Anténa

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
pankratz
Příspěvky: 2
Registrován: sob úno 26, 2005 22:17

Anténa

Příspěvek od pankratz »

Mám problém s anténou. Zlomil sa mi vysúvací prút, provizorne som to spojil, ale spoj zhrdzavel a stratil som odposluch na VKV. Na SV to ako tak hralo, ale nakoľko rozhlas tam dáva len regionálne národnostné vysielanie, tak SV stratili na význame.
Pri oprave som zistil, že by bolo najlepšie vymeniť a dať novú. Na Tico originál anténu neviem zohnať, ale najlepšie by sedela krátka, pevná a nie zasúvacia. Má niekto s výmenou antény už skúsenosti ? :?:
Reklama
 

Uživatelský avatar
tulen
Příspěvky: 119
Registrován: čtv led 22, 2009 16:33
Bydliště: Topolcany SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tulen »

možno by tam pasovala aj zo suzuki jimmny lebo vyzerá presne ako z tica
TICO SX r.v. 1997
Jak na to TICO v PDF :arrow: Tico links
pankratz
Příspěvky: 2
Registrován: sob úno 26, 2005 22:17

Příspěvek od pankratz »

Vďaka za radu, pozriem sa na to. Ahoj ! :idea:
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Univerzálna z Kaufladu,s tým guličkovým kĺbom,za cca 290 Sk,ja som ju namontoval na Mateja miesto pôvodnej,ale dá sa sa použiť na TICO,najčastejšie ju vídať na Škodách 105/120 a favoritoch :D
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
isteron
Příspěvky: 49
Registrován: ned kvě 13, 2007 21:02

Příspěvek od isteron »

Ďakujem, už som kúpil, zatiaľ ešte nemám čas na výmenu. Medzitým si púšťam mk kazety. Ahojte ! :idea:
isteron
Uživatelský avatar
tulen
Příspěvky: 119
Registrován: čtv led 22, 2009 16:33
Bydliště: Topolcany SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tulen »

najlepšia by bola taká čo má aj vlastný "zosilovač" lebo tá seriová ten signál moc dobre nechytá
TICO SX r.v. 1997
Jak na to TICO v PDF :arrow: Tico links
Odpovědět

Zpět na „TICO“