tak to me poser! prazakovina!

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

poly
Příspěvky: 4
Registrován: ned úno 15, 2009 15:47

tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od poly »

Zdarec lidi! Na webu http://www.nalozmetoprazakum.cz/ probíhá naprosto ojedinělý projekt! Vy jej můžete podpořit třeba tím, že si napíšete na info@nalozmetoprazakum.cz o nálepky „naložmetoprazakum“ a my Vám zašleme zdarma poštou na vaši adresu nálepky týkající se akce! Takže: vylepte to, a „naložte to pražákům“! Informace o této akci najdete na www.nalozmetoprazakum.cz J
Reklama
 

J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od J.Bad »

poly píše:Zdarec lidi! Na webu http://www.nalozmetoprazakum.cz/ probíhá naprosto ojedinělý projekt! Vy jej můžete podpořit třeba tím, že si napíšete na info@nalozmetoprazakum.cz o nálepky „naložmetoprazakum“ a my Vám zašleme zdarma poštou na vaši adresu nálepky týkající se akce! Takže: vylepte to, a „naložte to pražákům“! Informace o této akci najdete na http://www.nalozmetoprazakum.cz J
Co to je za 3,14čovinu??To je chytrý od Pražáka!!
Funguje to nějak divně - vyšel mi Pražák pouze na 55% !!
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od palikx »

hmm tak to se zas nekdo vytahnul.je zvlastni ze treba nase firma ma pobocku v praze ostrave a ve varech.
v ocich naseho vedeni je ostrava to nejlepsi a my v praze to nejhorsi.vary jsou nekde v prumeru.
smutne na tom je ze v ostrave maji asi 6 mechaniku kteri vydelaji stejne penize jako my v praze jen s tim rozdilem ze my jsme tam byli 2.ted jsme tam 4 a jsme daleko pred ostravou.tak co je na nas spatneho?
jinak podle testu prazaka jsem prazak na 40 procent.
to je stejne deb....
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od V.Brousek »

Již jenom nadpis mě napovídal, že se nemám zajímat co je pod odkazem. Navíc to byl první příspěvek od dotyčného, což je podezřelé. -P -P -P
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od Topol »

V.Brousek píše:Již jenom nadpis mě napovídal, že se nemám zajímat co je pod odkazem. Navíc to byl první příspěvek od dotyčného, což je podezřelé. -P -P -P
Pěkný den :D
Teda Vendo já to otevřel teď kuli tobě.Říkám si dospělej chlap tak se musím podívat .Jinak podezřelý odkazy neotvírám kvuli červům a trojákům :!: Takže odkazy jsem stejně neotevřel nemusím každou 3,14 vidět :!:
Hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od V.Brousek »

Topol píše:
V.Brousek píše:Již jenom nadpis mě napovídal, že se nemám zajímat co je pod odkazem. Navíc to byl první příspěvek od dotyčného, což je podezřelé. -P -P -P
Pěkný den :D
Teda Vendo já to otevřel teď kuli tobě.Říkám si dospělej chlap tak se musím podívat .Jinak podezřelý odkazy neotvírám kvuli červům a trojákům :!: Takže odkazy jsem stejně neotevřel nemusím každou 3,14 vidět :!:
Hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i
Ahoj Vláďo,
mám noťas slušně zabezpečen,červů jiné havěti se nebojím.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od Serpico »

...no Vašku i Topole já to ani neotvíral jsem " pražák " a dělení na pražáky a ostatní pokládám za blbost, bohužel připouštím, že existuje...no dva roky jsem jezdil s ostravskou R.Z. na služebním a polismeni se chovali jinak, než když mám vlastní tedy pražskou, tedy daň nevím za co...šnůry, zácpy komunikace prostě nestačí, o nám proboha kdo závidí, nevím...

Inu mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
cobyll
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 31, 2007 05:15
Bydliště: Wallachia Kingdom (Velká Lhota)

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od cobyll »

Serpico píše:...no Vašku i Topole já to ani neotvíral jsem " pražák " a dělení na pražáky a ostatní pokládám za blbost, bohužel připouštím, že existuje...no dva roky jsem jezdil s ostravskou R.Z. na služebním a polismeni se chovali jinak, než když mám vlastní tedy pražskou, tedy daň nevím za co...šnůry, zácpy komunikace prostě nestačí, o nám proboha kdo závidí, nevím...

Inu mějte se fajn
...já nejsem pražák - jsem Havířováko-Hlučíno-Třebíčák přesazený na valašské kotáry, ale dělení na lidi a Pražáky se mi taky nelíbí. To už by někdo mohl škatulkovat třeba hasiče a ty ostatní, brejlovce a ty ostatní, tlusťochy a ty ostatní... prostě opravdu 3,14čovina jako mraky...

PS: mám v Praze bráchu se segrou ...:-)
EX"PLAVÁČEK" Daevoo Nubira I wagon 2,0 16V CDX 1997 - utopeno při povodni,
pak Renault Scenic 2,0 - zemřel mrazem,
teď návrat Chevrolet Nubira SX wagon 1,6/16V "Černoušek"
Cobyll (čti jednoduše "Kobyl") Valmez ID 2933
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od Goose »

Je to kekel a škoda slov se víc vyjadřovat...ja dostal 65%... -i
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od Ivoš »

Já jsem pražák z 25% :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
koniQ
Příspěvky: 309
Registrován: stř led 14, 2009 17:42
Bydliště: Most pri Bratislave, okr. Senec (4km do BA, 17 km do SC) pakáreň

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od koniQ »

ty vole jako je to mozne ze som vacsi prazak ako ivoš? :) ja mam 35 % -i
Chevrolet Orlando white 1.8 LTZ, ALU 225/50R17, nove od 9/2011, kúpene 11/14 pri 69 000 km, od 72 000 km LPG Tartarini, 54 L nadrz, 3/17 125 000 km

blue Nubirka S 1.6 16V ,r.v.: 1997, bez klimy a ABS, LPG - Tartarini, od 15.3.2017 odpočíva vrakovisku v Bernolakove 330 000 km.
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od V.Brousek »

:D Já jsem hlavně člověk :D
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od Serpico »

:D Já jsem hlavně člověk :D...a o tom to je Václave, proto jsi tady na našem webu...

A mějte se fajn, ať jste odkukoliv na webu se nerozlišujem, dělení ponechme jiným, třeba poslancům ( už nás jednou rozdělili a to snad stačilo...)
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Toto mě poslala neteř která je z Prahy tak jako vlastní autobiografii o pražácích to beru :lol: :lol: :lol:

POZOR NA PRAŽÁKY!!!!!!!
Pražák je úplně cizí člověk. Na první pohled vypadá, že je dokonce z jiné planety. To je však jen zdání. Pražák je z Prahy, což je naprosto zvláštní stát uprostřed naší české země, kde kromě Pražáků žijí ještě politici.

V Praze je možné úplně všechno. Celý národ tam posílá peníze a Pražáci si je pak rozdělují mezi sebou.

Pražák nemá žádné jméno, které by stálo za zapamatování. Kdo si jméno udělá, přestává být Pražákem a stává se Karlem Gottem nebo Jardou z Prahy.

Pražáků je všude plno. Přemisťují se hlavně autem, v poslední době všichni jezdí na kolech v legračních trenýrkách s plínkami. Pořád spěchají a telefonují.

Čím se Pražák živí, není známo. Jisté je, že nic nedělá a ani dělat neumí. Údajně snad i nepravidelně dochází do zaměstnání a má z toho prachů jako šlupek.

Za ženu má Pražák Pražandu, línou a marnivou ženskou, která Pražáka terorizuje.

Pražanda sedí doma a čte časopisy, kde jí radí, jak zabít čas. Pražák ji musí vozit za povyražením. Jinak otravuje, vymýšlí kraviny a ječí na děti. V létě se opaluje.

Pražanda musí mít bazén. Pěstuje fíkus a pelargonie. Nevaří ani nepeče.
Když něco přece jen zkusí, nežerou to ani slepice.

Své děti Pražáci drží doma u počítače. Přerostly jim přes hlavu, bojí se jim něco říct a nechávají je být. Nutí je jenom do angličtiny. S tou začínají už v jeslích.

Pražáci drží mezi sebou. Scházejí se u chat a vykládají si o tom, kam jeli, kam pojedou, jak se jim jelo, co tam snědli a na kolik je to přišlo.
Jinak sedí na zahradě, pečou buřty, koukají na televizi, luští křížovky a sečou trávník.

Mimo sekání trávníku si Pražák sám vůbec nic neudělá. Normální člověk si proto u něj může přijít na pěkné peníze. Při jednání ale musí být ve střehu; Pražák chytračí a zkouší různé fígle, jak nezaplatit.

Pražáci jsou celí posedlí zdravím a hygienou. Shánějí se po zdravém jídle, ale jedí prášky po kilech.
Milují ochranné pomůcky. Pořád se myjí a sprejují a uklízejí a luxují.
I na zahradě! Luxují i listí a pečlivě vypichují pampelišky z trávníku.

Když je Pražákovi padesát, tak Pražandě uteče. Najde si mladší, ale zase úplně stejnou Pražandu.

Opuštěné paničky, Pražandy, loví všude, i na vsi. Spadeno mají hlavně na staré mládence s pěkným gruntem. Když si nějakého vyhlídnou, nemá proti jejich čarování šanci. Nacpou se mu do baráku, dotáhnou ho na úřad a on pak na ně musí dřít až do smrti.

Své mrtvé nechávají Pražáci spálit a pak si je vystavují doma v obýváku. Pokud se jedná o tchýni, tak v garáži. Zato pietně pohřbívají své psy a kočky.
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od J.Bad »

Tady je něco k tematu - možná mnozí znaj kdo nezná ať poslouchá... to Pražáky vystihuje...

http://www.youtube.com/watch?v=rzw8EpjXVTU
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Odpovědět

Zpět na „POKEC“