sviti mi oranzova kontrolka,asi elektronika motora

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Uživatelský avatar
Toncek23
Příspěvky: 15
Registrován: úte led 27, 2009 02:18
Bydliště: Stříbro (Plzen)

sviti mi oranzova kontrolka,asi elektronika motora

Příspěvek od Toncek23 »

zdravim,sviti mi uz zminovana kontrolka elektroniky motora.je to nejspis lambda,uz sem ji jednou menil kdyz to svitilo ale vydrzela mi cca rok.ted to dela takovy problem,ze po nastartovani otacky motoru cca 500 a po chvili se rozsviti kontrolka a otacky se zvisi na normal.asi pred mesicem to delalo to,ze zacla svitit behem jizdy a po vypnuti a zapnuti motora to bylo oka a i otacky byli furt stejne ale jen na chvili.chtel sem se zeptat jestli to nedela jeste neco jineho nez ta lambda.... predem dekuji
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dark69
Příspěvky: 1338
Registrován: pát říj 05, 2007 15:11
Bydliště: v Nexii :)

Re: sviti mi oranzova kontrolka,asi elektronika motora

Příspěvek od Dark69 »

Toncek23 píše:zdravim,sviti mi uz zminovana kontrolka elektroniky motora.je to nejspis lambda,uz sem ji jednou menil kdyz to svitilo ale vydrzela mi cca rok.ted to dela takovy problem,ze po nastartovani otacky motoru cca 500 a po chvili se rozsviti kontrolka a otacky se zvisi na normal.asi pred mesicem to delalo to,ze zacla svitit behem jizdy a po vypnuti a zapnuti motora to bylo oka a i otacky byli furt stejne ale jen na chvili.chtel sem se zeptat jestli to nedela jeste neco jineho nez ta lambda.... predem dekuji
Chcelo by to vyblikat chybovy kod prepojenim kablika v aldl konektore, A a B treba prepojit. Potom zapnut zapalovanie a vycitat chybovy kod z blikania tej oranzovej kontrolky..hladaj stare tema..mas tam navody ako na to..
Daewoo Nexia 1.5 16V, 66 kW, GLX Sedan, Tmavozelena metaliza..
phalanx
Příspěvky: 247
Registrován: úte pro 07, 2004 22:41
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: sviti mi oranzova kontrolka,asi elektronika motora

Příspěvek od phalanx »

Ak robi problemy hned po nastartovani tak to lambda nebude (alebo to nebude len lambda). RJ sa totizto po nastartovani neriadi lambda sondou lebo tej trva urcitu dobu dokym sa zohreje a zacne davat spravne udaje. U vyhrievanej sondy je to radovo jednotky az desiatky sekund, u nevyhrievanej kludne aj minutu (neviem teraz aky typ ma nexia ...)
Honda Accord 1997 2.0 96kW Obrázek
Ford Mondeo 2004 96kW TDCI - to keď zneužívam otcove :)
EX: Espero 1.5 66kW, Leganza 2.0 98kW - obe bývalé rodinné
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: sviti mi oranzova kontrolka,asi elektronika motora

Příspěvek od Petr S. »

Skus natankovat dvě nádrže Shell VPOWER a uvidíš. Mě to pomohlo!
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“