Daewoo Kalos získalo päť hviezdičiek

Moderátor: Blue Lanos

danyo
Příspěvky: 24
Registrován: ned pro 07, 2003 03:07
Bydliště: CR

Daewoo Kalos získalo päť hviezdičiek

Příspěvek od danyo »

V programe bariérových testov vedených ministerstvom dopravy USA, ktoré riadi Národný úrad bezpečnosti diaľničnej prevádzky NHTSA (National Highway Traffic Safety Administration), získal kompaktný model Daewoo Kalos najvyššie ohodnotenie.

Na základe výsledkov nárazových skúšok uskutočnených začiatkom apríla dostal štvordverový sedan a päťdverový hatchback Kalos za ochranné vlastnosti pri čelných nárazoch na strane vodiča a spolujazdca päť hviezdičiek.

Obrázek

Úrad NHTSA uskutočňuje bariérové testy všetkých automobilov predávaných v USA podľa štandardov programu U.S. NCAP (New Car Assessment Program). Pri hodnotení ochranných vlastností karosérie pri čelných kolíziách naráža testovaný automobil celou šírkou prednej časti do pevnej bariéry v rýchlosti 56 km/h, čo zodpovedá čelnému stretu dvoch rovnakých áut, ktoré idú oproti sebe touto rýchlosťou. Za vynikajúce výsledky bariérových testov vďačí model Daewoo Kalos najmä intenzívnemu využitiu vysoko pevných ocelí, z ktorých je vyrobených 46 percent karosárskych dielcov a dôslednému využitiu mnohých inovatívnych bezpečnostných prvkov. Kalos je napríklad prvým automobilom juhokórejskej produkcie, ktorý môže byť vybavený bočnými airbagmi.
Reklama
 

pavel-nebojsa

Re: Daewoo Kalos získalo päť hviezdičiek

Příspěvek od pavel-nebojsa »

To je fakt novinka! To už vím dávno. A horší fotku jsi nenašel? Já nemít Kalose už dávno doma, tak snad radši koupím Fabii :))
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Hele pavle :evil: :evil: :evil: :!: nekritizuj furt a posli alebo najdi raz aj ty nieco :x Taketo **** vie pisat kazdy. BTW a urcite ked najdem toho 3dv. Kalosa sedana tak ti ho hned sem vylepim aby si mal co pokritizovat :!: howgh
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Že se tak nervuješ Blu ;)
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

ja nie :lol: len ma to zaujalo ten pristup :D
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

No taky sem si všim že má divný názory ale na takovéhle :!: nereaguju 8)
danyo
Příspěvky: 24
Registrován: ned pro 07, 2003 03:07
Bydliště: CR

pre pavela

Příspěvek od danyo »

Clanok je stiahnuty z Narodnej obrody aj s obrazkom - to pre vysvetlenie.

PS: Na Pavelov prispevok by som velmi nereagoval...je to typ 16 rocneho teenagera s vyrazkami na xichte ktory ma mindraky z bab a zo svojho vyzoru...nestoji za pozornost :D
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: pre pavela

Příspěvek od milosh »

danyo píše: PS: Na Pavelov prispevok by som velmi nereagoval...je to typ 16 rocneho teenagera s vyrazkami na xichte ktory ma mindraky z bab a zo svojho vyzoru...nestoji za pozornost :D
Nebo mu je o 2 roky vic a je to auto rodicu, tezko rict :lol:
Na daewookalos.net je v diskusi docela casto, a siri rozumy :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
pavel-nebojsa

Re: pre pavela

Příspěvek od pavel-nebojsa »

milosh píše:
danyo píše: PS: Na Pavelov prispevok by som velmi nereagoval...je to typ 16 rocneho teenagera s vyrazkami na xichte ktory ma mindraky z bab a zo svojho vyzoru...nestoji za pozornost :D
Nebo mu je o 2 roky vic a je to auto rodicu, tezko rict :lol:
Na daewookalos.net je v diskusi docela casto, a siri rozumy :D
__________

A já myslel, že diskuze je o Kalosech a ne o mém věku,ha ha.
Mě je teda o trochu víc než teanegerovi a auto je moje (na leasing). Rodiče do toho netahej.
Já si píšu, co chci a ne každeej to skousne. Ale říkám to na rovinu a ne někde za zádama jako většina čecháčků. Takhle tu Evropu fakt nedoženem.
Až něco zajímavýho najdu,tak to sem hodím,ale na prohrabávání Netu fakt tolik času nemám.
Tka sorry,jestli jste takový netykavky a neumíte přiznat, že ta fotka je fakt strašná. Howgh.
pavel-nebojsa

Re: pre pavela---podruhé

Příspěvek od pavel-nebojsa »

Tak teda aspoň přihodím fotky Kalose, které se líbí zase mně.

1. hatchback v krásné černé
Obrázek

2. sedan s nádhernejma kolama
Obrázek

3. ... a tyhle koncová světla většinou bude to jediné,co uvidíte z mého v dáli mizejícího černého sedana
(a na dálnici vás budu problikávat abyste uhnuli z cesty :))
Obrázek

Kdo nepochopil srandu, ať radši nic nepíše.

Uf, to vložení fotek mi dalo zabrat. Jednodušejc by to nešlo? Třeba vložit soubor z disku počítače???
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Pekneeeee 8) 8) My srande rozumime to nas este neznas 8) :lol: :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Myslim, ze nektere nase reakce na kritiku tu byvaji zbytecne "ostre". Ja mam Daewoo uz druhy (obe funglovky) a jsem s nima spokojenej (vzhledem k cene) :). Ale sam vim, ze nekdy dokaze tak vytocit, ze kdybych v ten okamzik byl na netu, tak taky pisu pekne peprnou kritiku a vsem doporucuju, at si takovy auto nikdy nekoupi :) (no ale je pravda, ze to mi vydrzi tak 10-15 minut a pak uz vychladnu). Ale takhle cloveka obcas vytoci jakykoliv auto.
Uživatelský avatar
pavel-nebojsa
Příspěvky: 3
Registrován: stř zář 22, 2004 22:29

prostě jen tak

Příspěvek od pavel-nebojsa »

Zkouška fotečky po registraci,... Jenom doufám, že už potřetí heslo nezapomenu.
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Vytaj pavle :) Gratulujem k prvemu registrovanemu prispevku 8) A co osttni kalosaci este si ich nepromluvil aby presli sem?? ;)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

výztuž

Příspěvek od schomi »

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „KALOS“