rozlúčka!

Moderátor: Blue Lanos

ss2men
Příspěvky: 40
Registrován: stř bře 08, 2006 14:06

rozlúčka!

Příspěvek od ss2men »

Dobrý deň.

Chcem sa všetkým užívateľom tohoto fóra a zázračného matízka poďakovať za krásne zážitky a veľa užitočných informácií ktoré som tu získal. Bolo mi tu fajn a získané vedomosti som veľakrát zúžitkoval v živote. Dúfam že som svojimi príspevkami nikdy a nikoho neurazil. Ak áno prosím o odpustenie. Vždy ak som vedel snažil som sa pomôcť.

Prečo odchádzam? Po autonehode ktorú mala moja manželka (ChválaBohu nič sa jej nestalo) som sa rozhodol matízka, ktorý mi 5 rokov verne slúžil, neopravovať a včera som ho predal za smiešnu cenu 20 000.- Sk.

Prechádzam na inú značku. (Renault clio grandtour) Tak zatiaľ....
Ak sa v budúcnosti ešte rozhodnem kúpiť matízka alebo iného ševroleta určite sa na toto fórum vrátim.

A do budúcna - fórum budem odporúčať všetkým známym majiteľom toho úžasného autíčka.

Dovidenia.

= ss2men =
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Tak ať nový kočár slouží...a není důvod aby ses loučil...já tady straším už dva roky se škodovkou... :D
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Tak ať ti jezdí a nezlobí :P
Jinak tato adresa je dobrá,je sice česká ale na stránky a na srazy jezdí i hodně ze Slovenska ;) Sám jsem měl dřív Renaulta a vzpomínám rád ;)
http://www.renaultclub.cz/
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Doporucuj vsem co maji Daewoo...jinak je mi lito co se prihodilo...Renault Clio je pekne auticko...takze at ti slouzi a nekdy se tu ukaz aspon na pokec...preju mnoho stastnych km a hlavne bez nehod... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
jegi
Příspěvky: 191
Registrován: ned led 21, 2007 11:45
Bydliště: Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jegi »

Ach áno, dezertéri sa vyrojili... :lol: :lol: :lol:
Veľa šťastia s novým autom...
ex Espero 1.5 GLX
Mazda 6, 1.8
Moje hobby: http://www.cactuslandia.websnadno.cz
Obrázek
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

Drž sa a niekedy sa ozvi. ;)
Škoda Roomster TSI
Diax
Příspěvky: 22
Registrován: úte zář 28, 2004 17:45

Prodej Matize

Příspěvek od Diax »

Z důvodu rozrůstající se rodiny jsem předevčírem prodal se slzou v oku Matýska po 4 letech věrné služby. Tímto Vám všem děkuji za cenné rady a porady. Good Luck! Diax
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Kluci, ať se vám daří v nových kárách, ale choďte sem dál. Pořád jste Daewáci ;) JEDNOU DAEWÁK, NAVŽDY DAEWÁK ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

Tak, musim sa pridat k luciacim sa - od zajtra al. max pozajtra ide moj Matizek prec :-( Menim ho za Renault Megane Hatchback, 1,6 16V 110k vo full vybave. Samozrejme na forum budem chodit nadalej ;-) Co mi je luto, ze som slubil spachat prerabku/renovaciu motora, ktoru som chcel aj komplet nafotit a vyvesit do albumov. Sorry chalani, nestihol som to :( Ak by nedosla pod ruku tato kupa, urcite by som sa do toho pustil co najskor. Takze tu na fore ostavam nadalej aktivnym clenom. Je mi trochu luto, ze svojho pomaly 9 rocneho Matizka opustim, predsa len tie 2 havarie sme si spolu prezili, ale aj vela stastnych chvil (hlavne ked bol este novy), ako som nechaval auta za sebou na semaforoch, alebo ked som niekho obehol a ten to nedokazal prezit :) Achhhh, to boli casy :) Potom som uz s Matkom jazdil kazdym rokom setrnejsie, vzhladom na nas pokrocily vek a telesny stav :) Ako spomienku si ho ale este pekne nafotim, kym mu poviem posledne "Jezdi a nezlob!" :)
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Ivoš píše:Kluci, ať se vám daří v nových kárách, ale choďte sem dál. Pořád jste Daewáci ;) JEDNOU DAEWÁK, NAVŽDY DAEWÁK ;)
máš recht, to je horší jak sifilis :?
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Rado77 píše:Tak, musim sa pridat k luciacim sa - od zajtra al. max pozajtra ide moj Matizek prec :-( Menim ho za Renault Megane Hatchback, 1,6 16V 110k vo full vybave. Samozrejme na forum budem chodit nadalej ;-) Co mi je luto, ze som slubil spachat prerabku/renovaciu motora, ktoru som chcel aj komplet nafotit a vyvesit do albumov. Sorry chalani, nestihol som to :( Ak by nedosla pod ruku tato kupa, urcite by som sa do toho pustil co najskor. Takze tu na fore ostavam nadalej aktivnym clenom. Je mi trochu luto, ze svojho pomaly 9 rocneho Matizka opustim, predsa len tie 2 havarie sme si spolu prezili, ale aj vela stastnych chvil (hlavne ked bol este novy), ako som nechaval auta za sebou na semaforoch, alebo ked som niekho obehol a ten to nedokazal prezit :) Achhhh, to boli casy :) Potom som uz s Matkom jazdil kazdym rokom setrnejsie, vzhladom na nas pokrocily vek a telesny stav :) Ako spomienku si ho ale este pekne nafotim, kym mu poviem posledne "Jezdi a nezlob!" :)
Gratuluji, také vlastním Renault Mégane II 1.6 16V - rok 2004, 70tkm, po první majitelce a naprostá spokojenost ;) Dokonce spotřeba nižší, jak u Matize :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Věrnost není podmínkou

Příspěvek od Vazoun »

Chlapci, na tomto foru přeci nebylo a není podmínkou zůstat věrni pouze značce " Daewoo motor " ale dobrému kolektivu šikovných dívek a chlapců - majících snahu i potřebu pomoci a poradit komukoliv.A to se na tomto foru vždy dělo a děje i když ne každý to vždy uzná :lol: těm všem,co přesedlali na jinou značku vozidel - můžeme pouze popřát dle slov našeho kolegy " Topola " :lol: AT JEZDÍ A NEZLOBÍ :lol: to všem přeje " Vazoun " který je Matízkář šest roků a je s ním spokojený :lol:
-------------------------------
Člen Matiz clubu reg.čís. 20 :P
Matiz SE r.v.07/2002 sv.zel.metlina U38 - STK+Emise do 07/2008
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Rado77,to je pekné,aj keď trochu smutné,že sa lúčiš s Matízkom,ale dúfam,že sa nelúčiš s nami. Tvoje príspevky ohľadom opravy matizov sú naozaj hodnotné a vôbec,urobil si tu pre nás matizkarov viac než dosť,po tie návody,príručky a obrázky by sa človek tak ľahko nedostal,takže ako spieval Sagvan Tofi "Zůstaňme věrní" - tomuto fóru a klubu
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

Jasne chlapi, ze zostanem verny :) Bohuzial uz iba ako teoretik a nostalgik :roll:
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“