Sraz 2014

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět

Při "Jiné" napište jaký camp a dejte odkaz na stránky .

Olšovec
20
43%
Frenštát pod Radhoštěm
21
45%
Jiné
6
13%
 
Celkem hlasů: 47

Uživatelský avatar
surpan
Příspěvky: 214
Registrován: sob led 04, 2014 23:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014

Příspěvek od surpan »

Petr S. píše:
surpan píše:
smire666 píše:Áno, Hanzy, čítal som aj reakcie na tvoj návrh na spoločný zraz na druhom fóre z 8.1.2014... myslím, že si nemáme čo vyčítať ;)
:D Ale to Hanzymu nevysvětlíš, on si pořád mele jen to svoje, jiný názor vůbec nebere v potaz. -P Vůbec se scorpionovi nedivím, že se nechce už o ničem s ním bavit, ono už na předchozích diskuzích bylo vidět, kdo má vždycky "svou" pravdu, taky bych se už s Hanzym o ničem nebavil, když by na mě takto útočil :D On se pořád jen diví a je uražený. Myslím si, že plno lidí ocení, že bude i Olšovec, protože rozhodně nemám sebemenší důvod poznat člověka, který tu pořád jen vypyskuje a trávit s ním víkend :D
Tak to je vidět,že neznáš Hanzyho. Skvělej kluk,co ma kratky zobak a je snim neskutečná p..el!!! Pokud někoho neznáš,tak ho nepomlouvej!!!
Pomluva by byla za zády, tady jsem to napsal na plnou hubu s jistotou, že si to přečte :D
A hlavně, zatím mě nepřesvědčil, že bych si měl o něm myslet něco jiného, než si myslím. názor jsem si udělal sám, pokud uvidím, že jsem se unáhlil, klidně uznám chybu, ale zatím tomu tak není. -P
Přesvědčovat mě o opaku a nutit cizí názor za vlastní tomu taky nepřidá. Ale klidně to tu můžem otvírat do nekonečna, třeba příští rok budou 4 hlavní srazy, když se lidi nedohodnou... :D
Chevrolet Trax 1,6 LT, bílá, 12.2013
Nissan Micra 1,0, šedá, 3.2011
www.vykup-pc.cz http://surpan.blog.cz
Reklama
 

kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: Sraz 2014

Příspěvek od kesko »

Scorpion.11 píše:Olšovec taky není ukradnutý a je úplně o něčem jiným než býval, takže nech si těch průpovídek o zlodějně :PP: Ty by jsi to tvrdil i kdybychom sraz udělali na Baldovci či Plumově... Jinak pokud umíš číst tak jsem psal o loňském Frenštátu, takže nevím co tu zase řešíš A, že Manín je srdcovka to můžu klidně napsat i o Olšovci či jiné lokalitě, Baldovec....atd. to je jen výmluva.

"hladolef" nic proti tomu, je jasný, že nový kemp je o něčem jiným nežli starý, ale jedu na sraz a ne na dovolenou i když okolí a moravský kras též nabízí po okolí výlety, ale je to věc názoru :PP:
Jinak kdo chce přepych tak zajišťuji ubytování v privátech, které mám prohlídnuté a prozatím lidi byli spokojeni.

Jo a pokud Hanzy si myslí, že tu bude psát stále to svoje a dělat BUBUBU a psát nesmysli, že se lidi zaleknou a nebo já je na velkém omylu. Každý ať si udělá obrázek svůj :PP: Ono je lepší tu řvát, být arogantní, nadávat do zlodějů, pomlouvat .... atd. nežli si to v hlavě srovnat..... Je jasný, že na Frenštát pojedou zas ti co jako byli loni což je jasný, třeba i někdo nový a stará parta, ale já to beru -i

Jasně jsem psal, že pokud lidi budou chtít Olšovec tak bude, přesně tak jak jsme to v loni slíbili tak to i dělám.
Jinak pokud Olšovec bude a jsem si jist, že bude, tak ti lidi co byli v loni snad přijedou znovu i letos jak slíbily a třeba i další či nový se přidají a přijedou se podívat -i Na našem srazu jsou všichni vřele vítání a všem se věnujeme :PP:
Nechcel som do toho mudrovať, ale keď sa to začalo minulý rok trhať na tzv STARU GARDU a tzv AVEAKOV, padol navrh na spoločnú organizáciu hlavného zrazu na tento rok. Hanzi a lomngi sa dokonca na niečom dohodli. Ale keď som si prečítal posledný odstavec Skorpionovho príspevku, pochopil som že z toho už nič, a asi nikdy nebude. Totiž časť preferuje CZ-SK zraz a časť CZ- SK party. Je mi z toho smutno.
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Hanzy »

Chlapi díky ale z některýma je to v životě těžké to každý ze života zná...
Někdo je jednoduchý někdo je složitý někdo je povrchní jiný jde do hloubky...
Někomu připadne normální rodiče vykopat z baráku co vybudovali někomu to připadne jako hyjenysmus...
Prostě každý je nějaký a dohadovat se tady s někým co nemá ani páru o tom proč jsou mé reakce někdy zbytečně přehnané nemá smysl.
Hlavní tradiční sraz s nástupnickým číslem je jen jeden a jiných ať je klidně 50 -i
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Hanzy »

Kesko - Díky jak vidíš pro některé dohoda nic neznamená kdo umí číst a do 5 napočítat jasně vidí kde je problém kdo má koule a kdo by si je měl odstranit....taky je mi z toho smutno z takových lidí ale bohužel takových je mezi lidma taky dost...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Sraz 2014

Příspěvek od hoza »

Forum je naše reklama řekl bych jediná!!!!!!..... je to místo kam nejenom rádi chodíme kecat a radit ostatním když potřebují pomoct

ale i získáváme nové členy na srazy a pokud se tu budeme vyjadřovat tak jako doposud tak na srazy nikdo novej nepřijede.

A zánik srazů přijde daleko dříve než by si většina z nás přála......

Organizátoři srazů by na lidi měli působit klidným vyrovnaným dojmem že to jsou pohodáři a ztoho co tady napíšou by to mělo být

poznat na první pohled. Musím ač to nechci napsat že tomu tak není.....

Hlasování kde bych si přál sraz je zcela mimo já se nepřikláním nikam přitom bych možná měl jako aktivní účastník....
Uživatelský avatar
surpan
Příspěvky: 214
Registrován: sob led 04, 2014 23:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014

Příspěvek od surpan »

hoza píše:Forum je naše reklama řekl bych jediná!!!!!!..... je to místo kam nejenom rádi chodíme kecat a radit ostatním když potřebují pomoct

ale i získáváme nové členy na srazy a pokud se tu budeme vyjadřovat tak jako doposud tak na srazy nikdo novej nepřijede.

A zánik srazů přijde daleko dříve než by si většina z nás přála......

Organizátoři srazů by na lidi měli působit klidným vyrovnaným dojmem že to jsou pohodáři a ztoho co tady napíšou by to mělo být

poznat na první pohled. Musím ač to nechci napsat že tomu tak není.....

Hlasování kde bych si přál sraz je zcela mimo já se nepřikláním nikam přitom bych možná měl jako aktivní účastník....
To jsi napsal opravdu dobře -i , každý kdo musí číst přisprostlé Hanzyho výrazy a urážky na každém tématu ke srazu, protože musí být poslední komentující a neopomene výrazy, jak má velké koule oproti ostatním :D musí být odrazen od jakéhokoliv srazu. A pak psát něco o jednoduchosti jeho oponentů...acho jo, kde chybí argumenty, přichází urážky -P S takovou bude po srazech dřív, než Chevrolet ukončí prodej -P
Chevrolet Trax 1,6 LT, bílá, 12.2013
Nissan Micra 1,0, šedá, 3.2011
www.vykup-pc.cz http://surpan.blog.cz
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Hanzy »

:D Myslím že jasných věcí je tady víc než dost byla tady nějaká tradice někdo ji pošlapal byly nepsané pravidla taky to samé nakonec hádky vznikla z nich dohoda a ta taky byla pošlapána a kdo neví nezná nebaví mě neustále dokola opakovat to samé...
Kdyby náhodou se chtěl někdo podívat takhle jsme z Olšovcem začali a je zajímavá otázka proč z těch co tam byli už myslím skoro nikdo loni nebyl?
https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=25&t=13991
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Sraz 2014

Příspěvek od hoza »

Tak mě zas napadá jestli je to náhodou nemrzí že loni nejeli

Řada z nás si to tam myslím užila, např tato posádka nevypadá zrovna smutně že se zůčastnili


Obrázek
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Hanzy »

Loni byla nejmenší účast ale i to je k něčemu dobré já byl na spousta srazech i malých a ty malé mají zase své kouzlo nebo se lidi víc poznají... :PP:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Sraz 2014

Příspěvek od tomask »

Melete furt dokola to samé, sraz měl být společný podle domluvy, ale Jirka si chce dělat v termínu hl. srazu svojí párty. Brání se tím, že se to lidem minulý rok líbilo, tak proč to neudělat i letos. Zvysoka sere na nějakou domluvu a bavit se o společném srazu nechce. Průměrně intelig. člověk s této témy pochopil o co jde, ostatní tupě píši po něčem, čemu vůbec nerozumí.
:PP:
Carthell Prg
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Sraz 2014

Příspěvek od lomngi »

kur...a..!!! je mi z Vás už na grcanie..!!! držte už ohladne zrazu hubu a každý nech IDE na zraz kam chce. Ja idem tam kde sa cítim dobre a kde sa viem zabavit a pri tom nemusím nikomu vlezt do zadku. A pretvarovať sa. A keď mi.niekto na zraze povie do oči že jeho nezaujímajú názory nijakých cruzakov a aveakov ktorý o zrazoch nič nevedia, tak s takými ľuďmi na zraze sa ťažko zabáva. Obvinujete tú Scorpiona a pri tom vinu na tom že je to tak ako to je nesie vedšina z nás ktorý v minulosti aj teraz pre zraz niečo robili. Tak ja ako aj Hanzy alebo pár ďalších ludí. To z Vás nikdo nevidí že keď rebel zrušil zraz tak iba vďaka škorpiónovi sa podarilo celú akciu zachrániť. Rebela skoro ste ukamenovali kvôli tomu. A to Vám je už jedno.Škorpiónovi ani jeden z Vás nepovedal ani ďakujem. A teraz keď rebel sa hlási na Frenštát takTý ktorý Ho išli zabiť teraz sa radujú že stará parta sa stretne.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Hanzy »

tomask píše:Melete furt dokola to samé, sraz měl být společný podle domluvy, ale Jirka si chce dělat v termínu hl. srazu svojí párty. Brání se tím, že se to lidem minulý rok líbilo, tak proč to neudělat i letos. Zvysoka sere na nějakou domluvu a bavit se o společném srazu nechce. Průměrně intelig. člověk s této témy pochopil o co jde, ostatní tupě píši po něčem, čemu vůbec nerozumí.
:PP:
Jsem rád že konečně první nezaujatý který mě v životě neviděl jen už tady je nějakou dobu a má přehled napsal stručně a jasně jak to je a musí to vidět každý nezaujatý průměrně inteligentní člověk co umí číst.

Co se týče rebela je otázka proč to zrušil bezdůvodně to nebylo ale má doměnka je že do něho někteří aktivní ryli a a proto se na to vysral.
Co se týče lezení do zadku platí oboje někdo rád leze někdo ne a někdo má rad když je mu lezeno a jiný zas ne a někdo nemá rád když je mu lezeno a tady v tom taky mimo veškerá jasná fakta může byt hlavní problém... ;) :PP:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
surpan
Příspěvky: 214
Registrován: sob led 04, 2014 23:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014

Příspěvek od surpan »

Hanzy píše:
tomask píše:Melete furt dokola to samé, sraz měl být společný podle domluvy, ale Jirka si chce dělat v termínu hl. srazu svojí párty. Brání se tím, že se to lidem minulý rok líbilo, tak proč to neudělat i letos. Zvysoka sere na nějakou domluvu a bavit se o společném srazu nechce. Průměrně intelig. člověk s této témy pochopil o co jde, ostatní tupě píši po něčem, čemu vůbec nerozumí.
:PP:
Jsem rád že konečně první nezaujatý který mě v životě neviděl jen už tady je nějakou dobu a má přehled napsal stručně a jasně jak to je a musí to vidět každý nezaujatý průměrně inteligentní člověk co umí číst.

Co se týče rebela je otázka proč to zrušil bezdůvodně to nebylo ale má doměnka je že do něho někteří aktivní ryli a a proto se na to vysral.
Co se týče lezení do zadku platí oboje někdo rád leze někdo ne a někdo má rad když je mu lezeno a jiný zas ne a někdo nemá rád když je mu lezeno a tady v tom taky mimo veškerá jasná fakta může byt hlavní problém... ;) :PP:
Neznám sice osobně ani Scorpiona, ale už podle desítek příspěvků na tvé neustále se opakující bludy jde poznat, že se jedná o člověka, který něco v hlavě má a hlavně umí vše řešit s patřičným vychováním a asertivitou.
To že se tu pořád něco opakuje není ani můj problém se srazem (žádný nemám, rád se do Olšovce podívám a poznám lidi, kteří tam budou), ale to, že tu Hanzy pořád budeš bečet nad něčím, co už je stejně jedno (srazy budou podle všeho dva) a vždy neopomeneš urazit Scorpiona a všechny, co s tebou nesouhlasí. Ukázka toho, jaký jsi inteligent a charakter, když už máš pořád chuť srovnávat inteligenci a velikost varlat :D
Chevrolet Trax 1,6 LT, bílá, 12.2013
Nissan Micra 1,0, šedá, 3.2011
www.vykup-pc.cz http://surpan.blog.cz
Uživatelský avatar
surpan
Příspěvky: 214
Registrován: sob led 04, 2014 23:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014

Příspěvek od surpan »

Takže zakomene válečnou sekeru Hanzy, stejně se nemůžeme nikdy shodnout a nemělo by to konce. :D
Mysleme si o sobě co chceme navzájem, ale už pro dobro fóra a klidu mezi Chevydaewoo nadšenci bychom toho mohli nechat. Jen si odpusť urážky všech okolo, co jsou pro Olšovec, nebo co jsou na foru noví, pak nebudu mít nutkání ti odpovídat.
Takže pokud tě to vyloženě nebaví, tak se na to vykašlem a třeba někdy i pivko dáme :PP:
Chevrolet Trax 1,6 LT, bílá, 12.2013
Nissan Micra 1,0, šedá, 3.2011
www.vykup-pc.cz http://surpan.blog.cz
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Hanzy »

tomask píše:Melete furt dokola to samé, sraz měl být společný podle domluvy, ale Jirka si chce dělat v termínu hl. srazu svojí párty. Brání se tím, že se to lidem minulý rok líbilo, tak proč to neudělat i letos. Zvysoka sere na nějakou domluvu a bavit se o společném srazu nechce. Průměrně intelig. člověk s této témy pochopil o co jde, ostatní tupě píši po něčem, čemu vůbec nerozumí.
:PP:
Surpane pro tebe je ta posledni veta slozita na pochopeni?
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Odpovědět

Zpět na „Srazy“