Pretacanie kolies

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
D3J5
Příspěvky: 15
Registrován: pon bře 09, 2009 20:18

Pretacanie kolies

Příspěvek od D3J5 »

Prave som kupil Leganzu,r.v.97, v plnej vybave,okrem tempomatu,tam kde maju ine leganzy tlacitko CRUISE ja tam nemam vobec nic,dnes som skusal to pretacanie kolies a smikaly ako sialene.Ma Leganza ten system proti pretacaniu kolies?Diki
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Nazdar :lol: No mala by ho mať je to TCS tak pozry na prístrojovke keď zapneš klúčik tak by to tam malo svietiť oranžovo a pokud nie tak je vyradený protišmyk :idea:

https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php ... na+leganze
D3J5
Příspěvky: 15
Registrován: pon bře 09, 2009 20:18

Re: Pretacanie kolies

Příspěvek od D3J5 »

Pri pretoceni klucom mi to vobešc nesvieti.Tak mi ostava asi len ta diagnostika,ze?
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No ťažko povedať já som ješte 97 nevidel ale ročníky 98 a hore to TCS majú všetky ono môže byť že Ti len nesvieti ta kontrolka a takto keď sa Ti kolesa prešmykujú pri vetšiej rýchlosti tak mám dojem že TCSko nezaberá to vlastne slúži hlavne na rozbeh čiže pokud stojíš na šmyklavom teréne tak by malo zaberať teda obydve kolesa ale pozriem či sa dá dakde vysondovať či ho tam vôbec máš :D
D3J5
Příspěvky: 15
Registrován: pon bře 09, 2009 20:18

Příspěvek od D3J5 »

Myslis hore nad radiom,lebo ja tam mam nejaky spinaac ktory ked prepnem tak mi auto nenastartuje.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

To čo máš nad rádiom a vypíná Ti štart je asi dorábané lebo také dačo som ješte na Legynách nevidel to nie je TCS to nemá žiaden vypínač :D
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“