Nepasuje radio

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Nepasuje radio

Příspěvek od FoXo »

Zdravim,
mam pocit ze niekto tu uz pisal problem ktory mam aj ja ale po prehladani cleho fora som aj tak nenasiel kde sa to rozoberalo. Moj problem spociva v uchyteni autoradia konkretne ta obruc ( sachta )ktora sa montuje do auta a nasledne do nej sa strka radio. V lanose je ta obruc uz namontovana ale mne tam radi nedrzi. A original k radiu sa mi tam neda namontovat. Tam je ta original lanos dako s boku prisravbovana cize by som musel na oroginal k radiu nazvarat uchytky :) Dufam ze som to nedomotal :) Diky
Reklama
 

Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

ak som ta spravne pochopil, tak mas problem do povodnej sachty dat nove radio. ak hej tak potom:


1)vytiahni staru sachtu von- odklop plast v tvare U okolo radia (napr. srobovakom) pod nim odsrobuj 2 ks krizovych srobov a sachtu vytiahni


2) zdemontuj ten cierny ram od starej sachty - mne sa osvedcil plochy srobovak a povyrovnavanie zahnutych pliestkov okolo cierneho ramu. ovsem postupy su urcite aj ine. HLAVNE JE ABY TI OSTAL V RUKE CELY TEN CIERNY RAM ktory si odsroboval

3) namontuj novu sachtu k ciernemu ramu - postup opacny ako pri demontaci, to znamena povyhybaj na sachte pliesky tak, aby to drzalo. opat sa mi osvadcil plochy srobovak

4) nasrobuj ram na palubovku, nasad cierne U , nezadubni si vytiahnut ISO konektor

5) nasad ISO konektor zatlac nove radio do noveho ramu.

teraz by ti malo ist radio vybrat iba bezpecnosnymi plieskami ktore su ku kazdemu radiu. ovsem ako si si urcite pri montazi vsimol su to len "bezpecnostne" kedze odsrobovat celu sachtu aj s radiom trva cca 15s pri kludovom rezime prace:)


ak som zle pochopil tvoju otazku, povazuj moju odpoved za bezpredmetnu :lol:
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vado »

V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FoXo »

peco píše:ak som ta spravne pochopil, tak mas problem do povodnej sachty dat nove radio. ak hej tak potom:


1)vytiahni staru sachtu von- odklop plast v tvare U okolo radia (napr. srobovakom) pod nim odsrobuj 2 ks krizovych srobov a sachtu vytiahni


2) zdemontuj ten cierny ram od starej sachty - mne sa osvedcil plochy srobovak a povyrovnavanie zahnutych pliestkov okolo cierneho ramu. ovsem postupy su urcite aj ine. HLAVNE JE ABY TI OSTAL V RUKE CELY TEN CIERNY RAM ktory si odsroboval

3) namontuj novu sachtu k ciernemu ramu - postup opacny ako pri demontaci, to znamena povyhybaj na sachte pliesky tak, aby to drzalo. opat sa mi osvadcil plochy srobovak

4) nasrobuj ram na palubovku, nasad cierne U , nezadubni si vytiahnut ISO konektor

5) nasad ISO konektor zatlac nove radio do noveho ramu.

teraz by ti malo ist radio vybrat iba bezpecnosnymi plieskami ktore su ku kazdemu radiu. ovsem ako si si urcite pri montazi vsimol su to len "bezpecnostne" kedze odsrobovat celu sachtu aj s radiom trva cca 15s pri kludovom rezime prace:)


ak som zle pochopil tvoju otazku, povazuj moju odpoved za bezpredmetnu :lol:
Pochopil si dobre az s tym ze ho nemam porblem tam dat ale mam problem aby mi tam dzalo ale ten navod je asi to co potrebujem skusim to Diky
Presne toto som nevedel najst dik :)
Odpovědět

Zpět na „LANOS“