

Příspěvek od -peha- »

No tak skus či tam ide elektro a keby nie tak pozri pojistky v aute lebo píšeš že si iskril takže asi si tam odpálil pojistku :D
ALF
Příspěvky: 60
Registrován: úte dub 18, 2006 14:39
Bydliště: opava/branka u opavy

Re: Pomoooc radio nefunguje :(

Příspěvek od ALF »

Tak co už ti to hraje? Pokud ne koukni na tu pojistkovou skřínku,je schovaná pod palubovkou,v místech kde se otvírá kufr. Myslím ale že kdybys odpálil pojistku přímo v tté skřínce,tak nejde ještě něco . u mého matize jedničky je to spojeno ještě se zapalovačem. určo to bude jen nějaká kravina.
Zlatý Matízek SE,r.v.99,ofuky oken,kouřové blinkry,kšilt a palubka v laku,výfuk ulter sport,Al.kola ALESSIO a dálší cipárny
Uživatelský avatar
Mikeš
Příspěvky: 329
Registrován: stř srp 29, 2007 08:37
Bydliště: B.n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoooc radio nefunguje :(

Příspěvek od Mikeš »

Zdravím.Napájení rádia je přes dvě pojistky.Jedna napájí samotné autorádio po otočení klíčku do polohy ACC,je to pátá od shora v levé řadě.Druhá slouží pro napájení záložní paměti rádia a je to ta třetí shora v pravo.Obě 10-ti ampérové (červené).Pokud praskne ta druhá,neměl by fungovat ještě imobilizer a vnitřní osvětlení.
Matýsek z roku 99", odjeto 160 tkm, zrecyklováno :-(
Land Rover Discovery 3 2.7 - vé šestka v dechtu :-)
2x Land Rover Freelander Td4
Fábia HTP
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“