UŽ MĚ TO POTKALO TAKY

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
ALF
Příspěvky: 60
Registrován: úte dub 18, 2006 14:39
Bydliště: opava/branka u opavy

UŽ MĚ TO POTKALO TAKY

Příspěvek od ALF »

Tak už jsem i ja měl problém s motorem :cry: ,nejdřív začla blikat kontrolka checku, :cry: pak začal matiz škubat :? a pak zdechl a už jsem nenastaroval :cry: .Auto jsem odtáhl ke známému,co má servis,hodilo se na diagnostiku a ukázalo to že je v háji zapalovací modul v rozdělovači :shock: .Takže se rozdělal rozdělovač a čekalo mě překvápko ve formě ukrutného bordelu v něm, :( byl plný bíleho svinstva,palec i víko rozdělovače byli navíc silně zoxidované,takže přišel na řadu nový palec,víko a ten zapalovaví modul,jinde se taky uvádí optycký snímač. ;) Vše objednáno v Krči, 8) vše značky DAC,nezaměnit za mando.Jinak fakt doporučuji díly z krče,protože jsou levější než v origo servisu a to o dost,protože v Chevy v Opavě stojí ten modul 4200 a ulně ten stejný origo díl v Krči 3270 i s poštovným.Celkem mě tahle sranda stála asi kolem 5000, :roll: tak doufám že ted bude MATES zase nějaký čas poslouchat, :twisted: byla to první porucha.Ted už zase poslouchá. ;)
Zlatý Matízek SE,r.v.99,ofuky oken,kouřové blinkry,kšilt a palubka v laku,výfuk ulter sport,Al.kola ALESSIO a dálší cipárny
Reklama
 

sepo
Příspěvky: 148
Registrován: stř črc 04, 2007 17:28
Bydliště: ruzomberok

Příspěvek od sepo »

za tie peniaze by si mal komplet novy rozdelovac ten moj stal 5200sk vobec sa neoplati menit casti rozdelovaca najlepsie je kupit cely novy a ostanu ti nahradne dieli z toho stareho... :lol: :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“