nový majitel

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

WiFi
Příspěvky: 19
Registrován: pon kvě 18, 2009 13:17

Re: nový majitel

Příspěvek od WiFi »

Takže to rádio při otevřených dveří hraje i bez bimbání. Musí se tam vychytat nějaká poloha klíčku (manželka říkala)
V servise si s rádiem (respektive CD píše Error 7) nevědí rady. Různě někam volali a nikdo se s tím nesetkal.
Dají vědět jak to vyřeší.
Výškově nastavitelný sedadlo ve verzi STAR mám :D
Dnes jsem koukal že ho mám moc pěkně zabydlený, všude drobky, posmrkaný kapesníky na zadním okně šišky,...
Reklama
 

Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Re: nový majitel

Příspěvek od mino »

To "pípanie" pri otvorených dverách alebo ked nemáš pásy sa dá jednoducho odstrániť, pod volantom niekde mi niečo urobili a už to nebimbá....opýtam sa čo robili a dám vedieť.
Škoda Roomster TSI
Uživatelský avatar
jari
Příspěvky: 434
Registrován: ned bře 14, 2010 11:10
Kontaktovat uživatele:

Re: nový majitel

Příspěvek od jari »

mino píše:To "pípanie" pri otvorených dverách alebo ked nemáš pásy sa dá jednoducho odstrániť, pod volantom niekde mi niečo urobili a už to nebimbá....opýtam sa čo robili a dám vedieť.
Dej vědět, to by mě také opravdu zajímalo, strašně mě to otravuje, pískání a bimbání upozornování a tak......
Uživatelský avatar
jari
Příspěvky: 434
Registrován: ned bře 14, 2010 11:10
Kontaktovat uživatele:

Re: nový majitel

Příspěvek od jari »

hemendex píše:Tak som po dlhom sondovani tiez zvolil Aveo sedan 1,4 komfort... aj ked je pravda, ze som trochu sklamany z jeho momentalneho vykonu versus spotreba, ale vraj sa to casom spravi, tak sa spolieham na to. A prikladam teda fotku tesne po vyjdeni z predajne, kedy este bolo vyblyskane a so 4 km na tachometri :)
Tak jak Ti to šlape po záběhu??
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Club Cars - Auta členů“