Dovoz aut

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

mobile.de uz je v cestine jen pro info a ne-helmuty :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

to sem zjedav kdyz tam pojedes jak dlouho ti vydrzi se tam s nima bavit cesky :lol: :lol:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

pokec

Příspěvek od Serpico »

...to Pavle tys to ale roztáh...no asi to chceš mooocccsorry legraci si nedělám - to mi moje nesí nedovolí, ale vážně www.autoscout24.de píší i česky a hlavně mnohdy to jde na převozních značkách dovézt...no ale pokud to zrovna není zbořený...za cenu převozu 12tis. Kč, by bylo asi lepší si půjčit odtahový auto...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no ani ne.proste neco shanim-shanel jsem
uz mi stoji na dvore a hanzy by mel jiste radost jeho oblibeny typ octavia 1,9 tdi.je na ni hodne prace (ale spis pro lakyrnika)ale snad bude v pohode.
az bude hotova treba sem dam i nejakou fotku i kdyz je to mimo misu.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

pokec

Příspěvek od Serpico »

...to palikx to je fajn...a pokud máš z toho radost, tak proč mimo mísu, seš přece v pokecu a u nás budeš dál třeba i s Porsche 911 ( ostatně právě Porsche navýšil akcie ve VW a tedy Š... ),
no nakonec z koho by jsme " mámily " rady...a nesvítí couvačka a jde tam proud a jsou vyměněny žárovky a změřeny a očistěny kontakty a já už nevím...jo a z tvýho " mrtvýho proudu " jsem už pomalu mrtvej...jsem prostě mizerný elektrikář...


Obrázek Obrázek
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no radost ani nevim.zatim vidim jen starosti ale dnes jsem vzal kladivo a zadni blatnik uz vypada jak ma.(skoro)
couvacka bude asi o spinaci.zacni tam proklemuj to dratem.pokud nic bude to kostra v objimce.je to vzdycky sezrany a zeleny.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

palikx píše:no ani ne.proste neco shanim-shanel jsem
uz mi stoji na dvore a hanzy by mel jiste radost jeho oblibeny typ octavia 1,9 tdi.je na ni hodne prace (ale spis pro lakyrnika)ale snad bude v pohode.
az bude hotova treba sem dam i nejakou fotku i kdyz je to mimo misu.
Co ja jak ja radost neeee z uklepaneho cmoudiveho tdi to Milosek by byl potesen on je koktavkovy snilek... :lol: :lol: :lol: :lol:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

couvačka

Příspěvek od Serpico »

...to palikx problém je v tom, že objímka je čistá bez koroze a vysunul jsem ji z plastu a očistil jsem pilníkem i kontakty - skusím to překlenout od spínače...jinak neodporuji na to nemám...proboha takovejhle porod to je problém i pro " mechanicco " v servisu, co se s tím ser.. , to si nevyděláš ani na slanou vodu...prostě některé z Vás i obdivuji...
a tu " koktávku " ty určitě dokopeš k obrazu svému, jak Tě znám...a budeš v české manažerské třídě...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

uvidime jak to s ni dopadne.
s tim tvym spinacem jsem myslel primo na spinaci odpojit konektor a ty piny v tom konektoru spojit dratem.a kdyz uz jsi v tom zkouseni zmer napeti i na spinaci.(prozkousej zarovkou)
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

pokec

Příspěvek od Serpico »

...palikx díky - jasně udělám to asi dnes odpoledne - třeba jsem tam měřil " mrtvý proud " ( a kontakt ve spínači je všelijaký ...) s tím technik-elektro pojmem jsem vůbec nepočítal, ten pojem jsem neznal a budík tam prostě něco najde - budu zkoušet na " starou dobrou žárovku ", a budu vzpomínat, když jsme jako kluci měřili předstih na motorkách na žárovku a s vydlabanou svíčkou v který jsme měli upravené měřidlo hlavně mm...no to nevodnes čas, jak se zdá...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Kluci mám dotaz, pokukuju po autě, teda syn pokukuje po autě, neraději něco nebouchlýho do 3 let, klidně benzin. Našel něco kousek od Šumavy, jsou to Fiaty Grande Punto 1.4 ve výbavě dynamik včetně klima atd. prostě všeho za cca 7500 EUR r.v. 2006 . Teď můj dotaz. Na konci popisu je uvedeno: prodej jen pro živnostníky, obchodníky nebo pro export.... Co tohle znamená? Auto není přihlášené v Německu? Můžu ho já jako soukromá osoba koupit a u nás přihlásit? Samo měl bych mít k tomu šechny u nás požadované doklady, je to auto přitažené do Německa např. z Itálie a dosud nepřihlášené? Nevíte někdo jak v tomhle případě postupovat ? Slavku? Rastosi? Dík Richard

Pro info zde dávám odkaz : http://www.autoscout24.de/Details.aspx? ... wr&asrc=fa
Mrkněte na to, co by to mohlo znamenat????
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

pokec

Příspěvek od Serpico »

...to Richarde autoscout24de znám, jenom nevím jestli je v " D " odpis DPH vazba na živnostníky, ale i tak splňuješ " export " a DPH platíš u nás nevidím v tom problém...někdo může mít jiný názor, sám jsem zvědavý...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Z daňovýho hlediska bys měl splňovat ten EXPORT....DPH platíš tady, jak psal Serpico....
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Hledisko daní neřeším, pokud zaplatím v Německu cenu i daní, tak ji neplatím už tady, ale jedná se spíš o to, jestli tohle auto není dotažené ze země mimo EU..... a tak je nabízeno jako v Německu nepřihlášené... V tomhle vidím spíš ten problém, pokud můžete opravte mě....
Jinak co té nabídce říkáte???????

Zajímá mě důvod tý věty na konci popisu auta : "Verkauf nur an Gewerbetreibende, Händler und Export" :?: :?: Což znamená to co jsem uvedl, pro živnostníky,obchodníky, a export :?: Cena cca 7500 EUR je včetně daně v Německu tedy jako u nás 19%. Netto cena je asi 6200 EUR. Nevím, jestli bych tu netto cenu dostal, ale stejně nic neřeší, mám zaplatit 19% v Německu nebo u nás, to je jedno...
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Dovoz aut

Příspěvek od hladolef »

Richard píše:Kluci mám dotaz, pokukuju po autě, teda syn pokukuje po autě, neraději něco nebouchlýho do 3 let, klidně benzin. Našel něco kousek od Šumavy, jsou to Fiaty Grande Punto 1.4 ve výbavě dynamik včetně klima atd. prostě všeho za cca 7500 EUR r.v. 2006 . Teď můj dotaz. Na konci popisu je uvedeno: prodej jen pro živnostníky, obchodníky nebo pro export.... Co tohle znamená? Auto není přihlášené v Německu? Můžu ho já jako soukromá osoba koupit a u nás přihlásit? Samo měl bych mít k tomu šechny u nás požadované doklady, je to auto přitažené do Německa např. z Itálie a dosud nepřihlášené? Nevíte někdo jak v tomhle případě postupovat ? Slavku? Rastosi? Dík Richard

Pro info zde dávám odkaz : http://www.autoscout24.de/Details.aspx? ... wr&asrc=fa
Mrkněte na to, co by to mohlo znamenat????


Tak jsem tam telefonoval,auto je odhlasene,kdyby ho chtel prodat v Nemecku musel by zaplatit 500€ za prihlaseni.Staci prijet,zaplatit a odvezt.Na auto se nevztahuje zadna zaruka.Ma jich tam jeste 8 kusu.

http://www.autoscout24.de/List.aspx?vis ... ice&zipc=D
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Odpovědět

Zpět na „POKEC“