Novy majitel

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
PetrCBR
Příspěvky: 102
Registrován: stř srp 18, 2004 22:22
Bydliště: Roznov pod Radhostem
Kontaktovat uživatele:

Novy majitel

Příspěvek od PetrCBR »

Zdravim.

Hlasi se novy majitel Daewoo Espero 2.0MPi ('97) v plne vybave vcetne autotelefonu :D. Ma to najete neco malo pres 90t km a je v bezvadnem stavu (vcetne servisni knizky). Fotky zatim nemam, ale brzy budou.

Musim jeste vychytat kolik to zere, abych vedel co si muzu dovolit, ale jako byvaleho majitele favorita me espero naprosto uchvatilo. Nejen vykonem (uff ... uz to nemusim tocit do silenych otacek, abych vyjel kopec nebo nekoho predjel) ale take vybavou a skoro nemoznosti slyset motor :D. Za jizdy pri otevrenem okne (po meste, takze rychlost tak 50-60 km/h) fakt ten motor ani neslysim. To ani nemluvim o startovani, kde poznam ze motor "jede" jen podle otackomeru, protoze v kabine je ticho po pesine a ikdyz stojim venku, tak motor jen potichoucku seveli.

Takze kdyz to shrnu, tak jsem zatim maximalne spokojeny !
Reklama
 

Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

tak teda vitaj u nas na fore. dufam ze budes taky spokojny aj nadalej 8)
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
PetrCBR
Příspěvky: 102
Registrován: stř srp 18, 2004 22:22
Bydliště: Roznov pod Radhostem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PetrCBR »

eMKa Slovensko píše:tak teda vitaj u nas na fore. dufam ze budes taky spokojny aj nadalej 8)
No abych se priznal, tak jsem jeste pred koupi procetl celou "starou" diskuzi jak o nexii, tak o daewoo obecne, takze priblizne vim do ceho jsem sel a uz mam vykrocene do servisu na vymenu oleje a rozvodaku :D. V servisni knizce bohuzel nemam zadne udaje o tom, co se menilo, nebo opravovalo. Akorat vim, ze to na prohlidkach bylo a ze olej se menil pravidelne. To je ale tak vse. Sice je na motoru videt, ze viko ventilu bylo rozdelavane, ale to nemusi znamenat, ze byl rozvodak meneny, ze. Posledni zapis v knizce je po ujeti 81t km jako vymena oleje. Nevim jestli servisy ten rovodak vymenuji po 80 nebo 90t. Jistejsi asi bude, kdyz ho necham vymenit, at mam klidne svedomi.

Jinak dekuji za privitani !
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Vitej u nas na foru, novy daewaaku :)
Jsem rad, ze ti taky diskuse a forum o nexiich pomohlo pri rozhodovani.
Daewoo vseobecne neni zadna extra klasa, ale kdyz to vezmes, kolik auto stoji, jak je stary a jakou ma vybavu, tak konkurence jen tise kouka zpoza rohu :lol:

Prechod z Favorita musi byt sok, protoze to je auto o tridu vys a pokud bych si dovolil i srovnani s felicii, tak se ty nase kary taky nemaji za co stydet.

Udelal jsi dobrou volbu, ale nexie by byla lepsi :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Samozrejme sme radi ze si nasiel tuto stranku a ze si si vybral tak skvele auto 8) 8) U nas ho ma v rodine bratranec a tichostou nema konkurenciu :)
Tak nech slouzi a vela km bez nehody 8) 8)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
PetrCBR
Příspěvky: 102
Registrován: stř srp 18, 2004 22:22
Bydliště: Roznov pod Radhostem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PetrCBR »

milosh píše:Vitej u nas na foru, novy daewaaku :)
Jsem rad, ze ti taky diskuse a forum o nexiich pomohlo pri rozhodovani.
Daewoo vseobecne neni zadna extra klasa, ale kdyz to vezmes, kolik auto stoji, jak je stary a jakou ma vybavu, tak konkurence jen tise kouka zpoza rohu :lol:

Prechod z Favorita musi byt sok, protoze to je auto o tridu vys a pokud bych si dovolil i srovnani s felicii, tak se ty nase kary taky nemaji za co stydet.

Udelal jsi dobrou volbu, ale nexie by byla lepsi :D
Ahoj.

Uvazoval jsem i o Nexii ale nejsem "tuningovy typ" a chtel jsem radsi pohodli a hodne prostoru, coz mi Espero dava plnymi hrstmi (nebo spis plnymi lopatami :D). Ten prostor v aute je opravdu neuveritelny. Neznam moc aut, co maji vzadu pro pasazery tolik mista a neni to na ukor pohodli vepredu.

Dival jsem se na ty Vase kousky a musim uznat, ze vypadaji fakt uzasne !
Daewoo Espero 2.0MPi, '97 (šmudla)
Kia Cee'd SW 1.6 CVVT, '08 (nový šmudla)
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Jo epro je asi to nejlepší co si mohl koupit tak ať dobře jezdí 8)
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

na normalne jazdenie je to super volba
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
T-PK

Dotaz na tebe

Příspěvek od T-PK »

Zdravím...PLánuju koupit hliníkové kola...Kolíkátky máš obuté?Kdyžtak mi prosím pošli mail s fotkou na adresu t-pk@seznam.cz...Díky..
Uživatelský avatar
PetrCBR
Příspěvky: 102
Registrován: stř srp 18, 2004 22:22
Bydliště: Roznov pod Radhostem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na tebe

Příspěvek od PetrCBR »

T-PK píše:Zdravím...PLánuju koupit hliníkové kola...Kolíkátky máš obuté?Kdyžtak mi prosím pošli mail s fotkou na adresu t-pk@seznam.cz...Díky..
Mam tam normalni 185/65 R14. Udelam nejake fotky a poslu.
Daewoo Espero 2.0MPi, '97 (šmudla)
Kia Cee'd SW 1.6 CVVT, '08 (nový šmudla)
tulo
Příspěvky: 59
Registrován: pon led 31, 2005 18:50

Příspěvek od tulo »

Taktiez gratulujem k dobrej volbe. Predstav si moj sok ked som presedlal zo 105L na 1,5/16V
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“