klimatizacia na aveo - kalos

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

saamm
Příspěvky: 818
Registrován: úte led 13, 2009 19:21
Bydliště: Kraj - Zlín

Re: klimatizacia na aveo - kalos

Příspěvek od saamm »

Je to pěkná cena ale? Jsou v tom i řemenice na kliku.altrnátor atd? klimu seženeš ale další věci okolo? A dále tak jak uvádí PeterF. Dále ještě odlišnosti v uložení a uchycení? Je tam dostatek placu na tyto zařízení. Předpokládám že jsi si to všechno dobře spočítal a ověřil že to bude pasovat a hlavně že to vše tam dostaneš.
Toto je jen můj názor.

člen AVEO Fanclubu č.4

Od 27.5. 2014 již jenom člen.
Reklama
 

Topol-1
Příspěvky: 252
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: klimatizacia na aveo - kalos

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den.
Tak opět jedno starší téma. Tak jako nevím jestli existují Kalosi a nebo Avea bez klimy. Já jsem měl klimu i na tom minulém /1,2 "narozeném " 2004 / tak i současný / 1,4-16v/ taky "narozeniny 16,12,2003/ tak má taky klimu no a protože už "neklimovala" tak jsem ji byl nechat dofouknou no a 1000 kč !!! a byl ještě levnej . Ono medium šlo asi na trojnásobek cenny !Tak uvidím, jak dlouho bude klimovat ?! Třeba to bude jak v té reklamě na barvy /Maminko až to budu příště natírat
tak vy už tady nebude !/ Jako až se bude příště dopouštět tak už tady třeba taky nebudu ?!?!
Hlavně ať nám jezdí nezlobí a klimuje !!!
Vl.
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: klimatizacia na aveo - kalos

Příspěvek od Scorpion.11 »

Taky jsem byl na doplnění chladiva a oleje a vyšlo mi to za 400,- + teda ještě práce, takže spokojenost :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Technická sekce“