Politika - Co vy na to ?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Politika - Co vy na to ?

Příspěvek od V.Brousek »

Milí občané a příznivci Věcí veřejných!

V úterý oslavíme 20 let od pádu komunistického režimu v této zemi. Možná není od věci se zamyslet, zda opět nenazrála doba vyměnit zkorumpovanou politickou garnituru, která přivedla společnost a stát na okraj ekonomického krachu. Už v květnu 2010 můžete svou vůli projevit - třeba tím, že do volební urny hodíte hlas pro stranu Věci veřejné, která má podle průzkumů jako jediná neparlamentní strana šanci stanout v poslanecké sněmovně a která svůj program staví na omezení moci stranických sekretariátů. Každý hlas odevzdaný současným politickým dinosaurům je hlas ztracený pro jakoukoli změnu!

VV: zítra v TV Barrandov, v neděli na ČT 24

V Politické střelnici Zuzany Bubílkové na TV Barrandov vystoupí v pátek 13. listopadu ve 22.30 hodin kandidátka do poslanecké sněmovny a programová ředitelka VV Kristýna Kočí. Ti z vás, kteří nemají možnost tuto televizní stanici sledovat, mohou pořad zhlédnout v následujících dnech na internetových stránkách http://www.barrandov.tv.

V neděli 15. listopadu bude v přímém přenosu od 20.05 hodin vysílán na ČT 24 pořad Vedlejší efekty na téma Vítězové a poražení. Hostem bude také lídr kandidátky VV na jižní Moravě MUDr. Martin Jan Stránský.

Občané nechtějí církvím vracet majetek

Další kolo referend VV bylo oficiálně uzavřeno 5. listopadu. Ptali jsme se na vztah církví a státu, na otázky spojené s kontrolou státních financí, činností politických stran či bezpečností občanů. Návrat majetku církvím si přeje necelých 40 procent hlasujících, většina hlasujících si také přeje, aby si církve většinu nákladů financovaly samy. Nepovinnou církevní daň by zavedlo tři čtvrtiny hlasujících. Podrobnosti najdete ZDE.

Přednášky na téma lichva startují

Ještě jednou připomínáme, že už v pondělí 16. listopadu startuje v Olomouci cyklus přednášek na téma lichva, které pořádají Věci veřejné. Ve středu se přednáška koná v Ostravě a v pátek v Ústí nad Labem. Konkrétní místa a časy najdete ZDE.

Časopis jako dárek

Přemýšlíte o hezkém dárku pro své blízké? Objednejte jim zdarma časopis Věci Veřejné - každé číslo, které vydáme, jim zašleme zdarma přímo do schránky. Objednávat můžete zdarma na Zelené lince 800 879 709 nebo ZDE.

Blogy

Ani blogeři VV tento týden nezaháleli, jejich aktuální postřehy a myšlenky naleznete ZDE.

Krásný zbytek týdne přejí

Vaše Věci veřejné


______________________________________________________________________________

Politická strana Věci veřejné, Štefánikova 23, 150 00, Praha 5
Zelená linka: 800 879 709, info@veciverejne.cz

NEPŘEJI SI ZASÍLÁNÍ NOVINEK EMAILEM
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Reklama
 

Uživatelský avatar
bjes_des
Příspěvky: 102
Registrován: pát srp 21, 2009 22:37
Bydliště: Nejraději v lese...
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od bjes_des »

Promiň, ale podívej se na počet registrovaných členů těchto stránek. Kdyby si sem každý dal svou politickou agitku, asi by to byl pěkný guláš. Nic proti, pokud sympatizuješ s nějakou stranou. Je to tvá volba. Ale nevnucuj ji za každou cenu ostatním.
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od ladinek »

:evil: hele at je to jak chce politici mají velký peníze a u svých koryt se drží zuby nehty,já se svými usmolenými 14 500kč je volit nepujdu!!!jsou stejní všichni do jednoho jen maj jiný ksychty!!! a blbce z nás dělat umí pěkně nájem,jídlo,benzín,přídavky,nezaměstnanost,dovolené proplácené státem......mám pokračovat?asi ne to jsou od toho jiná fora!!!politiku sem netahej spíše autíčka ty mám raději ,ale nic ve zlým!!!! :lol:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od V.Brousek »

Pro bjes_des:

Jasně, ale pokud se nemýlím, jsem v pokecu, tak nevím proč se čílíš. Jinak je mi také politika ukradená, chtěl jsem jenom znát názor členů Daewoo fóra na tuto stranu. Ty jsi se vyjádřil, za což ti děkuji.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od Krtek »

No vidíš ládínku, díky lidem jako jsi ty to vypadá jak to vypadá. Takový kecy, jak je to špatný slýcham na každym kroku a nejvíc od těch co volit nejdou. Sice jsem příznivcem jinejch stran ale podporuju všechny rozumný snahy o změnu. Takže se mi líbí třeba Strana Svobodných Občanů. Pokud nebudeme chodit volit, budou tam furt Toproubci a Paroulánci. Pořád to samý. Myslim že když se 1/2 národa vzpamatuje a dá hlas klidně 10 jinejm stranám, něco vidět bude. Korytnáři zjistěj, že je lidi sledujou a že jejich práci hodnotěj, tak jak to má bejt. Když to podělaj, odstavíme je od koryt a klidně to můžem spočíst každý volební období jiný koalici. Pak se tam budou hnát už jenom ti kteří fakt chtěj něco dělat. Ale jak řikam, chce to nejdřív zodpovědnost občanů aby donutili ke zodpovědnosti politiky. Dovedete si představit že by žádná z 5 největších stran nedostala ani hlas ? Nemáme co podělat ale chce to jít volit, klidně kohokoliv jinýho když jsi nespokojenej. Kecy o jednom hlasu v moři mne nezajímaj páč takovejch lidí je bohužel spousta. Jak se řiká, každej národ má takovou politickou reprezentaci, jakou si zaslouží.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od Hanzy »

Nevim jen je otazka jestli kdyz tam pridou novi s prazdnymi koryty se nebuou snazit je taky co nejdriv si naplnit a ti s naplnenymi jestli nejsou mensi zlo...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od V.Brousek »

Hanzy určitě máš pravdu a je to otázka, co je menší zlo. Jenže ty velké strany hrabou již dvacel let, určitě mají nahrabáno a přesto se stále tlačí do čela, aby měli ještě víc.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od Krtek »

Asi mně někdo nechápe úplně. Je problém teď zvolit někoho úplně jinýho a když se neosvědčí tak za další 4 roky někoho zase jinýho ? Vždyť ty co tam dokompem příští rok tam nemusíme dosadit na dalších 20 let.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od ladinek »

Krtek píše:No vidíš ládínku, díky lidem jako jsi ty to vypadá jak to vypadá. Takový kecy, jak je to špatný slýcham na každym kroku a nejvíc od těch co volit nejdou. Sice jsem příznivcem jinejch stran ale podporuju všechny rozumný snahy o změnu. Takže se mi líbí třeba Strana Svobodných Občanů. Pokud nebudeme chodit volit, budou tam furt Toproubci a Paroulánci. Pořád to samý. Myslim že když se 1/2 národa vzpamatuje a dá hlas klidně 10 jinejm stranám, něco vidět bude. Korytnáři zjistěj, že je lidi sledujou a že jejich práci hodnotěj, tak jak to má bejt. Když to podělaj, odstavíme je od koryt a klidně to můžem spočíst každý volební období jiný koalici. Pak se tam budou hnát už jenom ti kteří fakt chtěj něco dělat. Ale jak řikam, chce to nejdřív zodpovědnost občanů aby donutili ke zodpovědnosti politiky. Dovedete si představit že by žádná z 5 největších stran nedostala ani hlas ? Nemáme co podělat ale chce to jít volit, klidně kohokoliv jinýho když jsi nespokojenej. Kecy o jednom hlasu v moři mne nezajímaj páč takovejch lidí je bohužel spousta. Jak se řiká, každej národ má takovou politickou reprezentaci, jakou si zaslouží.
od krtekNo vidíš ládínku, díky lidem jako jsi ty to vypadá jak to vypadá tak se tedy omlouvám za zvyšování nájmů a snižování mateřské a za to že jsem rozprodal půl republiky prominte už nic nerozprodám ,protože není co!!! :lol:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od ladinek »

Krtek píše:Asi mně někdo nechápe úplně. Je problém teď zvolit někoho úplně jinýho a když se neosvědčí tak za další 4 roky někoho zase jinýho ? Vždyť ty co tam dokompem příští rok tam nemusíme dosadit na dalších 20 let.
a takhle se už hraje fotbal 50 let :lol:

ale jinak nic ve zlym :PP:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od Krtek »

omluva přijata :PP:
Vidíš, 50 let a občas se něco zadaří, tak mi neřiej že to nevyjde v politice -i
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Vojta

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od Vojta »

Krtek píše: ..... a občas se něco zadaří, tak mi neřiej že to nevyjde v politice -i
Snad se toho dočkají alespoň moje vnoučata. Zatím ŽÁDNÁ ze stran nesplnila svůj volební program a šla pouze za svým prospěchem -P
Uživatelský avatar
bjes_des
Příspěvky: 102
Registrován: pát srp 21, 2009 22:37
Bydliště: Nejraději v lese...
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od bjes_des »

V.Brousek píše:Pro bjes_des:

Jasně, ale pokud se nemýlím, jsem v pokecu, tak nevím proč se čílíš. Jinak je mi také politika ukradená, chtěl jsem jenom znát názor členů Daewoo fóra na tuto stranu. Ty jsi se vyjádřil, za což ti děkuji.
Nevím, proč si myslíš, že jsem vyjádřil názor na tuto stranu. Ani se nečílím. Jen si myslím, že to sem nepatří. Ale asi nebudu mít úplně pravdu, je to fakt pokec.
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od V.Brousek »

bjes_des píše:
V.Brousek píše:Pro bjes_des:

Jasně, ale pokud se nemýlím, jsem v pokecu, tak nevím proč se čílíš. Jinak je mi také politika ukradená, chtěl jsem jenom znát názor členů Daewoo fóra na tuto stranu. Ty jsi se vyjádřil, za což ti děkuji.
Nevím, proč si myslíš, že jsem vyjádřil názor na tuto stranu. Ani se nečílím. Jen si myslím, že to sem nepatří. Ale asi nebudu mít úplně pravdu, je to fakt pokec.
Neřeš to, je to přece jedno.
Nemyslel jsem, že jsi se vyjadřil k této straně, napsal jsi svůj názor.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: Politika 2009 - 2010 - Co vy na to ?

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D

Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.

Ze všeho nejhorší jsou trpaslíci. Všude vlezou a strašně rychle se množej...

PS:
Omlouvám se dvěma členům fóra,kteří tyto slogany používají ;)
Moc se mi líbí a podle mě vystihuji tuto plodnou debatu :lol: :lol: :lol:

Jinak hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i
Odpovědět

Zpět na „POKEC“