MyLink

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
miltík
Příspěvky: 51
Registrován: pon lis 05, 2012 09:13
Bydliště: Karlovarsko

Re: MyLink

Příspěvek od miltík »

mám Android ICS 4.0.3 a nic!
Chevrolet CRUZE SW 1.8 LTZ - LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tringo
Příspěvky: 7
Registrován: stř bře 06, 2013 11:03
Bydliště: Brno

Re: MyLink

Příspěvek od Tringo »

No já zkoušel sehnat jakoukoliv cestou navigaci BringGO, ale neúspěšně. Můj telefon(Samsung Galaxy S3) je mezi podporovanými, ale bohužel Google Play v tel. mi navigaci, respektive Evropskou část nenajde a nemůžu ji stáhnout. Jediné co mi nabídne je KOREA..což mi jena hov...
Napsal jsem na support "Engis Technologies"(výrobce BringGO) co s tím, tak uvidíme.

Jinak moje verze andorida je 4.1.2 JB

Už jsem napsal u nás do Renocaru, jestli je nějaká aktualizace Mylinku atd., tak uvidíme, co mi odpoví.
Dám info..

Michal
------------------------
Chevrolet Cruze SW 1.4T LTZ Deep Espresso + LPG BRI
Bezklíčkové zamykaní, startování
Kůže+vyhřívání sedaček

Before...
Citroen C3
VAZ 2101 sedan (žigulík :) )
stambik
Příspěvky: 4
Registrován: ned bře 10, 2013 15:43

Re: MyLink

Příspěvek od stambik »

Ahoj,mám svého krasavce teprve od pátku a zatím si to osahávám . Mám bordel v telefonu , nepoužívám ůčet telefon ale ůčet google . Po spárování telefonu s mylinkem jsem zjistil pěknej chaos kontaktech , chtěl jsem to smazat a spárovat znova ale nemůžu se toho zbavit, zkusil jsem i návrat k továrnímu nastavení,ale nic ,všechno tam zůstalo nahraný. Nevíte někdo jak se mažou kontakty? Dokonce jsem kouknul i do návodu ale jako obvykle nepomohl . Stambik
stambik
Příspěvky: 4
Registrován: ned bře 10, 2013 15:43

Re: MyLink

Příspěvek od stambik »

Ahoj, beru všechno zpět , už je to vyřešené, sorry
Uživatelský avatar
Tringo
Příspěvky: 7
Registrován: stř bře 06, 2013 11:03
Bydliště: Brno

Re: MyLink

Příspěvek od Tringo »

Takže se vracím k těm aplikacím v MyLinku jak jsem slíbil. Byl jsem v servisu na update MyLinku (Ktrerý měl stál přes 600,-!!) a stejně nic. Jinak servis těžko říct! Bohužel ten MyLink je spíš malý zabudovaný PC, takže ti technici jsou z toho asi na větvi.

Nicméně jsem se dal do pátrání sám a projížděl zahraniční fóra atd....a nakonec jsem zjistil, že aplikace jdou spouštět jedině v případě, kdy máte telefon spojený přes USB k Mylinku ne přes Bluetooth...alespoň minimálně do teď.
A tady je zakopaný pes!!
Bohužel pře USB lze připojit v pohdě iPhone/iPod/iPad, ale android telefon ne...je tam nahrán jen driver/protokol pro IPhone a pro Android ne....můj Samsung S3 hlásí chybu.
Ve středu zkusím spojit Ipad a kompatibilní aplikace, tak uvidíme jestli to funguje...no snad Korejci změní myšlení, když Samsung(android) je jejich a Chevrolet taky...
------------------------
Chevrolet Cruze SW 1.4T LTZ Deep Espresso + LPG BRI
Bezklíčkové zamykaní, startování
Kůže+vyhřívání sedaček

Before...
Citroen C3
VAZ 2101 sedan (žigulík :) )
AndroidCZ
Příspěvky: 69
Registrován: ned led 27, 2013 00:07
Bydliště: Brno

Re: MyLink

Příspěvek od AndroidCZ »

Tringo píše:Takže se vracím k těm aplikacím v MyLinku jak jsem slíbil. Byl jsem v servisu na update MyLinku (Ktrerý měl stál přes 600,-!!) a stejně nic. Jinak servis těžko říct! Bohužel ten MyLink je spíš malý zabudovaný PC, takže ti technici jsou z toho asi na větvi.

Nicméně jsem se dal do pátrání sám a projížděl zahraniční fóra atd....a nakonec jsem zjistil, že aplikace jdou spouštět jedině v případě, kdy máte telefon spojený přes USB k Mylinku ne přes Bluetooth...alespoň minimálně do teď.
A tady je zakopaný pes!!
Bohužel pře USB lze připojit v pohdě iPhone/iPod/iPad, ale android telefon ne...je tam nahrán jen driver/protokol pro IPhone a pro Android ne....můj Samsung S3 hlásí chybu.
Ve středu zkusím spojit Ipad a kompatibilní aplikace, tak uvidíme jestli to funguje...no snad Korejci změní myšlení, když Samsung(android) je jejich a Chevrolet taky...
Jenže to nejede ani s iPhone přes USB - prostě tam chybí ty správné "ikonky". Myslel jsem, že ten SW update to vyřeší – dej prosím vědět co ti to po tom update udělá s iPadem... Jinak divím se, že ze ten update chtějí peníze. Mi prodejce říkal, že položka "Smarphone odkaz" v Mylinku slouží pro komunikaci s telefonem. Takže až pojedu někdy na servis, budu to chtít dát do pořádku a žádných 600 jim teda rozhodně nedám!
Cruze SW 1.8 LTZ, najeto 70000 km
Bedas
Příspěvky: 76
Registrován: pon dub 23, 2012 12:20
Bydliště: Vyškov

Re: MyLink

Příspěvek od Bedas »

Můžeš sem postnout, jakou verzi software tam nyní máš po tom updatu pls? Je to někde v nastavení, přesnou cestu z hlavy nevím, ale ty ji určitě sám víš ;)
Cruze HB LTZ 2.0 MY2013
Uživatelský avatar
Mefisto
Příspěvky: 523
Registrován: stř lis 07, 2012 20:38
Bydliště: Brünn

Re: MyLink

Příspěvek od Mefisto »

Me tak pripada ze to neni MyLink, ale MyBlink :mrgreen: :PP:
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Mike Mad »

tak minuly tyden mel byt novy Mylink, nic. dneska volali od dealera ze do konce tydne, nejpozdeji zacatkem pristiho. 2 a pul mesice cekam! nastesti mi rikal ze u nich byl vcera clvoek z Prahe z Chevy zastoupeni a rikal ze nabidnou kompenzaci formou prislusenstvi napr stresniho nosice. ten nepotrebuju, tak nabidli slevu cca 5tisic Kc na pristi servisni prohlidku. takze apon neco. uz aby to bylo
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 314
Registrován: sob říj 22, 2011 12:33

Re: MyLink

Příspěvek od Nyny »

Jak to tady čtu, tak ten MyLink je akorát pro zlost, nebo se pletu?
Chevrolet Cruze Hatchback, výbava LTZ, motor 2.0 VCDi 163k Automat, barva bílá, rok výroby 2012
- Rádio TID-8945 (Rádio/DVD/TV/GPS/Couvací kamera)
- Bezpečnostní matice kol
- Ochranné venkovní lišty
- Hliníkové prahové lišty
- 4 x zástěrky
- 4 x ofuky
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Mike Mad »

ne je super, kdyby fungovalo vsechno jak ma a hlavne ted ty nahrdni dodali do mesice 8)
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
Uživatelský avatar
Mefisto
Příspěvky: 523
Registrován: stř lis 07, 2012 20:38
Bydliště: Brünn

Re: MyLink

Příspěvek od Mefisto »

Vcera jsem se na nej dival v kolone u SWcka a moc se me libil. Ale jeste lepsi bylo to stropni DVD ve Vitu predemnou :mrgreen:
Bedas
Příspěvky: 76
Registrován: pon dub 23, 2012 12:20
Bydliště: Vyškov

Re: MyLink

Příspěvek od Bedas »

Tak kdo se najde a otestuje to?
http://www.bringgo.com/about/purchasing ... ation.html
https://play.google.com/store/apps/deta ... LmVuZWUiXQ..

Můj foun není bohužel podporován
Cruze HB LTZ 2.0 MY2013
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Mike Mad »

Bedas> daval jsem to sem na minule strance :D ... navigace prej dobra, ale naMylinku nefunguje nikomu zadna aplikace


jinak mne uz po 2 a pul mesicich v patek konecne sdelili ze muj novy Mylink dorazil a jsem objednan na utery 13hodina
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Mike Mad »

tak uz ho mam konecne!

je to tedy novejsi verze>
Obrázek

nasel jsem par drobnosti rozdilu jen, vic jsem si asi nevsimnul nebo jich moc neni.
zobrazeni obrazku Alba z mp3ky
Obrázek

nastaveni kolik zalozek FAV pro ulozena radia se bude pouzivat (coz ocenuju, protoze mam ulozeno 5 radii a fakt jich nepotrebuju 7 stranek)
Obrázek

prijde mi ze grafika je trosku jemnejsi a hezci, zadnej moc velkej rozdil ale. plus v menu je animovana ta prava cast a logo pri zapnuti je trosku jine a hezci. plus mi to prehralo z telefonu I mp4 video coz sem cumel. jeste vyzkousim nejake jine kodeky
Obrázek

a hlavne v Smartphone odkaz je uz prednastavene ikonky pro BringGo :D, ted uz jen pockat na novej telefon co to bude umet a hura. pripadne na sraze v Litomericich muzem zkusit, pokud to nekdo mate v ifounu nebo android a nejde vam to na vasem Mylinku
Obrázek
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“