Detailní informace o srazu Baldovec 2006

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Zamčeno
Oldřich Novák
Příspěvky: 33
Registrován: ned led 29, 2006 10:28
Bydliště: Karviná

Příspěvek od Oldřich Novák »

Hoši pruser jak mraky.Zrovna jsem dobelhal domu , noha v sádře(uraz v praci).Takže ráno pojedu do prd-le.Moc mě to mrzí hodně jsem se těšil poprvé na sraz.Co nadělám ..... tak příšte.měl jsem domluvené tričko snad by šlo poslat na dobírku.No uvidíme,hlavně vám přeju bezva zábavu mějte se tam super a vzpomente na mne.ahoj všichni na Baldovci.
Reklama
 

Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Přeji všem kteří jedou sraz klidnou a pohodovou jízdu a ať Vám nechčije jako dnes.Když jsem se vracel s Prahy po dálnici domů nebylo to vůbec hezké.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Oldřich Novák píše:Hoši pruser jak mraky.Zrovna jsem dobelhal domu , noha v sádře(uraz v praci).Takže ráno pojedu do prd-le.Moc mě to mrzí hodně jsem se těšil poprvé na sraz.Co nadělám ..... tak příšte.měl jsem domluvené tričko snad by šlo poslat na dobírku.No uvidíme,hlavně vám přeju bezva zábavu mějte se tam super a vzpomente na mne.ahoj všichni na Baldovci.
Oldo, kontaktuj někoho z okolí, kdo jede na sraz a tričko Ti vezme, OK?

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Oldřich Novák píše:Hoši pruser jak mraky.Zrovna jsem dobelhal domu , noha v sádře(uraz v praci).Takže ráno pojedu do prd-le.Moc mě to mrzí hodně jsem se těšil poprvé na sraz.Co nadělám ..... tak příšte.měl jsem domluvené tričko snad by šlo poslat na dobírku.No uvidíme,hlavně vám přeju bezva zábavu mějte se tam super a vzpomente na mne.ahoj všichni na Baldovci.
1. přípitek jde na tebe, kámo. :D
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Přátelé, tak přeji Vám všem šťastnou cestu do Baldovce a za pár hodin nashledanou!!!! ;)

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Oldřich Novák píše:Hoši pruser jak mraky.Zrovna jsem dobelhal domu , noha v sádře(uraz v praci).Takže ráno pojedu do prd-le.Moc mě to mrzí hodně jsem se těšil poprvé na sraz.Co nadělám ..... tak příšte.měl jsem domluvené tričko snad by šlo poslat na dobírku.No uvidíme,hlavně vám přeju bezva zábavu mějte se tam super a vzpomente na mne.ahoj všichni na Baldovci.
Tak to je škoda. Prajem skoré uzdravenie a uvidíme sa na ďalšom zraze!

Všetkým prajem štastnú cestu!
Uživatelský avatar
šemík
Příspěvky: 82
Registrován: stř zář 10, 2003 08:31
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od šemík »

Koukám, že počasí nám vysloveně přeje :cry:
Daewoo Lanos 1.5 žádný tuning.
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

šemík píše:Koukám, že počasí nám vysloveně přeje :cry:
Chčije a chčije.. SAKRA ! :cry:
Schikula
Příspěvky: 33
Registrován: pát lis 18, 2005 16:48
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Schikula »

Jojo. Počasíčko je špatenka. :-(
Tico SX - krabička na kolečkách, ale moje. :-)
Pavel Beneš
Příspěvky: 310
Registrován: pon črc 04, 2005 19:56
Bydliště: Sokolov - Oloví

Příspěvek od Pavel Beneš »

tak chlapi... moc mě mrzí že tam nejsem, ale buďte rádi, že vám jen prší....
tady dokonce sněží!!! :cry: :evil: :evil: :x :shock:
Černá met. Nubira Wagon SX 1998, 2 airbagy, ABS, Klima, komplet v el.
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Tak jsem se právě vrátil domů z Baldovce :) I když počasí nepřeje, jsem rád, že jsem tam nakonec byl a poznal členy tohoto fóra ;) (hlavně Miloshe :lol: ) Bohužel jsem neměl s sebou foťák, takže ty, co tam fotili, až se vrátí domů bych poprosil aby sem hodili fotečky :P
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Já to vzal ještě zkratkou přes pivovar Černá hora, abych poznal místní krajové speciality :lol: . Pár fotek mám, ale nemám kabel k foťáku ani čtečku na karty, takže budou až v pondělí :oops: .
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

tak aspon nejaky info ze srazu..myslel jsem ze nekdo bude psat z mobilu nebo z ntb pres gprs pri piti pivka aktualni stav a info :)))
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

No, info ze srazu... Největší dojem ve mně vyvolal obsah Robertova kufru a mám dojem, že se mu ty stírače zkroutily samy vibracema, co ta jeho aparatura vydává :lol: . Nebo už přinejmenším chápu jeho souseda (tím ho ovšem neomlouvám a jeho čin neschvaluji, frajer by byl, kdyby si do svého auta pořídil to, co měl v kufru Řezník a bojoval s Robertem stejnými zbraněmi :lol: ).
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

DREAM píše:tak aspon nejaky info ze srazu..myslel jsem ze nekdo bude psat z mobilu nebo z ntb pres gprs pri piti pivka aktualni stav a info :)))
Je tam asi svinská zima,mají zatuhlé prsty a určitě nemají náladu nám,kteří jsme nemohli a ti kteří nechtěli jet cokoli psát.Musíme si počkat až dorazí zpět.Určitě bude nějaká foto dokumentace.Mě je osobně líto všech,že jim počasí nevyšlo.Snad někdy jindy to bude lepší.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Zamčeno

Zpět na „Srazy“