Nexia³ Supersport Project

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Uživatelský avatar
Miso29
Příspěvky: 390
Registrován: úte dub 18, 2006 20:59
Bydliště: Banska Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miso29 »

-peha- píše:Jaj predstav si že toho to mrňosa mel problém poraziť každý na 400 šprinte bol jednotka a to je diesel lenže sa hovorý že najrýchlejší v SR on Ti má dáké vstrekovanie metanolu nebo čo to je a fakt po každej jazde menili gumy to bolo dačo nepredstavitelné lebo mal občas problém držeť stopu a vieš si predstaviť BMW,AUDI,HONDY a.i. ktorým to nandal :lol:
Obrázek
tak toto lupo je huste ale ta lada biela co chodi na tieto zrazy je fakt husta minule daala na sprinte audi a8 :lol:
Zlaty Matiz 0.8SE r.v.98 green filter,cierna kapota,vyfuk Ulter Sport
Reklama
 

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Ivanku kamarade muzes mluvit???...jakej,ze to mas ted vykon???
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Goose píše:Ivanku kamarade muzes mluvit???...jakej,ze to mas ted vykon???
Já opravdu netuším, pane kolego, ale určitě více jak 205 koní. Až bude vše hotovo, půjdu na motorovou brzdu.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

To je opravdu sila...moc se tesim na nejaky videjko...a hlavne na real... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
congo
Příspěvky: 105
Registrován: ned led 01, 2006 22:06
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od congo »

ivane mam otazku : nechces dat svoju nexiu aj do slovneskeho casopisu autotuning (teraz sa to vola ATmagazin) ?
Nexia 1.5 16v, SONY CDX-GT 500, Jensen XS1693, Magnat Basstec 225
prekrocil som magicku hranicu 200.000 km :D
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

congo píše:ivane mam otazku : nechces dat svoju nexiu aj do slovneskeho casopisu autotuning (teraz sa to vola ATmagazin) ?
Ahoj, no letos by měl vyjít článek o mém autě v Tuning Magazine, ale tam to bude mapovat projekt s c20xe. A jakmile dodělám turbo tak, aby to fungovalo na 100%, tak o něčem takovém můžu uvažovat. Ty tam máš nějaké vazby?

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Som zvedavý Tuning Magazín kupuju pravidelne takže Nessi tam uvidím :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
congo
Příspěvky: 105
Registrován: ned led 01, 2006 22:06
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od congo »

Ivan píše:
congo píše:ivane mam otazku : nechces dat svoju nexiu aj do slovneskeho casopisu autotuning (teraz sa to vola ATmagazin) ?
Ahoj, no letos by měl vyjít článek o mém autě v Tuning Magazine, ale tam to bude mapovat projekt s c20xe. A jakmile dodělám turbo tak, aby to fungovalo na 100%, tak o něčem takovém můžu uvažovat. Ty tam máš nějaké vazby?
no moj brat tam pracuje aj ked v casti autohifi ale to je jedno vsetci chalani co tam robia su spolu v jednom kancli takze v tom nevidim problem :D uz som mu to sominal a mohlo by sa to tam dat :)
nechystatas sa na zraz do mimone alebo na slovensko na autotuning zraz do trencina?
Nexia 1.5 16v, SONY CDX-GT 500, Jensen XS1693, Magnat Basstec 225
prekrocil som magicku hranicu 200.000 km :D
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Chystám se, jasně, že se chystám a těším se, jak na tom budu v porovnání s konkurencí, protože je rok od roku těžší se prosadit. Vše se odvíjí od toho, kdy auto bude připraveno na sprinty. Zatím ještě není, resp. je, ale ne 100%. Dám vědět, kam pojedu.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
congo
Příspěvky: 105
Registrován: ned led 01, 2006 22:06
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od congo »

ivo

mohol by si to vyladit na 100% a prist nas pozriet do toho Trencina, verim tomu ze kopa chalanov zo slovenska (dufam ze aj ciech:) by snad doslo tiez pozriet na tvoju nexiu a celkovo na zraz :) je to dvojdnova akcia takze je mozne prist uz v piatok a trosku pokecat pri pivecku a mozno aj .... :) co vy na to? :P 8)
Nexia 1.5 16v, SONY CDX-GT 500, Jensen XS1693, Magnat Basstec 225
prekrocil som magicku hranicu 200.000 km :D
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Ivánku, kamaráde...tak jak to vipadá, jestli mi rozumíš...? :lol: :lol: Už drandíš pořádně?
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Pánové, jsem v Praze, doma budu až o víkendu... 8)

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Poprvé jsem natočil krátké video, jak auto zrychluje z 0 na 100 km/h. Podotýkám, že jsem přes foťák neviděl na otáčkoměr a nevěděl, jak optimálně řadit, navíc silnice byla mírně do kopce... ale myslím, že pro ilustraci, jak to jede, to stačí. Časem natočím něco kvalitnějšího.

VIDEO

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Zvuk perfektní

Příspěvek od Vazoun »

Ivan píše:Poprvé jsem natočil krátké video, jak auto zrychluje z 0 na 100 km/h. Podotýkám, že jsem přes foťák neviděl na otáčkoměr a nevěděl, jak optimálně řadit, navíc silnice byla mírně do kopce... ale myslím, že pro ilustraci, jak to jede, to stačí. Časem natočím něco kvalitnějšího.

VIDEO
---------------------------
Ivane - ten video klip je pouze se zvukem? Čau " Vazoun " :lol: Obrázek
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvuk perfektní

Příspěvek od Ivan »

Vazoun píše:
Ivan píše:Poprvé jsem natočil krátké video, jak auto zrychluje z 0 na 100 km/h. Podotýkám, že jsem přes foťák neviděl na otáčkoměr a nevěděl, jak optimálně řadit, navíc silnice byla mírně do kopce... ale myslím, že pro ilustraci, jak to jede, to stačí. Časem natočím něco kvalitnějšího.

VIDEO
---------------------------
Ivane - ten video klip je pouze se zvukem? Čau " Vazoun " :lol: Obrázek
Asi nemáš nainstalovaný správný kodek, což je docela možné, protože jsem použil asi nějaký ne zrovna standardní (dělal jsem to na notebooku) - tedy je to video i zvuk.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Odpovědět

Zpět na „NEXIA“