vandalizmus

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
miso1
Příspěvky: 62
Registrován: sob zář 08, 2007 13:37
Bydliště: Martin

vandalizmus

Příspěvek od miso1 »

Ach jej idem sa vám trochu postažovať večer som si autičko zaparkoval trochu dalej ako som zvyknuty podotýkam že bývam v meste čiže auto parkuje pre panelákom . a ráno si idem do obchodu na pečivko a kukám a kukám a moja nexia bez zrkadla , a SPZ-ky a anténa ulomená. skoro ma trafil šlak . Fakt neviem čo ma dnešná mládež sa chútky že sa ukája na takýchto veciach ničiť niečo čo mi nepatrí som nahnevaný na cely svet .vám poviem keby som ho tam chytil tak mu zlomím ruky a nohy . Bodaj by mu na prirodzení narástol nechet zasranovi hnusnému . FUJ ... Tak aby som si pripravil 170€ a to som tento tyžden ešte stratil 2ks firemnych dialkovych ovladacov od brany za ktore som zaplatil 100€ .slusny smola co myslite ?
Tmavo zelena metalizaNexia 1,5 8V 55kW Tmavé fólie Chromolux,modro ladeny interier. Xenóny 6000k.
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: vandalizmus

Příspěvek od -peha- »

Tak to viem pochopiť aký máš vztek lebo aj mne už raz odrbali OPLA no vela nepokradli ale čo mohli tak zničili a s tým sa tru už stretlo vela z nás :evil: Je to k zlosti že človek je v tedy absolutne bezmocný to je asi to najhoršie :evil: :evil: :evil:
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: vandalizmus

Příspěvek od palikx »

no tak to je opravdu hnus.taky nechapu proc se tohle deje.bohuzel mladi lidi co jdou z hospody jsou hrozne nabuseny a tak jim prijde jako dobry napad znicit neco co se jim nebrani.ach jo.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Re: vandalizmus

Příspěvek od Muco »

Ten svet je už do značnej miery skazený,no vidím,že mame niekde ešte rezervy,takže je stále čo robiť na sebe,aby sme boli viac skazení...Tu pomôže už len "božia ruka"... :roll: :roll:
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Stanley
Příspěvky: 112
Registrován: pon bře 23, 2009 12:56
Bydliště: Děčín

Re: vandalizmus

Příspěvek od Stanley »

:| Chápu tvojí zlost.Jsem taky z měata a je to tady taky šílený.Od cyklistů promáčklé dveře (i když jenom důlky,tak to naštve ),odřený nárazník od rádoby řidičů.Otci dokonce běhali přes auto a ještě si měřili čas.To by se musel natáhnout ostnatý drát a založit minové pole.Bohužel.
Kruger !!!
Příspěvky: 284
Registrován: úte říj 05, 2004 21:13
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: vandalizmus

Příspěvek od Kruger !!! »

Řezat a solit... co jineho na to rici... Ale abych te uklidnil, me kdysi urvali vicko nadrze, nekolikrat vykradene, poskrabane (umyslne)... mohl bych pokracovat, ale proste je to tak...taky jsem chtel mlatit a zabijet, ale mel bych z toho pruser jen ja... hold co se da delat :-( Jak ameriku moc nemusim, tak ale na jeji obranu musim rici, ze pro chraneni sveho majetku maji preci jen lepsi zakony...
Nexia 1.5 SOHC 55kW 3dv HB; Highway yellow; rv. 1997, alarm, central, airbag. A na zaver mala tresnika: baterie DELCOR rv 10/96
Uživatelský avatar
miso1
Příspěvky: 62
Registrován: sob zář 08, 2007 13:37
Bydliště: Martin

Re: vandalizmus

Příspěvek od miso1 »

Veru mas pravdu , aj ked dnes ma to uz trochu preslo ta zlost ale ked som teraz prisiel na sluzobnom este mi nedalo sa pozriet na tu moju chuderku zlomenu . je tam smutne stoji , ale zrkadlo sa uz zhana zajtra by malo byt . A dakujem za podporu...
Tmavo zelena metalizaNexia 1,5 8V 55kW Tmavé fólie Chromolux,modro ladeny interier. Xenóny 6000k.
Frida007
Příspěvky: 28
Registrován: pon úno 02, 2009 11:29

Re: vandalizmus

Příspěvek od Frida007 »

Kruger !!! píše:Řezat a solit... co jineho na to rici... Ale abych te uklidnil, me kdysi urvali vicko nadrze, nekolikrat vykradene, poskrabane (umyslne)... mohl bych pokracovat, ale proste je to tak...taky jsem chtel mlatit a zabijet, ale mel bych z toho pruser jen ja... hold co se da delat :-( Jak ameriku moc nemusim, tak ale na jeji obranu musim rici, ze pro chraneni sveho majetku maji preci jen lepsi zakony...
Tebe taky urvali vicko nadrze.Me se to stalo 2 tydny spatky.No je videt ze nejdem sam komu se to stalo.
Kruger !!!
Příspěvky: 284
Registrován: úte říj 05, 2004 21:13
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: vandalizmus

Příspěvek od Kruger !!! »

To Frida: Jojo, taky mi vicko kruply, ale nechali mi ho alespon u auta, horsi je, ze mi to promacklo i plech, coz je u tri dveraka hodne videt, takze jakmile to letos budu strikat, tak to budu muset kytovat :-( Ale co uz... Jinak mel jsem stesti ze to slo prilepit sekundakem a tavnou pistoli :-) Ale i tak... lidi jsou hold ku.vy :-( Ale nechapu co na tom maji...
Nexia 1.5 SOHC 55kW 3dv HB; Highway yellow; rv. 1997, alarm, central, airbag. A na zaver mala tresnika: baterie DELCOR rv 10/96
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Re: vandalizmus

Příspěvek od Hynek »

Jak jsem se jinde v článku zmínil, tak se tu v Brandýse opravují mosty. Aby pěší mohli chodit přes staveniště, postavila stavební firma krásné lávky pro pěší a zábradlí dokonce potáhli takovou bílou látkou. Opravdu pěkné. Byl jsem asi třetí , kdo je použil.To bylo v pátek večer. V sobotu byla na Ostrůvku diskotéka a v neděli ráno, když jsem šel na loděnici mi doslova lezly oči z důlků.Všechno ale naprosto všechno, co se dalo utrhnout, zlomit,zničit a dokonce i podpálit, tak to bylo zničeno. Je to prostě v nich, zničit, rozbít pomalovat..... čím víc, tím líp.
Jediným lékem je ukrutný výprask a vlastními prostředky a rukama vše opravit. Ale to by muselo být v jiném státě! U nás se tak snažíme o to, aby se pachateli "neublížilo"že se nesmí ani fotit a jmenovat! :( :( :( :( :(
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
miso1
Příspěvky: 62
Registrován: sob zář 08, 2007 13:37
Bydliště: Martin

Re: vandalizmus

Příspěvek od miso1 »

Hynek píše:Jak jsem se jinde v článku zmínil, tak se tu v Brandýse opravují mosty. Aby pěší mohli chodit přes staveniště, postavila stavební firma krásné lávky pro pěší a zábradlí dokonce potáhli takovou bílou látkou. Opravdu pěkné. Byl jsem asi třetí , kdo je použil.To bylo v pátek večer. V sobotu byla na Ostrůvku diskotéka a v neděli ráno, když jsem šel na loděnici mi doslova lezly oči z důlků.Všechno ale naprosto všechno, co se dalo utrhnout, zlomit,zničit a dokonce i podpálit, tak to bylo zničeno. Je to prostě v nich, zničit, rozbít pomalovat..... čím víc, tím líp.
Jediným lékem je ukrutný výprask a vlastními prostředky a rukama vše opravit. Ale to by muselo být v jiném státě! U nás se tak snažíme o to, aby se pachateli "neublížilo"že se nesmí ani fotit a jmenovat! :( :( :( :( :(
veru pravdu mas tiez mam ten pocit ale asi nam ostava skonstatovat len , zial bohu je to touto dobou alebo rodicmi ?
Tmavo zelena metalizaNexia 1,5 8V 55kW Tmavé fólie Chromolux,modro ladeny interier. Xenóny 6000k.
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Re: vandalizmus

Příspěvek od Muco »

Jedno s druhým...Predstavte si, že vraj v jednej zakl.škole - synatora bývalí spolužiaci (preto bývalí,lebo prestúpil v 5 triede na 8 ročný gympel).bežne robia na tej zakl.škole"orál" dievčatá chlapcom(12ročný) :shock: :shock: :shock: :shock: ...je toto normálne?????
Je sice okolo toho ticho,no je to otázka času,kedy to prepukne...
Toto je ťažko ustrážiť,keď sa vám nedajbože medzi nimi pohybuje aj "váš" synator alebo dcera :evil:(ešteže nie je medzi nimi...)
Synovi som povedal len tolko(ked podobne afery boli v TV),:...nech neopováži byť hoci aj "svedkom" niečoho takého,alebo aj "hajlujucich" chlapcov alebo dievčat,pretože sa môžeme rozlučiť a pôjdem sedieť ja do chladku miesto neho-dúfam,že to nechceš... :(
Ako inak mu máš vysvetliť,že to je vážny trestný čin... :roll: :roll: :roll:
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Re: vandalizmus

Příspěvek od Hynek »

:( Loni v létě jsem chytil v púl desáté večer jedenáctiletého kluka,jak devastuje telefonní budku dlažební kostkou. Byl zjevně pod vlivem alkoholu nebo drog. Drapnul jsem ho za "flígr" a odvedl tátovi domů. Pak jsem musel použít všechno své bojové umění, abych se před tátou ubránil.Jeho útok jsem zastavil až tím, že jsem mu zlomil dva prsty na levé ruce a opravdu silně ho kopnul do rozkroku.
Co chceš dělat s klukem, který má doma takovéto "zastání"?
Kdyby někdo přivedl mě k tátovi domů s tím, že jsem někde něco ničil, tak tuhle zprávu píšu ještě dnes vestoje. A ani bych si to nedovolil.Byli jsme vychovávaní jinak.Zaručeně lépe! :( :( :roll: :roll:
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
Ládin
Příspěvky: 106
Registrován: úte bře 10, 2009 12:55
Bydliště: Pardubice

Re: vandalizmus

Příspěvek od Ládin »

No tak tohle je Hynku neuvěřitelné :shock:
Ta dnešní mládež je opravdu o něčem jiným než jsme byli vychováváni mnohem lépe.Sám to vidím před základní školou co se tam děje.Tabák, alkohol, sex a sprostá slova od dětí padají kam se jen podívám.No prostě hrůza!!!
Daewoo Nubira 1,6 - Červenej drak - účastník hasičských vozidel červených Nubir,kdo byl na srazu tak ví.
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Re: vandalizmus

Příspěvek od Muco »

To je aj tým,že tu demokraciu si mladí vysvetlujú "po svojom"... a prečo by si nedovolil hoci aj na učitelku,ked dobre vie , že mu nemôže nič...my sme boli za totality bití jak psi-aj od učiteľov-veď si dobre pamatáme-že?!
A ruku na srdce- komu to uškodilo?????
Nechcem tým povedať-zlatá totalita,ale v niečom to nebolo až tak zlé...(a nie som nejaký dedo-komunista-som r.v.1971.)
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“