Tak kolik už jste nasbírali bodů...:-)?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Před pár lety jsem musel kvůli něčemu na Okresní úřad, když zrušili Dopravní inspektoráty a předali to těmhle šmudlům... Šlo o nějakou blbost, původně jsem to chtěl vyřídit telefonem, jenže v neúřední dny úředníci telefony neberou a v úřední taky ne, to jednají se stranami :x . Ježibaba se bavila za zasklenýma dveřma s jinou ježibabou, až jsem to po 10 minutách nevydržel, zaťukal a přednesl svoji prosbu... Ježibaba po mně hodila zlý kukuč a pravila, ať chvíli počkám, že si musí s kolegyní něco vyřídit... Řval jsem tenkrát tak, že kolegyně ježibaba z kanclu vypadla jak vystřelená a tahle jen pípala, co si přeju...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Re: Typicky priklad "hodnotne" prace nasi policie

Příspěvek od Kessler »

Habron píše:
Nojo, zase měšťáci.

obecní policie by se měla zrušit, je k ničemu !!!
Já bych je nerušil, ale spíš bych byl pro to, aby dělali to, k čemu byli původně určení...takže vystoupit z aut a šup do ulic, pochůzky, když budou jezdit šalinou, tak možná nebude tolik kapsářů, udržovat pořádek v ulicích, dvojitý hlídky na Cejlu, Bratislavské a tam okolo, v parcích se podívat, jestli tam neleží nějaký použitý drogový stříkačky, jednoho strážníka ráno a odpoledne ke každé škole aby dohlížel na dopravu aby tam nikdo nejezdil jak prase a určitě by se našla spousta užitečné práce, kterou by mohli dělat...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Já pořád nemohu pochopit, proč Vám pořád tak leží městká policie v žaludku. Já s ní žádný problém nemám. Dodržuji to co mám, neparkuji tam kde je to zakázáno,nejezdím po městě rychle, dávám přednost na přechodech. Je pravdou že byla původně zřizována z jiného důvodu, ale dostali další pravomoce, tak se tu nevztekejte. Kontaktujte svého zástupce v parlamentu, třeba vám pomůže něco změnit, ale hlavně dodržujte to co máte a to co je vám nařízeno státní mocí.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Jo, Václave, tak si představ, že chodím denně do práce kolem Muzea hudby, před kterým je parkoviště. Je to na Malé Straně, takže v zóně zákazu stání, stát se smí akorát na vyhrazených parkovištích, jinde rezidenti. Botičkáři tam řádí několikrát týdně. OK, mají na to právo. Jenže hned vedle se staví nějaký hotel, tedy staví ho tam německá firma. No a naši západoněmečtí soudruzi přece nebudou parkovat na nějakém placeném parkovišti, takže stojí, třeba 8 aut v řadě, pěkně na chodníku u toho hotelu. Těch si ti primitivové samozřejmě ani nevšimnou. Psal jsem maila i s fotkama soudruhům od MP, myslíš, že se něco stalo? Ale vlastně stalo, přestali dávat botičky těm autům na parkovišti u Muzea hudby...
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

V.Brousek píše:Já pořád nemohu pochopit, proč Vám pořád tak leží městká policie v žaludku. Já s ní žádný problém nemám. Dodržuji to co mám, neparkuji tam kde je to zakázáno,nejezdím po městě rychle, dávám přednost na přechodech. Je pravdou že byla původně zřizována z jiného důvodu, ale dostali další pravomoce, tak se tu nevztekejte. Kontaktujte svého zástupce v parlamentu, třeba vám pomůže něco změnit, ale hlavně dodržujte to co máte a to co je vám nařízeno státní mocí.
Hlavne kvuli tomu jaci lide se mohou dostat k mestke policii. U rodicu v MP pracuje clovek (aspon jeste nedavno, ted uz by mohl byt i v duchodu), ktery ani nebyl schopen dokoncit zakladni skolu (na prelomu 50-tych a 60-tych let). A nekdo takovy ma mit pravomoc posuzovat, jestli se chovam podle zakona nebo ne?
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Pane Brousku, pokud jste si prohlížel ty fotky, tak tam je jasně vidět, že městský fízl dal pokutu invalidovy, který stál na místě vyhrazeném přímo pro něj !!!
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Re: Typicky priklad "hodnotne" prace nasi policie

Příspěvek od Habron »

Kessler píše:Já bych je nerušil, ale spíš bych byl pro to, aby dělali to, k čemu byli původně určení...takže vystoupit z aut a šup do ulic, pochůzky, když budou jezdit šalinou, tak možná nebude tolik kapsářů, udržovat pořádek v ulicích, dvojitý hlídky na Cejlu, Bratislavské a tam okolo, v parcích se podívat, jestli tam neleží nějaký použitý drogový stříkačky, jednoho strážníka ráno a odpoledne ke každé škole aby dohlížel na dopravu aby tam nikdo nejezdil jak prase a určitě by se našla spousta užitečné práce, kterou by mohli dělat...
Hm, ale na Cejlu a na Bratislavský a na Francouzský nepotkáš městskýho skoro vůbec. Občas tudy projde hlídka PČR (za ně šlape mimo jiné i můj spolužák ze základky, občas ho tu potkávám ;) ). Městský v téhle oblasti potkáš tak maximálně v autě a to jenom projíždí.
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

No a to je právě ta chyba...hoši by měli sebrat odvahu a vystoupit z aut... :D
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Habron píše:Pane Brousku, pokud jste si prohlížel ty fotky, tak tam je jasně vidět, že městský fízl dal pokutu invalidovy, který stál na místě vyhrazeném přímo pro něj !!!
Fotky jsem neprohlížel, až nyní po upozornění. Samozřejmě že je to síla a musím souhlasit, že občas se stávají takové přehmaty a kdybych já byl jeho velitelem, jde s kola ven.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

V.Brousek píše:
Habron píše:Pane Brousku, pokud jste si prohlížel ty fotky, tak tam je jasně vidět, že městský fízl dal pokutu invalidovy, který stál na místě vyhrazeném přímo pro něj !!!
Fotky jsem neprohlížel, až nyní po upozornění. Samozřejmě že je to síla a musím souhlasit, že občas se stávají takové přehmaty a kdybych já byl jeho velitelem, jde s kola ven.
A to neni samozrejme vse, tento tyden tu byl napr. i post, kde mestaci pritipravne pouzivali radar.

Problem je v tom, ze mestaci casto ani neznaji zakony a predpisy, na jejich dodrzovani maji dbat a to se alespon mne nezda v poradku... :?
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Slam píše:
V.Brousek píše:
Habron píše:Pane Brousku, pokud jste si prohlížel ty fotky, tak tam je jasně vidět, že městský fízl dal pokutu invalidovy, který stál na místě vyhrazeném přímo pro něj !!!
Fotky jsem neprohlížel, až nyní po upozornění. Samozřejmě že je to síla a musím souhlasit, že občas se stávají takové přehmaty a kdybych já byl jeho velitelem, jde s kola ven.
A to neni samozrejme vse, tento tyden tu byl napr. i post, kde mestaci pritipravne pouzivali radar.

Problem je v tom, ze mestaci casto ani neznaji zakony a predpisy, na jejich dodrzovani maji dbat a to se alespon mne nezda v poradku... :?
Hlavně že všechny svá práva známe my ! Že. Zde přece nejde o to co kdo zná a jestli ten či onen má na něco oprávnění či školení, ale jestli ten dotyčný jel rychlostí do 50 km/hod. a porušil zákon. Jednou je stanoveno do 50 km/hod obec, do 90 km/hod mimo obec, do 130 km/hod. dálnice. Tak to proboha dodržujme a nehledejme stále chyby u těch druhých.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Já osobně jsem zastánce bodovýh zákona a vyšších pravomocí pro policajty ale.....
Vadí mi že k měšťákum vezmou kdejakýho debila, co vylít za průsery od normálních, případně se k nim ani nedostal ! Když má někdo pravomoc mně jebat, sámk musí bejt v tý věci zběhlej a vzdělanej a to často (skoro nikdy) Rambové od MP nebejvaj ! To by nám mohli za chvíli sázet pokuty tramvajáci nebo pošťáci. Ti maj taky uniformy a jsou to státní zaměstnanci.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Krtek píše:Ti maj taky uniformy a jsou to státní zaměstnanci.
Nejsou, asi bys neměl sledovat opakování Jakuba Skláře...
Uživatelský avatar
Oněgin
Příspěvky: 358
Registrován: čtv úno 09, 2006 16:41
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Oněgin »

Docent píše:
Krtek píše:Ti maj taky uniformy a jsou to státní zaměstnanci.
Nejsou, asi bys neměl sledovat opakování Jakuba Skláře...
Cirklovic rodinu si do huby neber, ti by bodový systém určitě dodržovali 8)
Nubira Wagon 1,6 SX, 98, klima, elektrika, Al kola, modrá metal.
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Se jenom snažím Krtkovi vysvětlit, že dneska nejsou pošťáci, ba ani učitelé, státní zaměstnanci... Takže, stejně jako za bolševika, akorát fízlové a dneska k tomu přibyli kašpárci z NBÚ a podobných institucí...
Odpovědět

Zpět na „POKEC“