LPG do espera ano, alebo nie

Moderátor: Blue Lanos

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: LPG do espera ano, alebo nie

Příspěvek od -peha- »

No tohle je ta čo máme :lol:
Přílohy
DSC00125.jpg
DSC00125.jpg (89.08 KiB) Zobrazeno 5379 x
DSC00124.jpg
DSC00124.jpg (98.9 KiB) Zobrazeno 5379 x
DSC00123.jpg
DSC00123.jpg (53.42 KiB) Zobrazeno 5380 x
Reklama
 

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: LPG do espera ano, alebo nie

Příspěvek od ppp »

To je na plnohodnotnu rezervu pre espero? na stojaka? to si musim zmerat ci sa to vojde, pretoze tak namatkovo sa mi zda ze sa nevojde, ale neskusal som to. Ak ano tak beriem vsetkymi desiatimi. To je kolkina cca skrutka? Inac take taco by som si z pasoviny alebo jeklu vedel aj sam spravit, to je jekel a na konci ma kusky pasoviny?

To s tou fabkou ze mala protekciu :lol: som si mohol domysliet, ze ked maju v KE nabite na mesiac dopredu tak u vas to bude to iste, ked ste previazani.
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: LPG do espera ano, alebo nie

Příspěvek od ppp »

takze som to bol premerat a bez upravy podlahy ani nahodou, takze to je predpokladam drziak nejakej dojazdovky, takze o to zaujem nemam :? , musim skusit porozmyslat ako by slo nenapadne upravit podlahu v kufri aby sa tam vosla normalna rezerva na stojaka. Na jednej strane je to tabu kvoli vyfuku, ale na druhej strane (pri dvierkach nadrze) vadi snad len tazne no a mozno ta nalievka do nadrze.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: LPG do espera ano, alebo nie

Příspěvek od -peha- »

Na uchytenie do podlahy kufru slúžia také nyty čo majú dnu závit no vlastne sa vyvrtá 8 dierka dá sa tam ten nyt a po aplikovaní tam máš závit č 6 :lol: Jo je na to potrebné mať špecialne kliešte teda vlastne sú velmi podobné takým ako na tie hliníkové nyty jo ale najlepšie je si zabehnúť do hociakého klampiarskeho autoservisu tam by to mali mať lebo kupovať ich na 2 nytky je zbytočnosť. :D
Uživatelský avatar
Rom@n
Příspěvky: 97
Registrován: ned úno 10, 2008 20:06
Bydliště: Topoľčany-Stupava

Re: LPG do espera ano, alebo nie

Příspěvek od Rom@n »

už mám namontovaný plyn v aute je to v pohode ale kde mám vzduchový filter tak to tam odrezali a zopne sa mi kontrolka motora tak teraz neviem aký je tam problém -peha- vieš dať info????
Daewoo ESPERO 1.5 16v rv:96,+LPG LOVATO 195000km gumy Matador Aquilla 195/50 R15 modrá metalízaObrázek
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: LPG do espera ano, alebo nie

Příspěvek od -peha- »

To Ti takto dosť ťažko zistím lebo takéto veci po netu ani mobilom sa nedajú ale takto to by mali odstrániť montážníci lebo je to len nastavením a vetšinou to je chudobná zmes,ono sa to môže aj ustáliť ale pokud tam dali to čo tam patrí teda takzvané - odpojenie vstrekov- tak by to v žiadnom prípade nemalo robiť a je potrebné to nastaviť.
Ten odpojovač teda emulátor vstrekov by mal vyzerať takto...
Přílohy
emu4V.jpg
emu4V.jpg (33.42 KiB) Zobrazeno 5328 x
Uživatelský avatar
Rom@n
Příspěvky: 97
Registrován: ned úno 10, 2008 20:06
Bydliště: Topoľčany-Stupava

Re: LPG do espera ano, alebo nie

Příspěvek od Rom@n »

tak ja som to pozeral je to tam....budem musieť ich ráno naštíviť aby sa na to pozreli lebo ma to znervozňuje ked to bliká............a ešte jedna otázka poznáš túto sadu???? FLASHLUBE a ja si to mám dať do auta???? vieš mi niečo povedať ohladom toho???????
Daewoo ESPERO 1.5 16v rv:96,+LPG LOVATO 195000km gumy Matador Aquilla 195/50 R15 modrá metalízaObrázek
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: LPG do espera ano, alebo nie

Příspěvek od -peha- »

Navštív a flash nie tu sa to už mnohokrát riešilo tak čítaj ....

https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php ... =FLASHLUBE

A tu aj s odborným článkom....

https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php ... =FLASHLUBE
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: LPG do espera ano, alebo nie

Příspěvek od ppp »

Emulator vstrekov je na espere 1.5 16V zbytocny, check mi svietil len ked som mal roztrhnute sanie a bolo to az prilis chudobne, inak nic. Inac oni to ti agf umelci neodrezali ale normalka odmontovali a predpokladam ze s pristupom zakaznik je blbec a my vieme najlepsie co je pre neho dobre, hodili do kontajnera, namiesto toho aby plastove diely sania vratili zakaznikovi,. Na mna to tiez skusili ale narazili, akurat skoda ze som si vtedy nasraty ako ma chcu odzubat nevsimol skpasku na filterboxe namiesto plechovej pasky inak by som ich zvozil aj za nu. A este predpokladam ze budu tvrdit ze to check nesvieti ze ak sa tam aj nieco oranzovie tak to urcite nie je check ved ono to predsa slape uplne bez problemov a ze to musi byt odraz slniecka :lol: . No proste agf, asi maju iso 9001 alebo podobnu hovadinu, cize ked dodrzia oficialny postup tak to predsa musi fungovat a zakaznik sa tym padom nema narok stazovat no nie? :lol: . Ja som ta varoval :lol: . Ale mozno sa im to omylom podari dobre nastavit, oni totiz asi ani netusia co su tie pismenka a tlacitka a obrazky na notebooku. :? A o prudeni a tlaku nemaju ani sajnu.
Uživatelský avatar
Rom@n
Příspěvky: 97
Registrován: ned úno 10, 2008 20:06
Bydliště: Topoľčany-Stupava

Re: LPG do espera ano, alebo nie

Příspěvek od Rom@n »

tak je to hotovo dnes som bol v Hlohovci a spravili mi to,bola tam zlá RJ hneď ju vymenili nastavili hodnoty a už to fičí tak ako to má byť.....dúfam že bude všetko v priadku a že nebudú žiadne komplikace :D :D :D :D
Daewoo ESPERO 1.5 16v rv:96,+LPG LOVATO 195000km gumy Matador Aquilla 195/50 R15 modrá metalízaObrázek
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: LPG do espera ano, alebo nie

Příspěvek od -peha- »

Tak to je dobre a hlavne nech Ti jazdí a šetrí :lol: :lol: :lol: Ono s LPGčkem sú občas také blbovinky ale nie je to nič hrozné a ako náhle si na to človek zvikne tak už nebude mať problém,tak ješte raz nech slúží :lol: :lol: :lol:
geppe
Příspěvky: 14
Registrován: ned čer 13, 2010 18:37

Re: LPG do espera ano, alebo nie

Příspěvek od geppe »

cavte, neviete prosim o nejakej dobrej a hlavne lacnej :) firme co montuje lpg v okoli topolcian?
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: LPG do espera ano, alebo nie

Příspěvek od -peha- »

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: LPG do espera ano, alebo nie

Příspěvek od ppp »

geppe
Příspěvky: 14
Registrován: ned čer 13, 2010 18:37

Re: LPG do espera ano, alebo nie

Příspěvek od geppe »

dakujem za linky, som to prekukal ale tam kde cena je nehorazne vysoka alebo neni vobec a ked som tam volal, napr agf tak dal 900e... v KE som videl daku firmu co to montuje za 700e, tak hladam ci aj tuna na zapade nieje nieco v tejto cenovej hladine...
ale asi sa najviac oplati auto predat a kupit dake co uz lpg ma...
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“