DAEWOO NEXIA model 2008

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DAEWOO NEXIA model 2008

Příspěvek od Ivan »

LordMMX píše:a bude nexia model 2013 :) . ABS/ESP/Airbagy . nový interier. som veľmi zvedavý.

http://www.uzdaewoo.ru
Toto? http://www.uzdaewoo.ru/auto/new_nexia_dohc/

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Reklama
 

Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1517
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: DAEWOO NEXIA model 2008

Příspěvek od LordMMX »

novsie od toho co si dal link. :) to je model 2008
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: DAEWOO NEXIA model 2008

Příspěvek od milosh »

Nexie uz ma sva nejlepsi leta za sebou, aby nedopadla jako moskvic ktery se snad jeste po 30 letech vyrabi.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: DAEWOO NEXIA model 2008

Příspěvek od Serpico »

...nojo milosch desing co ji udělali italové z původního kadeta, je nadčasový o tom není třeba diskutovat, já vím je technologicky z minulého století ale není to tak trochu výhoda, servisní náklady a řekněme jednoduchost, opravitelnost, cena náhradních dílů, ...no nic stále je to jenom můj subjektivní názor, ...jo včera jsem byl ve svém oblíbeném servisu Melliccaro a říkám Milanovi pojď se podívat, měl jsem zvednoutou nessí na stojanovém heveru, jak má vypadat vana převodovky a vana motoru prostě suché bez línání oleje, ...no vzniklo to tím, že na ponku jsem viděl tubu LOCTITE 37.. černou samovulkanizující gumu na těsnění ( koupil si ji na Tatru 813 na track trial), tak kouká a říká tak takhle to nemám na 4letý Octavii a já mu říkám a tak to tam je 15let! Loctite je dobrá věc a šikmooký korejci to dávali už na výrobní lince. Jinak nechci se přít máš svou pravdu, ostatně rusové vše ukradli anebo to byly válečné reparace tolik k Moskviči, proto si toho vážili, když pominu Čikuli aliaz Fiat, to byl dar italských komunistů.

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1517
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: DAEWOO NEXIA model 2008

Příspěvek od LordMMX »

N3 ... podľa mňa sa švihli... hoc to vždy bude len GM-Daewoo Gentra druhej generacie (aveo, nie uzbekistanska gentra)
Přílohy
2015-10-22 05.49.15.jpg
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“