Daewoo sraz jaro 2007 [Baldovec] - termín srazu 5.-6. května

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Zamčeno
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Presne tak,kdyz uz se na dalnici neco semele tak to trva vetsinou dlouho...Dolni Poustevna ani nevim kde lezi,takze nevim jak to mas daleko,ale urcite se podivam,docela me to zajima... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Moc necestuješ

Příspěvek od Vazoun »

Goose píše:Presne tak,kdyz uz se na dalnici neco semele tak to trva vetsinou dlouho...Dolni Poustevna ani nevim kde lezi,takze nevim jak to mas daleko,ale urcite se podivam,docela me to zajima... ;)
-----------------------
Tys ještě nebyl kolegáčku " Goose " v Děčínském okrese :?: Rumburk,
Šluknov,Velký Šenov,Mikulášovice,Vilémov,Dolní Poustevna - přejezd do
Sebnitz NSR/ vozidla do 3,5 t a pěší zona na občanku.Čau " Vazoun" :lol:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Vazoun:Noooo jeste nebyl no... :oops: ale pokud je tam hezky tak si tam asi nekdy udelam vylet... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

Vazoun v Rumburku mam vzdialenu rodinu chodim tam 1 raz za rok volaju sa Kovačovci Robert a Miloš
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Nechapu proc mas teda Leganzu, kdyz ji ani neprotahnes po dalnici, no nic, budeme se drzet tematu a cekat s jakyma dalsima info Ivan dorazi :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jo východ Slovenska je tiež pripravený na výjazdObrázek
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

J.Bad píše:to teda opravdu necápu - proč tady řešíte dálniční známky - když člověk najezdí 15 000 ročně tak nějakejch 900 kč za známku už pomalu nehraje roli - člověk zaplatí povinné ručení,pojištění(není povinné) při cenách benzínu (nebo nafty) tak šetřit na dálniční známce snad nemá smysl.Než se honit po okreskách - je fakt že těch dálnic nemáme tolik,ale je cesta ubíhá rychleji...
Ono totiž my po dálnici jedeme max. 1-2 ročně (na dovču). Jinak naše cesty a výlety se odehrávají na silnicích 1. třídy. Speciálně já jezdím delší trasu jen z Pardubek za Jaroměř (Rtyně v Podkrkonoší, Police nad Metují), případně Praha, ale od nás je tak pěkná silnice do Prahy, že je zbytečný kvůli 4 cestám za rok do Prahy si ji kupovat. Jsou to vlastně většinou jen koncerty a to jedu třeba vlakem (přímá trasa) Takže využitelnost u nás by byla téměř nulová. A na Brno je to stejný případ - pěkná silnice až do Brna....nebo přímá trasa vlakem.... ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

milosh píše:Nechapu proc mas teda Leganzu, kdyz ji ani neprotahnes po dalnici, no nic, budeme se drzet tematu a cekat s jakyma dalsima info Ivan dorazi :D
Hele ja se proste citim lip a jede se mi lip po okreskach...a nevim jak to souvisi s Leganzou...ja ikdybych mel ja nevim treba Ferrari tak s nim budu jezdit klidne i po okreskach...proc???...protoze chci a jezdi se mi tam lepe...ale tim teda koncime a vratime se k tematu...uz si to napsal sam,ale chtel jsem jen reagovat... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Goose píše:
milosh píše:Nechapu proc mas teda Leganzu, kdyz ji ani neprotahnes po dalnici, no nic, budeme se drzet tematu a cekat s jakyma dalsima info Ivan dorazi :D
Hele ja se proste citim lip a jede se mi lip po okreskach...a nevim jak to souvisi s Leganzou...ja ikdybych mel ja nevim treba Ferrari tak s nim budu jezdit klidne i po okreskach...proc???...protoze chci a jezdi se mi tam lepe...ale tim teda koncime a vratime se k tematu...uz si to napsal sam,ale chtel jsem jen reagovat... ;)
Ze to protahnes kdyz mas takovy limo ne? 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

miloshi jedu s tebou po dalnici jako v loni, po okreskach to nema cenu kdyz ted 45% kamionu se snazej usetrit za mitny, tak at si uziji jizdu 45 km/h :lol: :lol: :lol: :lol:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Slavek píše:miloshi jedu s tebou po dalnici jako v loni, po okreskach to nema cenu kdyz ted 45% kamionu se snazej usetrit za mitny, tak at si uziji jizdu 45 km/h :lol: :lol: :lol: :lol:
Neboj....v předjíždění kamionů jsem mistr ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Slavek píše:miloshi jedu s tebou po dalnici jako v loni, po okreskach to nema cenu kdyz ted 45% kamionu se snazej usetrit za mitny, tak at si uziji jizdu 45 km/h :lol: :lol: :lol: :lol:
OKA ;) cas jako minule, ale zadny zastavovani, max. 15min za Prahou a kdo nedorazi ma smulu, dalnicni most sem videl minule takze rovnou UL-Praha-Baldovec - 3hodky kdyz to pude.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Vojta

Příspěvek od Vojta »

milosh píše:...... dalnicni most sem videl minule takze rovnou UL-Praha-Baldovec - 3hodky kdyz to pude.
Přidej nějakou tu hodinku na defekty a bloudění :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Vojta píše:
milosh píše:...... dalnicni most sem videl minule takze rovnou UL-Praha-Baldovec - 3hodky kdyz to pude.
Přidej nějakou tu hodinku na defekty a bloudění :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: Tomu se musím vždycky smát, když si na to vzpomenu :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Srandu si budete delat z admina? :lol: :evil:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Zamčeno

Zpět na „Srazy“