Můj nový Cruze

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
papin
Příspěvky: 32
Registrován: ned zář 29, 2013 20:41
Bydliště: Milovice

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od papin »

Zdravim,mam 1.8 a taky mi cuka.Ted,kdyz jede porad klima,tak to dela pokazde.Nevim,jestli ma kompresor na to vliv.V zime to nedelalo.Mam sice LPG,ale dela to na obe paliva.zhruba u 2500 ot. to cukne a pak najednou vystartuje.Nevim,jestli je to variabilni casovani ventilu,ale cukne si a pak jeste nad 4000 ot si taky cukne.Jinak rok 2013 a najeto 22222km dnes :D .
Škoda Fabia 1.4MPI r.2000 - bylo
Kia Pro_ceed 2.0crdi r.2008 - bylo
Volvo v50 2.0d r.2008 - bylo
Chevrolet Cruze sw 1.8 LTZ,LPG r.2013 - prodáno
Volvo XC90 D5 Summum r.2003 - je
Reklama
 

Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 455
Registrován: ned bře 20, 2011 21:12
Bydliště: Třinec

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od denny »

To mi dělá taky nevím jestli myslíš to samé. Přidám plyn a kolem těch 4000 otáčkách jakby cukne a zabere více :-)
Moje: Chevrolet Cruze 1.6 LS+ Misty Lake, 17" origo chevy, K&N filtr

Tátovo: Chevrolet Orlando 1.8 LTZ, Smoke Grey
Uživatelský avatar
Tomy636
Příspěvky: 114
Registrován: sob črc 20, 2013 13:36
Bydliště: Hnúšťa

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Tomy636 »

Zapne TURBO :D
Chevrolet CRUZE 1.8 , MAD interier ,KN sanie , GPS , Cuvacia kamera , BOSE ozvucenie , Xenon 5000K
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 455
Registrován: ned bře 20, 2011 21:12
Bydliště: Třinec

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od denny »

Je to možné, možná že tam je někde :lol: :PP:
Moje: Chevrolet Cruze 1.6 LS+ Misty Lake, 17" origo chevy, K&N filtr

Tátovo: Chevrolet Orlando 1.8 LTZ, Smoke Grey
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od ladinek »

Mám 1,4 eco tec /Opel/ na Aveu, má taky variabilní časování ventilů a dělá to taky , kolem 2500 to pocukne a jede, dělá to už 5 let :D
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Franta P. »

tak jak zde píšete tak takový problém mám přesně také. takže to je normální a musím si na to zvyknout. fakt super. :? :? :? díky.
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
papin
Příspěvky: 32
Registrován: ned zář 29, 2013 20:41
Bydliště: Milovice

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od papin »

To cukani je hnus,ale v tech nizkych otackach bych to na casovani ventilu nevidel,to je az od tech 4 tisic.No nezbyva,nez si zvyknout..
Škoda Fabia 1.4MPI r.2000 - bylo
Kia Pro_ceed 2.0crdi r.2008 - bylo
Volvo v50 2.0d r.2008 - bylo
Chevrolet Cruze sw 1.8 LTZ,LPG r.2013 - prodáno
Volvo XC90 D5 Summum r.2003 - je
papin
Příspěvky: 32
Registrován: ned zář 29, 2013 20:41
Bydliště: Milovice

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od papin »

A chlapi,dela vam prevodovka kdyz prijdete do auta,nastartujete a zaradite zpatecku a mate spojku az na podlaze,ze si proste preskoci pres zuby jako kdyby ste meli spojku jen trochu seslapnutou?Neudela to pokazde,ale vetsinou to dela kdyz je studena,ale i za tepla nekdy :D .Snad to chapate :D :D
Škoda Fabia 1.4MPI r.2000 - bylo
Kia Pro_ceed 2.0crdi r.2008 - bylo
Volvo v50 2.0d r.2008 - bylo
Chevrolet Cruze sw 1.8 LTZ,LPG r.2013 - prodáno
Volvo XC90 D5 Summum r.2003 - je
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Franta P. »

ano stejný problém a pak ještě když nastartuju motor tak se ozve jako by od výfuku někde vpředu takové kovové bouchnutí. ale také jen občas.
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Tomy636
Příspěvky: 114
Registrován: sob črc 20, 2013 13:36
Bydliště: Hnúšťa

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Tomy636 »

Ako vidim paani mame tu rovnake problemy :D to ise robi aj mne a este ked su mokre brzdy a cuvam tak piskaju ako na TATRE :D
Chevrolet CRUZE 1.8 , MAD interier ,KN sanie , GPS , Cuvacia kamera , BOSE ozvucenie , Xenon 5000K
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Franta P. »

Brzdy zatim v pohode.
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od smire666 »

papin píše:To cukani je hnus,ale v tech nizkych otackach bych to na casovani ventilu nevidel,to je az od tech 4 tisic.No nezbyva,nez si zvyknout..
Neskoro ale predsa, časovanie ventilov je v celom rozsahu otáčok ( skús na parkovisku pri otvorených dverách na mieste prudšie zošliapnuť plyn, to akoby škrknutie je zmena v časovaní ), trhnutie okolo 4000ot/min je skrátenie nasávania...
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1525
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od LordMMX »

papin píše:A chlapi,dela vam prevodovka kdyz prijdete do auta,nastartujete a zaradite zpatecku a mate spojku az na podlaze,ze si proste preskoci pres zuby jako kdyby ste meli spojku jen trochu seslapnutou?Neudela to pokazde,ale vetsinou to dela kdyz je studena,ale i za tepla nekdy :D .Snad to chapate :D :D

toto robia všetky "Ople" ... robila mi to nexia, druhá nexia, espero, aj corsa to robí, matkyná vectra to robí, moja ex-vectra combi to robila.... niekedy proste stačí stlačiť spojku 2x alebo sekundu/dve počkať a nepôjde to cez zúúúbky Obrázek
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Uživatelský avatar
Vypravca
Příspěvky: 1056
Registrován: pát črc 07, 2006 06:12
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Vypravca »

LordMMX píše:
papin píše:A chlapi,dela vam prevodovka kdyz prijdete do auta,nastartujete a zaradite zpatecku a mate spojku az na podlaze,ze si proste preskoci pres zuby jako kdyby ste meli spojku jen trochu seslapnutou?Neudela to pokazde,ale vetsinou to dela kdyz je studena,ale i za tepla nekdy :D .Snad to chapate :D :D

toto robia všetky "Ople" ... robila mi to nexia, druhá nexia, espero, aj corsa to robí, matkyná vectra to robí, moja ex-vectra combi to robila.... niekedy proste stačí stlačiť spojku 2x alebo sekundu/dve počkať a nepôjde to cez zúúúbky Obrázek
A robi to aj Evanda. Nie vzdy.
Radim s citom, ak citim, ze to chce ist cez zuby, tak vytlacim spojku este raz a uz to ide pekne zaradit.
ex EVANDA, strieborná metalíza svetlá,
LPG BRC sequent 24
Automatické zapínanie svetiel, cúvacie senzory.
ex ESPERO strieborná metalíza.
ex ESPERO modrá metalíza.
DAEWOO MERCEDES McLAREN
LPG POZITIVE.
EGR NEGATIVE.
Diagnostika Autel Maxidiag univerzal.
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Franta P. »

včera mi prdla H11 v mlhovce. maj tam být h8. tak se k nim zase vrátím. ale chtěl bych nějaké lepší a né obyč. třeba v kelly maj H8 cool blue intense ale skoro 1200,- ufff. nevíte o nějakém obchodě kde by byly levnější? no 55w H11 v night brakeru mi tam vydrželi 2 roky a 9 měsíců a to je používám docela často. jen jak se mi odpálila tak to zanechalo matný flíček na parabolce. žárovka byla úplně černá. jinak ta druhá je jak nová a parabolka taky v pohodě.
H8 - 35W
H11 - 55W
když nikdo proti nejede používám je v noci na přisvěcování na zvěř s H11 NB PLUS luxus, to jsem viděl daleko do polí no a dnes s obyč. H8 jen tak lehce do škarpy :-(
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“