nejde zařadit

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

stefan zbortek
Příspěvky: 163
Registrován: pát lis 30, 2007 19:23
Bydliště: Praha 9

nejde zařadit

Příspěvek od stefan zbortek »

Zdravím všechny,mám nasledující problém:byl jsem teď s mojí nubi na moravě,a už po cestě se mi zdálo jakoby šel spojkový pedál nějak zlehka.zastavil jsem a skutečně jsem pak nemohl zařadit.tak jsem zkusil našlapat a pak tam rychlost skočila,řadit šlo,ale s obtížema.nevím jestli jsem přišel na závadu,ale chci se zeptat,jestli má prosakovat brzdovka s tý manžety u prasatka?? :roll: :roll: .zkoušeli jsme to odvzdušnit,a hned to bylo znát.bylo celý venku,rozebraný,očištěný.no a zase prosakuje z tý manžety.kdybyh ho musel kupovat ,nevyjde to nějak extrémě draho?,děkuju za případné rady.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

tak brzdovka z toho prasátka samozřejmě prosakovat nemá , asi ti odešli gumičky uvnitř - dá se koupit bu´d celý prasátko , nebo jen sada těsnění , ale volil bych asi to celé - můžeš mít chycenej váleček uvnitř od rezi a nové gumičky ti dřív nebo později stejně odejdou ...
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
stefan zbortek
Příspěvky: 163
Registrován: pát lis 30, 2007 19:23
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od stefan zbortek »

dobře,koupím to celý.snad potom bude klid. ;)
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Ještě koukni, zda-li ta páka co s ní spojkové "prasátko" hejbá a co vystavuje spojku, pohybuje i tou osou, ke který je přivařená a která vlastně spojkovou vidličku vystavuje. Stalo se několikrát, že ten svár povolil a i když prasátko se snažilo, hejbalo jen pákou a ne spojkou :!: :!: S pohybem páky se musí hejbat i ta osa kolmo k páce co vede do spojkovýho zvonu :!: :!: :!:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D
moc jsem se nasmal po dlouhe dobe.nezlobte se ale fakt me to pobavilo
a samozrejme ta chyba je v tom valecku.vymen odvzdusni a melo by to byt ok
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
stefan zbortek
Příspěvky: 163
Registrován: pát lis 30, 2007 19:23
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od stefan zbortek »

Jo kouknu i na tu páku.Snad bude OK,a díky za rady.Hold s daewoo nemám takřka žádné zkušenosti.Když jsem NUBI kupoval,tak mě zaujal vzhled,interier a výbava. :D :D .za ty prachy bezvadný,pohodlný auto.
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

palikx píše::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D
moc jsem se nasmal po dlouhe dobe.nezlobte se ale fakt me to pobavilo
a samozrejme ta chyba je v tom valecku.vymen odvzdusni a melo by to byt ok
A čemu ses tak moc smál Pavlíku ????? prasátku???? Já jsem zvyklej říkat spojkový a brzdový prase, nebo prasátko :lol: A s tou pákou jsou taky problémy, když to blbě nebo vůbec řadí..... Každopádně by prase téct nemělo.... :lol:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Ano ano, tak jest ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no proste tomu jak je to napsany.nejde mi zaradit a tece mi valecek-neni to chyba?tak asi tomu.
ja vim za tomu kazdy nerozumi ale proto jsem se omluvil .to jako dnes prijel pan ze mu nesviti zpatecka na levo na suzuki sx4.tak jsem se technikovi podival do oci a ptam se jestli to mysli vazne.on rekl ze jo a ja se zacal smat.to auto totiz nema levou zpatecku asi jako lanos hb. (novy typ)
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
stefan zbortek
Příspěvky: 163
Registrován: pát lis 30, 2007 19:23
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od stefan zbortek »

jo,jo,asi jsem to neměl psát takhle.,blbě. :lol: :lol: .jinak jsem koukal na tu páku a ta je dobrá.takže vyměním a hotovo.
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

palikx píše:no proste tomu jak je to napsany.nejde mi zaradit a tece mi valecek-neni to chyba?tak asi tomu.
ja vim za tomu kazdy nerozumi ale proto jsem se omluvil .to jako dnes prijel pan ze mu nesviti zpatecka na levo na suzuki sx4.tak jsem se technikovi podival do oci a ptam se jestli to mysli vazne.on rekl ze jo a ja se zacal smat.to auto totiz nema levou zpatecku asi jako lanos hb. (novy typ)
to je ted resil na Matizovi asi dva dny, u nej mi taky svitilo jenom jedno parkovaci svetlo. To je asi stejny problem jako u te sx4, ze jo?
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Brainman píše:
palikx píše:no proste tomu jak je to napsany.nejde mi zaradit a tece mi valecek-neni to chyba?tak asi tomu.
ja vim za tomu kazdy nerozumi ale proto jsem se omluvil .to jako dnes prijel pan ze mu nesviti zpatecka na levo na suzuki sx4.tak jsem se technikovi podival do oci a ptam se jestli to mysli vazne.on rekl ze jo a ja se zacal smat.to auto totiz nema levou zpatecku asi jako lanos hb. (novy typ)
to je ted resil na Matizovi asi dva dny, u nej mi taky svitilo jenom jedno parkovaci svetlo. To je asi stejny problem jako u te sx4, ze jo?
Jasně, trefils hřebík na hlavičku a to přesně :-):-):-) :lol: :lol: :lol:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

tak to mi spadl kamen ze srdce, uz jsem si myslel ze jsem neco prehledl :D
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

:D :D :D :D :D :D
ba ne to neni stejny ty to mas rozbity :o) :o) :o) :P
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Příspěvek od Vít, Jiří »

tak mám asi stejný problém - přijedu k baráku a už jsem se nerozjel - ale bez varování ....... je mi to divný předtím nic a najednou tam nejde kvalt :( :( :(
ŘEZNÍK
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“