ostrikovače

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
pito
Příspěvky: 6
Registrován: ned říj 14, 2007 15:29

ostrikovače

Příspěvek od pito »

čaute přestali mi jit ostřikovače. Nevite někdo ktera pojistka to muže byt. Nebo jestli to je něco jineho. Dik mam matizka
Reklama
 

aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

no nejenom že mnoho lidí v ticu foru neví ke má matis pojistky takže ti nezbude se sám podívat jestli je nějaká pojistka vadná a pokud ano vyměnit
Uživatelský avatar
Bergman
Příspěvky: 143
Registrován: čtv bře 23, 2006 18:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bergman »

Pito zajeď do servisu a máš po starosti. Nebo si vem zkoušečku a hledej. Některé dotazy jsou tu fakt pecka.
Obrázek nechápu to jako ten šmajlík
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

No tak ale on se ptal jen jestli nemá někdo zkušenosti s pobobným problémem....sice ve špatný sekci, ale to neva...já to dělám taky tak, že se zeptám nejdřív tady a pak pošlem autíčko do servisu a nejsem sám ;) To je v pohoooodě ;) :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

Ivoš píše:No tak ale on se ptal jen jestli nemá někdo zkušenosti s pobobným problémem....sice ve špatný sekci, ale to neva...já to dělám taky tak, že se zeptám nejdřív tady a pak pošlem autíčko do servisu a nejsem sám ;) To je v pohoooodě ;) :lol:
beru že to je od toho poradit přesto nevím ptát se jak se hledá spálená pojistka mne trochu šokuje pokud by věnoval čas strávenej psaním toho dotazu tomu aby se mrkl na pojistky měl by to dávno vyřešené no a ptát se na to v ticu no možná se jen spletl
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

myslím,že on chcel vedieť,ktorá konkrétne by to mala byť poistka,to je inak v knižke od Matiza,aby to nemusel po jednej skúšať,ibaže si zmýlil sekciu.podľa mňa je všetko Ok,ak navyše nemá tú knižočku,resp. v cudzej reči -francúzštine- ako napr.ja,tak je naprosto v poriadku,že sa to pýtal.
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

P.S. mala by to byť poistka F8,v kabíne,úplne vpravo hore,aspoň podľa tej franc.knižky, Pito o to Ti šlo,abo ne :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Odpovědět

Zpět na „TICO“