Cruze automat

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Cruze automat

Příspěvek od milosh »

Nemate nekdo Cruze s automatem? Je to dost nove auto tak to asi chvili bude trvat nez se zde nejaky clen objevi.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: Cruze automat

Příspěvek od xsoftx »

Já myslím, že LUBAS má 1.8 automat.....protože ta se ve výbavě LT nabízela nějakou dobu jen s automatem, ale nevsázím na to ;)
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
kulik
Příspěvky: 5
Registrován: ned led 24, 2010 18:56

Re: Cruze automat

Příspěvek od kulik »

Mám 1.8 LT s automatem. Kupoval jsem ho v červnu 2009. Nyní mám ujeto 16000km. Chvíli trvalo než jsem přišel na to jak šlapat na plynový pedál, protože při silnějším šlápnutí šla převodovka i o 2 až 3 stupně nahoru, motor do vysokých otáček a auto skoro nezrychlilo. Nyní se to podstatně zpepšilo a jsme s ním spokojem. Pokud jsme sledoval diskuzi na téma se spotřebou PHM, tak můžu říct, že auto má menší spotřebu jak některé 1.6. Po městě jezdím pod 10L.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Cruze automat

Příspěvek od milosh »

Taky jsem na to koukal, pravda, nekdo jezdi s cihlou jak je videt :D

Nasel jsem test presne tohoto motoru - http://text.autoroad.cz/testy/32523-tes ... e-1-8-6at/
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
lubas
Příspěvky: 33
Registrován: úte čer 16, 2009 20:51

Re: Cruze automat

Příspěvek od lubas »

xsoftx píše:Já myslím, že LUBAS má 1.8 automat.....protože ta se ve výbavě LT nabízela nějakou dobu jen s automatem, ale nevsázím na to ;)
Zdarec. Ja sice mam 1,8LT ale s manualem, za kterej sem rad. a kdyz uz se tu naznacila ta spotreba tak po 12ti tis. km mam prumernou spotrebu od tankovani do tankovani kolem 7,2l ale vse zalezi na zpusobu jizdy ale nad 8l sem se dlouho nedostal. je fakt ze kdyz jedu po meste jezdim klidne (žádný brzda plyn), což je pak dost znát
Chevy Cruze 1,8 LT v krásně bílé barvě ;-)
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: Cruze automat

Příspěvek od xsoftx »

lubas píše:Ja sice mam 1,8LT ale s manualem...
Tak to byl jen pokus :) Sorrac za chybné info...
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

Re: Cruze automat

Příspěvek od mzprx »

kulik píše:Mám 1.8 LT s automatem. Kupoval jsem ho v červnu 2009. Nyní mám ujeto 16000km. Chvíli trvalo než jsem přišel na to jak šlapat na plynový pedál, protože při silnějším šlápnutí šla převodovka i o 2 až 3 stupně nahoru, motor do vysokých otáček a auto skoro nezrychlilo. Nyní se to podstatně zpepšilo a jsme s ním spokojem. Pokud jsme sledoval diskuzi na téma se spotřebou PHM, tak můžu říct, že auto má menší spotřebu jak některé 1.6. Po městě jezdím pod 10L.
Takto sa automat rozhodne neprejavuje.
Ked na to slapnes, prevodovka podradi (ak sa nemylim, tak max. o dva stupne). Vysoke otacky podrzi do maxima a potom preradi vyssie. Zrychlenie je tak najvyssie.
V meste mi Epica berie cca. 7-7.5l/100km, cize lahsi Cruze by mal menej.
Cruze diesel s automatom som testoval v meste a bral mi okolo 5l/100km.
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Cruze automat

Příspěvek od milosh »

Jo tak je dobre ze tomu sam veris, to je jak na skoda foru kdy vsichni jezdi s fabiema 1.2 po meste za 5litru, nenech se vysmat, 2.5litr ti urcite nebude mesto jezdit za 7, pokud teda nemyslis ze tim meste jen projizdis na 5 -i
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Pivson
Příspěvky: 177
Registrován: pon lis 23, 2009 13:03
Bydliště: Praha

Re: Cruze automat

Příspěvek od Pivson »

U nás byla testovačka 1.6 s automatem ( už se nedodává ) a ted máme 2.0 nafto 150 PS s automatem.
Se stav a svezeš se :-)
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Cruze automat

Příspěvek od Krtek »

milosh píše:Jo tak je dobre ze tomu sam veris, to je jak na skoda foru kdy vsichni jezdi s fabiema 1.2 po meste za 5litru, nenech se vysmat, 2.5litr ti urcite nebude mesto jezdit za 7, pokud teda nemyslis ze tim meste jen projizdis na 5 -i
Jestli nemyslel chrochtáka s automatem
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

Re: Cruze automat

Příspěvek od mzprx »

milosh píše:Jo tak je dobre ze tomu sam veris, to je jak na skoda foru kdy vsichni jezdi s fabiema 1.2 po meste za 5litru, nenech se vysmat, 2.5litr ti urcite nebude mesto jezdit za 7, pokud teda nemyslis ze tim meste jen projizdis na 5 -i
Chod si to niekedy s Epicou vyskusat.... Staci mat lahku nohu na plyne. A naozaj casto to radi 5ku pri 60ke, vtedy to ma okolo 1300 otacok. A skus mi vysvetlit, preco by mala spotreba priamoumerne stupat s objemom motora.
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: Cruze automat

Příspěvek od xsoftx »

mzprx píše:Cruze diesel s automatom som testoval v meste a bral mi okolo 5l/100km.
No je pravdou, že těžká noha se hodně podepíše na spotřebě(s tím mám občas problém :( )....ale ať se snažím jak se snažím, 5l po Praze je výslede z říše snů. Dokáži si představit město bez semaforů brzo v sobotu ráno a pak bych možná mohl napsat stejné tvrzení jako je uvedené výše...
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Cruze automat

Příspěvek od Krtek »

Já bych spotčebu neřešil. Furt budu tvrdit že nafták žere v průměru 5-8L a benzíňák 6-9L a je prakticky jedno jakej maj objem.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Re: Cruze automat

Příspěvek od Rastos »

Bud tak, alebo este jednoduchsie - benzin ma priblizne o 1,5 l vyssiu spotrebu ako diesel.
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Cruze automat

Příspěvek od milosh »

Ale za to ticho to stoji -i
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Motory“