Modul pro CAN bus

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Blue Lanos

Sbírka na modul pro palikxe

Anketa končí za ned čer 06, 2010 11:41

přidám 100 Kč
1
20%
přidám 200 Kč
0
Žádná hlasování
přidám 300 Kč
2
40%
přidám 400 Kč
0
Žádná hlasování
přidám 500 Kč
2
40%
 
Celkem hlasů: 5

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Modul pro CAN bus

Příspěvek od Serpico »

...a tak jsem tu znova a jenom mi mrzí, že jsem to stále jenom já a nikoho jiného to nenapadne, kolik už tady opravil palikx aut, inu vděčnost je muška jenom zlatá ( ...no ten citát jsem si trochu poopravil k obrazu svému, promiňte... ) a tak je to jenom anketa...

Mějte se fajn
Naposledy upravil(a) Serpico dne pát kvě 07, 2010 13:02, celkem upraveno 1 x.
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Reklama
 

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Modul pro CAN bus

Příspěvek od Serpico »

LIDICKY TAK JSEM SE DOSTAL K NOVYM MOZNOSTEM DIAGNOSTIKY A TO V PODOBE ROZSIRENI SOUCASNEHO SCANNERU NA AUTA CHEVROLET TEDY NA VSECKY VCETNE DIESELU AKTUALIZOVANY LETOS V LEDNU.JE K TOMU POTREBA can COMUNIKACNI MODUL.BOHUZEL CENA ZA TYTO 2 VECI JE V PODSTATE NESMYSLNA A TAK ZVAZUJI JESTLI BY TO MELO SMYSL.

MELY BY JSTE HLAVNE VY CHEVROLETACI ZAJEM?

CENA ZA DIAGNOSTIKU CHEVROLETU BY ALE MUSELA BYT VYSSI NEZ 200 ALE STEJNE BY BYLA MAXIMALNE DO 500 ABY TO MELO SMYSL PRO VAS.
JEN POKUD BY VAS TO ZAJIMALO CENA PROGRAMU A MODULU JE CCA 23000 Kč


...já jenom dodávám, nemám chevy - jak mnozí nejspíš teď uvažují, mám nesii a nevím jestli půjde dřív do kopru auto nebo já anebo ještě něco koupím ale vím, že v případné sbírce na modul přidám, prostě palikx si to zaslouží za ponocování s našimi problémy a i následnou kvalifikovanou opravu je to naše jediná obrana proti předraženým servisům a mnohým z nás to už v minulosti dokázal, jenom budu počítat dám například 200 Kč ( samozřejmě se přizpůsobím realitě...) a je to při 100stým ( v minulé diagnostice tuším 178 příspěvků nahlášených, realita ale byla trochu jiná...) počtu přispěvatelů 20 tisíc Kč a o kolik mě okradli v servisech?...no to ani nechci počítat, pro palikxe jako návrh jenom dodám na tuto akci by platila stvrzenka o příspěvku na první servis jako bonus, uvádím úmyslně bonus například 500 Kč pro příspěvek za 200 Kč, on totiž palikx hlavně po diagnostice opravuje a tam jsou celkové částky oproti servisům na třetinové a ještě menší ceně. Mnozí mohou namítnout, že jsem píšící reklama palikxe inu máte právo na jakýkoliv názor, tedy jinak přidal jsem palikxovi na garáž i když pro mě opravuje v Meliccaro servizione, tedy v servisu u mých známých a mají ho tam rádi, právě jenom proto, že si ho prostě vážím...

Na závěr ještě k chevymanům prodlužijí se záruky a ty se tuším platí v prodejní ceně, jenom proto aby si klienta zavázali k dalším opravám a vlastně svým ziskům, jenom přemýšlejme a prodejní náhražky diagnostiky berme s rezervou, jsem laik ale diagnostika za 3tisíce Kč nemůže být plnohodnotná k opravám...

Inu mějme se fajn a vytvářejme si svou " solidární " komunitu - společnost na svou obranu proti servisům...
_________________
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Modul pro CAN bus

Příspěvek od Jajuska95 »

Serpico,
asi mě tady všichni odsoudí, ale v podstatě je mi to jedno..
Nepřispěju a to z důvodu, že nevím, proč bych měla přispívat na něco co nevyužiji, Sparka máme v záruce ještě 5 let, Nubiru nám opravuje servisák v Pardubicích..
Co se týče těch sbírek, nebylo jich už poněkud dost? Je to je můj názor, který říct musím. Pokud jsem tady četla dobře, tak byla sbírka na auto, pak dílna a teď ten modul pro CAN bus..
Je mi jasné, Serpico, že se do mě "pustíš"..
Hezký den, J.
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Modul pro CAN bus

Příspěvek od Serpico »

...nevím proč bych se měl do Tebe pouštět, je to jenom anketa a nikoho proto nenutím, je to samozřejmě taky o uznání toho co pro nás palikx dělá a bude ještě dělat...nicméně je to Tvůj názor a Tvé myšlení, já Ti ho brát nechci a taky ani nebudu..., každý jsme prostě jiný a proto se navzájem lišíme, v názorech, přístupech v životní filosofii a vůbec ale tak to je a taky nejspíš bude, děkuji Ti ovšem za Tvůj příspěvek - názor nakonec i ten je třeba do ankety, posune se tak zase na čelní místo ...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Modul pro CAN bus

Příspěvek od Serpico »

...tak jsem první příspívatel na sbírku...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Modul pro CAN bus

Příspěvek od Serpico »

...Vážení, promiňte ale opětovně jsem to musel vrátit na čelní místo, navíc v tomto případě to není už jenom o příspěvku samotném ale vlastně i o nejlevnějším technickém řešením viz. příspěvek hladolefa na diagnostice, jsme tu přeci abychom si navzájem pomáhali a své problémy řešili..., tak jako řeší naše problémy palikx
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Modul pro CAN bus

Příspěvek od Serpico »

...kdy to bude tady taky " zamčené " jako v diagnostice...?
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Baryk
Příspěvky: 151
Registrován: stř bře 03, 2010 12:59
Bydliště: Pardubice

Re: Modul pro CAN bus

Příspěvek od Baryk »

No lámat lidi, aby přispěli někomu na pracovní nástroj za jehož použití pak stejně musí zaplatit majiteli, kterému přispěli se nebude asi nikomu zamlouvat. Co takhle garantovat těm, kteří by přispěli, že by palikx jim diagnostiku jejich vozů (načtení, mazání kodů, určení možné příčiny závady) vždy provedl zdarma.
AVEO sedan 1,2 16V / 72856 km
Spotřeba: 4,7 až 5,9 l/km
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Modul pro CAN bus

Příspěvek od Serpico »

...to Baryku máš pravdu, je to pracovní nástroj, přístroj ale palikx nám pomáhá a radí po nocích zadarmo a jeho ceny jsou opravdu někde jinde oproti servisům je to defakto pro nás a pokud jsi četl dávám tam bonus 500 Kč oproti příspěvku 200 Kč a pokud je mi známo a byl jsem několikrát s Pavlem za opravami, tak víceméně diagnostiku vůbec neúčtuje, podstatná je pro něj oprava závady...

pro palikxe jako návrh jenom dodám na tuto akci by platila stvrzenka o příspěvku na první servis jako bonus, uvádím úmyslně bonus například 500 Kč pro příspěvek za 200 Kč, on totiž palikx hlavně po diagnostice opravuje a tam jsou celkové částky oproti servisům na třetinové ceně...

na pojem majitel ale zapomeň, jeho vztah je k nám " kamarádský " a tedy diametrálně odlišný od majitelů servisů...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Baryk
Příspěvky: 151
Registrován: stř bře 03, 2010 12:59
Bydliště: Pardubice

Re: Modul pro CAN bus

Příspěvek od Baryk »

Zapomeň na to, co jsem napsal. Mazat to nebudu. Vědět to, že se do mě tak zakousneš, tak bych nic nepsal. Zas takový neználek nejsem, za kterého mě asi považuješ. Taky jsem za palikxe agitoval, ale asi jsem to pro někoho mohl vyjádřit nedostatečně.
AVEO sedan 1,2 16V / 72856 km
Spotřeba: 4,7 až 5,9 l/km
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Modul pro CAN bus

Příspěvek od Jajuska95 »

Serpico,
chápu, že chceš Palikxovi pomoct, jen fajn, že nám pomáhá, ale proč si třeba neúčtuje menší částky za to, že nám poradí, pomůže a ne se skládat sbírky a nakonec za diagnostiku ještě platit, to je nesmyslné, nezdá se ti?
Zajímají mě názory ostatních.. Baryk měl dobrý nápad, ale řekni mi, bydlíme v Pardubicích, kdybychom přispěli a pak abychom měli zlevněnou nebo zadarmo diagnostiku, tak bychom jeli 100km do Prahy? Tohle by mělo význam max.pro Pražáky, ale ne pro ty, kteří bydlí v městech mimo Prahu...
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul pro CAN bus

Příspěvek od palikx »

ja se musim taky asi ozvat i kdyz jsem opet nechtel
ja preci nikomu neuctuju za rady!!!!!!!!!!!je jich tady na foru pomerne dost a nikdy jsem od nikoho nic nechtel
samozrejme ze jsem nad tim premyslel a kdyz mi serpico rekl ze sem dal anketu tak jsem si rekl ze nevim nevim.
samozrejme ze by to v melo nejvetsi smysl pro ty kteri jsou z okoli
nikdo prispivat nemusi to samozrejme nikomu nikdo nenuti
na druhou stranu mel jsem tady par lidi kteri prijeli treba z hradce abych jim auto prohledl a 2 hodiny si s nimi o jejich aute povidal.dostali spoustu uzitecnych rad.za 200 by se s nimi nikde nebavili
ano pro vas co mate auta nova je to v podstate o nicem i kdyz diagnostiku pri pripadne rozsvicene kontrolce stejne platite.
pokud by se samozrejme seslo par korun kazdy kdo by prispel by mel pripojeni na pocitac automaticky zadarmo treba na vzdycky.to je SAMOZREJMOST
a dal taky obcas jedu na nejaky sraz a tam obvykle nikomu nic neuctuju-jako podekovani vsem co mi kdy na cokoliv prispeli.samozrejme si vsechny nepamatuju ale doufam ze se na me nezlobi.
nebo ze bych si koupil modul za dvacku a pak delal diagnostiku zadarmo vsem pro radost to je ale dobry napad.
no jeste pockam na nejake reakce ale uz me to asi odradilo.
Naposledy upravil(a) palikx dne ned kvě 09, 2010 00:03, celkem upraveno 2 x.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Modul pro CAN bus

Příspěvek od Serpico »

...to Baryk omlouvám se Ti veřejně ale takto jsem to nemyslel: " Zas takový neználek nejsem, za kterého mě asi považuješ." Každý máme právo na jakýkoliv názor od toho je anketa a Ty jsi to navíc myslel v zájmu věci...
Máš pravdu " zakousl " jsem se do Tebe ale prosím pěkně v zájmu všech nás ostatních, našeho sevru.
...to Jajuska95 palikx nikdy asi nepřistoupí na placení svých rad a ani to prakticky nejde... ( například třeba 1 000 Kč za měsíc na internetu to je jeho podcenění...já bych se osobně urazil ) navíc je opravdu především " fanda " pro náš sevr a to je třeba ocenit našim přístupem, třeba i k těm sbírkám, které opětovně zakládám jako projev vděku, je mi to hloupý vůči Pavlovi a omlouvám se mu tímto dopředu, za svou vypočítavost:
...ve jménu nás všech, proto přikládám kalkulaci, ke které stačí 4 až 5 srazů do roka a diagnostikovaných 100 - 150 vozů, tedy počítejme:
...autorizovaný servis 100 aut diagnostikovaných při nejnižší ceně 600 Kč za auto, celkem tedy = 60 000 Kč
náš palikx 100 aut diagnostikovaných při ceně 200 Kč a skutečným určením závady to je celkem = 20 000 Kč
...inu tady máme ušetřených 40 000 Kč pro všechny a to jsem ponechal i 200 Kč palikxovi...
Proto jsem přesvědčený v zájmu nás všech, že Palikx má mít tu nejlepší možnou diagnostiku ( na stávající auta ji má a hlavně umí s ní...), prostě pro nás a naše potřeby ( vím taky, že Pavel dělá okružní jízdy za opravami jednou jsem s ním byl jeho cestovné 200 Kč za auto a při 3 opravených kárách to dělá 600 Kč a najede 250km to by měla být účetní náhrada 1 500 Kč ) a tak nedělám to pro sebe ani pro palikxe a ani nevím jak bude vůbec na to reagovat, dělám to pro tento sevr prostě pro nás, na naši obranu proti předraženým servisům...


to palikx: ano pro vas co mate auta nova je to v podstate o nicem i kdyz diagnostiku pri pripadne rozsvicene kontrolce stejne platite.
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul pro CAN bus

Příspěvek od palikx »

kdyz uz jsi sem tuto anketu dal tak je snad jasne na co je.pokud nekdo skutecne bude chtit prispet pro dobrou vec TENTOKRAT TO OPRAVDU NENI PRO ME ALE JEN A JEN PRO VAS MAJITELE CHEVROLETU KTERI BY RADI USETRILI ZA SERVIS-ten mi napise soukromou zpravu a muzeme se dohodnout.kdo to nepochopil urcite ho ani nenapadne neco prispivat.
ale preci jen je to moc penez a navratnost nulova takze toto asi skonci v kosi
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Modul pro CAN bus

Příspěvek od Hanzy »

Jajus keca ale to ze si objednala u tebe a jinych plno veci a pak se na to vyprdla to nenapise...kdyz uz tak aspon at se k tomuhle nevyjadruj kdyz si na zadnem srazu hlavnim nebyla a Pavla vubec neznas...
Canbus je ted vec novych aut a ja uz starsi mit nebudu a jen pro info a ochotu Pavla reakce a rady treba po telefonu i kdyz mam skvely servis a podporu v nejlepsim servisu znackovem p.Horecky tak i tak pro me neni problem prispet symbolicky 300kc na diagnostiku a pratelsky pokec na srazu ;)
Naposledy upravil(a) Hanzy dne ned kvě 09, 2010 00:38, celkem upraveno 1 x.
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“