Kedy idete nahadzovat letne gumy? A ake?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět

Treba v zime zimne gumy?

Ano
103
94%
Nie
2
2%
V zime nejazdim
1
1%
Stacia f predu
4
4%
 
Celkem hlasů: 110

PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

DREAM píše:a co rikas na ty Kormorqany asi zadna slava co? jeste o 100vku vic stojej KUMHO , ty by byli mozna lepsi volba a nebo je v tyhle cenovy relace jedno..
Kormorany neznam, ale abych se priznal, trochu ve me vzbuzuje neduveru to, ze sem je nasel k prodeji u nas, na Slovensku, v Madarsku, v Polsku, v Litve... Ale ne nikde na zapad od nas.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Ja som si objednal gumy od dost vychvalovanej firmy (co bola asi chyba) nejlevnejsipneu.cz :x :x

Dnes ma pekne nasssrdili! Objednal som si minuly tyzden v stredu 09.11.05 bezny rozmer pneu aj znacku MP58 175/70 R13. Proste nic nezvycajne. V piatok tam volam, ze aky je stav chlapik koktal, ze sme pozadavek zaregistrovali a gumy by ste mel obrdzet pristi tyden (to jako tento) V stredu tam volam.... jojo, ze v pondeli sme gumy dali slovenskemu dodavateli meli by ste je dostat v patek (ako dnes) nejpozdeji v pondeli (buduci tyzden) 21.11.05!!!!
Dodaci doba do 7 dnu maju na nete!!
Ale to neni vsetko hlavny kliniec programu bol dnes, ked mi zvonil okolo 13,00 fon a tam nejstrasnejsigumy.cz Chceme Vam oznamit, ze objednavku sme zaregistrovali a v pondeli posilame gumy na slovensko dodacej firme!! Som myslel, ze ma v tej chvili porazi. Zvisil som nanho hlas a spytal sa ho ci zartuje, ked mi jeho kolega v stredu povedal ze ich mam dostat dnes alebo najneskor v pondelok toho 21.11.05 a vy mi teraz hovorite, ze este len ich davate na SK??Som sa len tak tak udrzal :)) Zase koktal ahaha tak to kdyz Vam rekl tak by ste je mel dostat dnes nebo teda v pondeli!!!!
Ku*va nie je to valaka dlha dodacia doba???
Samozrejme, ze som dnes nic nedostal a uz ozaj silne pochybujem aj o tom pondelku!!
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

A ještě mají na svých stránkách napsáno, že se řídí dobrými mravy... :roll:
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

sú to **** nemam slov! Ja mam smolu na tie gumy tento rok :roll:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

Blue Lanos píše:sú to **** nemam slov! Ja mam smolu na tie gumy tento rok :roll:
Platils' nějakou zálohu dopředu? Pokud ne, tak se na ně vykašli - už jen z principu. Kup si pneu někde jinde, kde si váží zákazníka.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

a neposlali tie gumy náhodou po vlastnej osi......????? :lol:
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

peter NR píše:a neposlali tie gumy náhodou po vlastnej osi......????? :lol:
Tak v tom případě se asi nedostanou přes Vysočinu :lol:
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Tak to má Blue vcelku pech, já koupil ty samý pneu na který čeká na počkání v Brně v Renocaru a to ještě za nejlepší cenu kterou jsem viděl....1049 Kč s DPH :D
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
Reverend
Příspěvky: 98
Registrován: pát led 21, 2005 08:03
Bydliště: SK-Bratislava

Příspěvek od Reverend »

V sobotu som prehodil kolesa a v nedelu zacalo snezit 8)
Inac premierova sezona na 4 zimnych. Uz nebudu drifty cez krizovatky :lol: MP12 M+S :lol: :lol:
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Reverend píše:V sobotu som prehodil kolesa a v nedelu zacalo snezit 8)
Inac premierova sezona na 4 zimnych. Uz nebudu drifty cez krizovatky :lol: MP12 M+S :lol: :lol:
Ale MP12 jsou letní. Seš si jistej že máš přezuto na zimu? :twisted: :mrgreen:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

Reverend píše:V sobotu som prehodil kolesa a v nedelu zacalo snezit 8)
Inac premierova sezona na 4 zimnych. Uz nebudu drifty cez krizovatky :lol: MP12 M+S :lol: :lol:
Mimochodem, co znamená to M+S?
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Olda píše:
Reverend píše:V sobotu som prehodil kolesa a v nedelu zacalo snezit 8)
Inac premierova sezona na 4 zimnych. Uz nebudu drifty cez krizovatky :lol: MP12 M+S :lol: :lol:
Mimochodem, co znamená to M+S?
M+S= Mud + Snow = Blato + Snih
Uživatelský avatar
RoSta
Příspěvky: 613
Registrován: ned říj 03, 2004 23:19
Bydliště: PRIEVIDZA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RoSta »

Blue Lanos píše:Ja som si objednal gumy od dost vychvalovanej firmy (co bola asi chyba) nejlevnejsipneu.cz :x :x

Dnes ma pekne nasssrdili! Objednal som si minuly tyzden v stredu 09.11.05 bezny rozmer pneu aj znacku MP58 175/70 R13. Proste nic nezvycajne. V piatok tam volam, ze aky je stav chlapik koktal, ze sme pozadavek zaregistrovali a gumy by ste mel obrdzet pristi tyden (to jako tento) V stredu tam volam.... jojo, ze v pondeli sme gumy dali slovenskemu dodavateli meli by ste je dostat v patek (ako dnes) nejpozdeji v pondeli (buduci tyzden) 21.11.05!!!!
Dodaci doba do 7 dnu maju na nete!!
Ale to neni vsetko hlavny kliniec programu bol dnes, ked mi zvonil okolo 13,00 fon a tam nejstrasnejsigumy.cz Chceme Vam oznamit, ze objednavku sme zaregistrovali a v pondeli posilame gumy na slovensko dodacej firme!! Som myslel, ze ma v tej chvili porazi. Zvisil som nanho hlas a spytal sa ho ci zartuje, ked mi jeho kolega v stredu povedal ze ich mam dostat dnes alebo najneskor v pondelok toho 21.11.05 a vy mi teraz hovorite, ze este len ich davate na SK??Som sa len tak tak udrzal :)) Zase koktal ahaha tak to kdyz Vam rekl tak by ste je mel dostat dnes nebo teda v pondeli!!!!
Ku*va nie je to valaka dlha dodacia doba???
Samozrejme, ze som dnes nic nedostal a uz ozaj silne pochybujem aj o tom pondelku!!
Ja som 2 krát nakupoval u http://www.kkpneu.cz a MAX spokojnosť!!! Prvý krát som tam šiel osobne a druhý krát cez net a fakt tzv. klientský prístup!!! DOVOZ bol už v cene a to sa maník (SR dopravca) pýtal mojej manželky (ona ich prevzala), že prečo kupujeme slovenské gumy cez českú firmu, keby som tam bol, tak mu poviem, že pre k***t. O 25% nižšia cena, ako také isté tu na slovensku v akcii. Nech si zarobí šikovnejší. Mne je jedno, kde je. Aj slovák mohol nahodiť takú cenu, keby nebol nenažraný. Ale nie my svorne rovnaké ceny, ako konkurencia (v SR), s ČR asi nerátali... Hoši, jak to děláte??? :D

Takže, keď dvaja (traja atď.) robia to isté, nie je to to isté...

Ku Kormoránom, mám ich doma, som spokojný, ale to sú letné. Zimné som si kúpil radšej Matador MP58, ale len preto, že sú zo silici, či čo to je. A sú dobré. Pri zimných Kormoránoch neboli detailnejšie info o matroši, tak som predpokladal, že nič novátorské... Ale cenu mali bombovú... Kamoš ich má a nedá na ne dopustiť!
http://www.TAXAMETER.sk
Ford Mondeo 1,6 LPG
Ex: Espero 1,5 LPG
Zrušenie ESPERA a dovoz MONDEA...
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Reverend se tam trochu přepsal. Matador vyrábí letní MP12 a MP15, zimní MP55 s MP58. Sám mám MP15 a MP58. Na léto už asi zvolím příště jinou značku, protože mi připadá že se dost rychle sjíždí. Na zimáky MP58 ale nedám dopusit. Absolvoval jsem na nich ve včerejším nečase cestu z Liberce do Brna po dálnici a auto sedělo jak v létě i při 150ti. :oops:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
Reverend
Příspěvky: 98
Registrován: pát led 21, 2005 08:03
Bydliště: SK-Bratislava

Příspěvek od Reverend »

Ale néé, nepřepsal. :twisted: Ja viem ze M+S je znacka pre zimne a ze MP12 su letene :lol: Bolo to myslene k tym driftom :lol: Uz len ked si predstavis ten dezen a zasnezenú cestu ... :lol: :lol: aj M3 sa moze schovat :lol: (ale zas na moju obranu, dobre som sa poobzeral ci mozem bokom do zakruty :lol: (zatracené mladi, chtel bych to jeste jednou prozit :lol: ))
Odpovědět

Zpět na „POKEC“