Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od Kjub »

Naco si niekto mechanicky steluje svetla z pod kapoty? Halo! Oni su presne nastavene tak aby neoslnovali. Ja to mam stale nastavene na najvacsiu vzdialenost, ale tym automat. koleckom z inerieru. Mam tam uz nejaky cas take silnejsie ziarovky (svetlo je belsie, ale stale zlte) a myslim ze svietia dost daleko a dobre.
A v servise aj tak vzdy kontroluju (alebo by mali) ci je to nastavene "spod kapoty" OK, ak ne tak to nastavia tak ako to ma byt podla daneho typu auta...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Reklama
 

Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od VIP »

Pro Vás všechny: Zas tak velkej vůl, jak si o mě myslíte, nejsem. Hned při první jízdě po tmě se mi zdálo, že jsou světla nějak moc dole. I Felicie mi svítila jednou tak dál. Nic jsem po tmě neviděl. Kolečkem v interiéru je lze posunout pouze dolů a zpět. To můj problém nevyřešilo, tak jsem je kousek pošteloval pod onou zmíněnou kapotou. Teď je to ok. Nikoho neoslňuju. Nikdo na mě ještě ani jednou neblikal, že by si myslel, že mám dálkový. Myslím, že jsem to měl opravdu špatně seřízený od výroby.

Člověk jen napíše pár slov a vy jste hned jak sršni. Ale nezlobím se na vás nejen proto, že máte stejný auto jako já, ale i proto, že vás beru jako kámoše. -i

Pánové, to byla ale super diskuze.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od chrudoš »

Spatne serizene z vyroby, to si delas srandu ze? :) To ti tu nikdo nesezere. A ze te nikdo neprobliknul nic neznamena. Ono ve tme je jizda bez dalkovych opravdu jako ve tme, ale od toho mas prece ty dalkove ne? Pokud sam rikas, ze dalkove uz ani nepoustis, je jasne, ze je mas zvedle az moc. Jakykoliv zasah do auta bez souhlasu servisu je v tomto pripade prasarna vuci ostatnim ridicum a neospravedlnis to nicim, to se na me nezlob.
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od VIP »

Je to jen můj názor, nedávám to nikomu sežrat. Dálkový že nepouštím jsem myslel proto, že ty žárovky, co jsem si koupil svítí líp než ty origoš žlutý. A jakej pak zásah do auta bez souhlasu servisu? Dneska jsem si dal do auta ten voňavý stromeček a v servisu jsem nebyl a nemyslím si, že by ta vůně vadila jiným řidičům!!!!!!!!! :lol: :D Vtip. Fakt dobrej fórek, co?

Pro klid vašich duší a v tomto případě i vašich očí si to nechám srovnat odborně, když mě tolik znáte a víte že nejsem schopnej si to seřídit sám.

Pořád se na vás nezlobím, ale už mě kurva neserte!!!!!! Taky vtip.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od radgosk »

:D -i
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od hladolef »

Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 455
Registrován: ned bře 20, 2011 21:12
Bydliště: Třinec

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od denny »

to VIP: hodný chlapec, ale s tím stromečkem jsi to trochu p*sral. Podle mě můžeš i přijít o záruku, když to zjistí :D :lol:
Moje: Chevrolet Cruze 1.6 LS+ Misty Lake, 17" origo chevy, K&N filtr

Tátovo: Chevrolet Orlando 1.8 LTZ, Smoke Grey
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od ppp »

Ja by som este zmienil, ze nastavenie v servise na regloskope nedava zaruku v nicom. Vzdy ked mi este na skodovke nastavili regloskopom svetla, tak ma vsetci preblikavali a musel som si ich nastavit vecer ja sam. A co sa tyka tovarenskeho nastavenia asi vsetci vieme ako svietili a oslnovali fabie.
Ale vo vipovi som sa mozno naozaj zmylil, a to ci oslnuje si naozaj preveril, len sa mi nezdalo ako pisal, o tom ako fajne to svieti ako xenony, to obvykle pisu tuzeri, ktorym ide len o vzhlad auta a na zvysok kaslu. A tym, ze uz nepotrebuje dialkove tym velmi naznacoval, ze svieti skutocne pridaleko a privysoko, takze oslnuje. Dialkove totiz maju svietit neporovnatelne dalej a silnejsie ako stretavacky, takze stretavacky nikdy nenahradia dialkove bez otho aby neoslnovali. Ked si vezmete, ze stretavacky maju svietit max cca 100m pred auto, tak ist v noci 90km/h je na hranici bezpecia. Pomalsie reakcie v noci, horsie rozoznavanie prekazok za slabeho svetla, moznost oslnenia protiiducimi ale aj za vami iducimi vozidlami skracuju vzdialenost pri kotrej reagujete na prekazku natolko, ze uz nedokazete bezpecne ubrzdit vozidlo na to aby ste zabranili pripadnej kolizii. Proste v noci kazdy kto neoslnuje hra trochu vabank na to ci bude na ceste nejaka prekazka alebo nie.
Ono po spravnosti by bolo treba nastavit svetla aj po obycajnej vymene ziaroviek. Jednak maju objimky nejaku volu a kazda ziarovka ma vlakno trochu inde. A majitel auta len tak bez pristrojov si svetla moze nastavit aj sam, len na to treba fakt rovnu cestu a potom to este prejst, pretoze aj rovnej ceste tu rovnost proste nemozno verit a prax ukaze ci vidno niekde v dialke rozhranie svetla a tmy alebo nie. Ak nie, tak su svetla privysoko. Na svetlometoch by mimochodom mal byt uvedeny sklon, takze staci zmerat vysku svetlometov od zeme a da sa prepocitat v akej dialke by priblizne malo byt rozhranie svetla a tmy.
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od chrudoš »

No ale samozrejme ze v noci bez provozu jsou potkavacky nedostatecne, proto jsou na aute uz buhvijak dlouho i doplnkove dalkove svetla, kterymi vidis daleko, bohuzel ve chvili, kdy si nevsimnes dostatecne brzo protijedouciho auta, oslnis ho, nicmene dalkove hned prepnes, coz u postelovanych potkavacek uz proste neudelas. Takze proste oslnujes porad a ze te nikdo neproblikne vubec nic neznamena. Ostatne zvedle potkavacky a dalkove, ten rozdil pozna kazdy. Kdyz nkdo nevypne dalkove, probliknu a on pochopi. Kdyz ma nekdo pouze svetla hodne nahoru, co s tim mam delat, zanadavam si a jedu dal, probliknout by me nenapadlo.
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od VIP »

Mě by probliknout napadlo, když by to nepomohlo, teprve pak bych nadával.

Pro PPP:Že svítí jak xenony myslím tu barvu, jsou opravdu bílomodrý. Nesvítí daleko, ale tak jasně, že prostě ani dálkový nepotřebuju, neznamená to, že je můžu odpojit, samozřejmě, že si je taky sem tam zapnu.

Celkově si myslím, že jste to docela zveličili. Jsem člověk, který když něco dělá, tak to chci mít pořádně. Nejsem zvyklej něco odfláknout a už vůbec ne někomu škodit. Pokud jsem někoho oslnil, tak to rozhodně nebylo schválně, a rozhodně ne mojima světlama, ale celým autem. Všem slibuji, že se na to nevykašlu a určitě si to znovu prohlídnu, jak to svítí, i když už teď vím, že to je vpořádku.

Tímto končím debatu o mých světlech. Možná přidám fotky.

PS: A jak to svítí vám? To, že na vás neblikají, neznamená, že na vás nenadávají!!!!!! :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol:
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od Iacobus »

Ja mám stále ešte pôvodné a svietia mi pekne vajíčkovo žlto ako AVIA. :D :D :D
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od VIP »

A jseš si jistej, že ti opravdu prodali Cruze? :lol:
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od tomask »

VIP ty máš modré žárovky? Máš Philipsi nebo Osrami ?
Doufám že nemáš nějake šmejdy za pár Kč. Já jsem mněl takové šmejdy modré a musely mi měnit celé světlo.
Carthell Prg
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od Iacobus »

VIP
Hmmmm, keď tak teraz premýšľam...... jede to ako Avia, svieti to ako Avia, dokonca je modré ako Avia....kua prúser.
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od tomask »

:D :D :D
Carthell Prg
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“