Můj nový Cruze

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od pekrtek »

Já mám "pouze" vyklající se spojkový pedál. Jsem v CFY dohodnutý, že se na to příští měsíc podívají.
Reklama
 

Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od tomask »

Zavolám do CFY a uvidíme .........
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Franta P. »

Mě už to v CARFORYOU dva dny zjišťují :-)
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Franta P. »

Kolegové. už od koupi Cruze mě štve klepání na nerovnostech vozovky tuším od zadní nápravy. neřešil jste to někdo? co by to mohlo být?
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od VIP »

Tlumiče na předku, už mám jeden měněnej. V zadu je měnili oba a nebylo to tím. Už jsi nějak pořešil ty vlastní servisky? Co ten PP?
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Franta P. »

JAk tlumiče? včera jsem byl v práci u nehody nové Aveo vs. zajíc a s pánem jsme kecali a on řikal že má 25.000,- a že mu už měnili tyčky stabilizátorů. také mlátili. ale že to bylo svolávačkou.

No servisku jsem si udělal sám po 2 letech a 20.000 km. Olej GM Dexos 2 - 5l, oil filtr MANN, kabinový filtr s uhlíkem MANN, brzdová kapalina DOT 4 Coyote - tu jsem měl doma celková cena 1500,- za Home servisku -i i stim že jsem dal známému 300 do kapsy za to že byla zima a mě se nechtělo doma pod tím ležet tak mi to u sebe v servisu udělal. tátovo šlapání brzdového pedálu při výměně brzdové kapaliny bylo zdarma:-)
jinak pozor prý i když se nedodržují serv. prohlídky a člověk si dělá servis doma a mění vše dle servisního plánu a specifikací výrobce, tak mu záruka stále platí.
jinak http://www.autodily-cardo.cz/ luxusní ceny -i -i -i -i
ten PP jsem ještě neřešil uvidim v 25.000 jestli vyskočí chyba. pak budu řešit.
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od VIP »

Jsou to určitě tlumiče. Mě to taky dělalo od samýho začátku. Tvrdili mi u Dobrovolnýho, že to nic není, pak že to jde od zadu. Vyměnili zadní tlumiče, že fakt byly špatný (nevěřím tomu, že něco měnili) a dělalo to pořád. Pak konečně po 3/4 roce dali na mě a vyměnili mi pravý přední tlumič a je klid. Amatéři. :PP:
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Franta P. »

njn dobrovolný :-)
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Franta P. »

mám otázku, jde u Cruze 1.8 zaslepit EGR ventil? je tam mechanický nebo elektrický?
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od pekrtek »

1,8 EGR ventil nemá. Už se to tady v minulosti řešilo.
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Petr S. »

Počkat,počkat a co tam tedy má? Peto nelakuj mě,1.8 má stejný motor jak astra a tam je.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od pekrtek »

Není, tam se to nějak řeší přes proměnné časování ventilů.


http://www.gmpowertrain.com/EuropeVehic ... urope.aspx
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Franta P. »

Už mě štve jak cruze při prudkém sešlápnutí plynu pocukává. někdy když je studenej tak když šlápnu na plyn tak chvíli nic a pak jde do otáček. co by to mohlo být? dělá vám to 1.8 také? není to svíčkama? nebo já už nevim. nebo jestli je to už přehnané elektrikou a Eurem V? to mě na tom autu dost se.e. Zlatá Vectra B 2.0 16V z roku 97. to je jinej voheň za plynem bez cukání. nebo Golf IV 1.8 20V r.v 98. Cruze by jim mohl z dálky dýchat na záda. zlatej lankovej plyn.
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od honza72 »

No právě, Cruze lankový plyn nemá a škrcení emisí udělalo své, takže počítač se rozhodne co bude dělat. U lankového plynu si otevřeš vzduch, co ma za následek okamžité zvýšení mn. paliva, aby to nezdechlo. U potenciometrů na pedále je na nastavení ECU, co jako bude dál. Jinak Astra má sportovní mód tím, že se zvýší strmost - derivace - změny na sešlápnutý pedál, takže nastavit to v autě jde, ale kdo by to, jako .....
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Uživatelský avatar
Tomy636
Příspěvky: 114
Registrován: sob črc 20, 2013 13:36
Bydliště: Hnúšťa

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Tomy636 »

A robi to iba ked je studeny motor ???? ja som to tiez par krat pocitil ale vyslovene ked bol len studeny motor ....v chevrolete mi povedali ze je tam naprogramovana nejaka ochrana aby sa studeny motor do urcitej teploty netocil a tym sa chranil ...ale po takych 2 kilometroch to uz vobec nerobi .....ja zase citim ze nevladze dychat ked napriklad pri 90 km/h podradim do 3 a dupnem na plyn ako keby mu trosku trvalo kym sa nadychne ale priame sanie to vyriesilo ...
Chevrolet CRUZE 1.8 , MAD interier ,KN sanie , GPS , Cuvacia kamera , BOSE ozvucenie , Xenon 5000K
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“