koupit či ne

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

aman
Příspěvky: 10
Registrován: úte led 29, 2008 16:46
Bydliště: VRCHLABI

koupit či ne

Příspěvek od aman »

ahoj chci koupit nubiru 1.6 kombi 1999 mužete mi říct více o voze děkuji
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Projdi si sekci Nubira Lacetti, každopádně pokud Kombi, tak raději 2,0, Sedan a Hatchback stačí 1,6.....zrovna my to máme opačně, ale na české cesty i do zahraničí pohodlnej a spolehlivej kočár....ale pozor, pořádně zkontrolovat auto před koupí. Nubira je taková, jak se o ní člověk stará....nesnese špatný zacházení (stylem nalít benzín a jezdit)...musí se o ní pečovat a pak je to "kámoš" bez potřeby servisu.
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Vitaj na fore .
Najprv som myslel,že chceš kúpiť forum,ale si tu nový.
Tak vitaj.ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
cobyll
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 31, 2007 05:15
Bydliště: Wallachia Kingdom (Velká Lhota)

Příspěvek od cobyll »

URČITĚ KOUPIT A PŘIDAT SE K NÁM :lol: :lol: :lol: :lol:
EX"PLAVÁČEK" Daevoo Nubira I wagon 2,0 16V CDX 1997 - utopeno při povodni,
pak Renault Scenic 2,0 - zemřel mrazem,
teď návrat Chevrolet Nubira SX wagon 1,6/16V "Černoušek"
Cobyll (čti jednoduše "Kobyl") Valmez ID 2933
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Vítej na foru, určitě kup, Nubira má velmi výhodný poměr ceny k výkonům a výbavě. Je to pohodlný kočár a ten 2,0 opravdu jede. Spousta lidí tě možná bude odrazovat, ale zkus se jich zeptat, kolik jich Nubi mělo? :lol:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Moje rec nedavno jsem tady psal ze nemam rad lidi co pomlouvaji a kdyz se jich zeptate kolik jste jich mel tak samo ze nic a ze to znaji z doslechu nebo vseobecny mytus a dalsich plno zvastu rovnez klidne se nebat i 2.0l jede i do kopce... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
cobyll
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 31, 2007 05:15
Bydliště: Wallachia Kingdom (Velká Lhota)

Příspěvek od cobyll »

Hanzy píše:Moje rec nedavno jsem tady psal ze nemam rad lidi co pomlouvaji a kdyz se jich zeptate kolik jste jich mel tak samo ze nic a ze to znaji z doslechu nebo vseobecny mytus a dalsich plno zvastu rovnez klidne se nebat i 2.0l jede i do kopce... :D
to můžu potvrdit :lol: bydlím na HOOOOODNĚ strmém kopci mezi valašským meziříčím a přehradou bystřička (když jdeš do kopce,jako by jsi šlapal do schodů a nejnovější typ karosy s motorem iveco v polovině kopce zastavuje,kvaltuje se jednička a zbytek kopce se tahá na ni) a nubča si naložená rodinou a plným kufrem hezky přede a pobrukuje a na trojku předjíždíme poloprázdné felicie řvoucí na dvojku. A spotřeba se zhruba vyrovná škodovce. :lol:
EX"PLAVÁČEK" Daevoo Nubira I wagon 2,0 16V CDX 1997 - utopeno při povodni,
pak Renault Scenic 2,0 - zemřel mrazem,
teď návrat Chevrolet Nubira SX wagon 1,6/16V "Černoušek"
Cobyll (čti jednoduše "Kobyl") Valmez ID 2933
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

No na základě zhruba dvouletého evidování spotřeby v mobilu jsem s kombikem Nubi 2,0 na celkovém průměru cca 8,6. Měl jsem Feldu combi 1,3 MPI a s ní jsem se pod 7 nedostal spíš tak 7,5 na štreku. No a svezení, to je o něčem jiném! Auto jede :!: chceš předjet? přidáš plyn a jedeš, kopec nekopec. Dvojka jde bezmála 100 a v 70 na mokrým asfaltu i hrábne, ale sporťák to není, je to o svezení za rozumný prachy. Je mnoho určitě lepších aut, ale i horších. Musím zmínit i příjemné ceny náhradních dílů. Na Oktávku jsou dražší :roll: :roll: A ještě jedno pozitivum, když necháš někde např. na horách přes noc Oktávku kombi TDI a vedle Nubiru hádej který auto ráno najdeš :?: :lol: :lol: a kdo pojede domů autem a kdo busem :?: :lol: :lol:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
cobyll
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 31, 2007 05:15
Bydliště: Wallachia Kingdom (Velká Lhota)

Příspěvek od cobyll »

Richard píše:No na základě zhruba dvouletého evidování spotřeby v mobilu jsem s kombikem Nubi 2,0 na celkovém průměru cca 8,6. Měl jsem Feldu combi 1,3 MPI a s ní jsem se pod 7 nedostal spíš tak 7,5 na štreku. No a svezení, to je o něčem jiném! Auto jede :!: chceš předjet? přidáš plyn a jedeš, kopec nekopec. Dvojka jde bezmála 100 a v 70 na mokrým asfaltu i hrábne, ale sporťák to není, je to o svezení za rozumný prachy. Je mnoho určitě lepších aut, ale i horších. Musím zmínit i příjemné ceny náhradních dílů. Na Oktávku jsou dražší :roll: :roll: A ještě jedno pozitivum, když necháš někde např. na horách přes noc Oktávku kombi TDI a vedle Nubiru hádej který auto ráno najdeš :?: :lol: :lol: a kdo pojede domů autem a kdo busem :?: :lol: :lol:
k těm horám ještě dodám: hádej kdo při -20 stC nastartuje !!! :lol:
EX"PLAVÁČEK" Daevoo Nubira I wagon 2,0 16V CDX 1997 - utopeno při povodni,
pak Renault Scenic 2,0 - zemřel mrazem,
teď návrat Chevrolet Nubira SX wagon 1,6/16V "Černoušek"
Cobyll (čti jednoduše "Kobyl") Valmez ID 2933
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

cobyll :k těm horám ještě dodám: hádej kdo při -20 stC nastartuje !!!

....ten kdo má dobrou baterku ... :lol: :lol: :lol:


koukám , " aman " jsi z Vrchlabí , jezdím do Strážného , nahoru letí naložená nubi na trojku 90 ! Mám taky 1.6 .

Hodně záleží v jakým je celkovým stavu , ale toho , že jsi z hor , bych se nebál , naopak je dost tahavá ....
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
lubinob
Příspěvky: 216
Registrován: pon zář 10, 2007 10:48
Bydliště: Senica

Příspěvek od lubinob »

Dostal som sa k nubire náhodou a som z nej príjemne prekvapený (predtým som daewoo nemal), bola to dosť výhodná kúpa ja keď už má hodne za sebou stále je to v pohode auto. A na bežné jazdenie stačí bez problémov 1,6, jazdím na lpg aj tak keď sa ponáhľam tak mám problém predbehnúť len TDi (turbo robí svoje...)
Nubi 1,6 SX combi, r.v. 97, LPG Lovato, klima - PREDANÉ
ŠKoda Octavia II 1,9 TDi Elegance Plus 2008
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

Tomáš píše:cobyll :k těm horám ještě dodám: hádej kdo při -20 stC nastartuje !!!

....ten kdo má dobrou baterku ... :lol: :lol: :lol:

no to je fakt :lol: :lol: :lol: :lol:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Matias Lolop
Příspěvky: 46
Registrován: čtv led 03, 2008 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matias Lolop »

Aj ja mam nubcu uz mesiac a som spokojny. Ale co sa tyka ojazdeneho auta nikdi nemozes s istotou povedat co si vlastne ides kupit , stale ides do maleho rizika, nuz ale kto nema na nove musi toto riziko podstupit . Ak sa rozhodnes pre nubiru tak nech ti sluzi a samozrejme na vsetko co chces aby ti sluzilo musis sluzit aj ty jemu. Maj sa a napis ako si sa rozhodol.
Daewoo Nubira II 1.6 16V r2001 LPG
brucus
Příspěvky: 16
Registrován: pon úno 04, 2008 15:11
Bydliště: Praha 14

Lacetti

Příspěvek od brucus »

Zdravim.
Premyslam o kupe noveho auta a narazil som na lacetti sw. Cena je prijemna, ale vo fore som narazil na niektore fakty co ma odradzaju od kupy. Konkretne sa spomina vyssia spotreba, drahe servisne prehliadky, caste vypalovanie ziaroviek a netypicky rozmer kolies => drahe pneu. Bol by som rad keby ste napisali vlastne skusenosti. Vdaka.
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Sice Lacetti nemáme, ale to vypalování žárovek je věcí kus od kusu....vyšší spotřeba je otázkou....já jsem zvyklej jezdit za 8 - 8,5 litru u 1,6ky a za 9 litrů u 2,0litru....oba benzín....a to je nijak nešetřím.
Servis je max. nastejno drahej jako servisy jiných značek...myslím cenu za práci....náhradní díly jsou mnohdy levnější než u jiných aut.....a ty kola nevím.. :?
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“