Čo ma dnes pobavilo...

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo ma dnes pobavilo...

Příspěvek od vado »

@FoXo: 2 deci 3.5% mlieka :lol:
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Čo ma dnes pobavilo...

Příspěvek od Jajuska95 »

:lol: :lol: :lol: jsem rejpal, já to vím, ale mi to prostě nedalo.. :lol:

http://bmwe34.sweb.cz//IMG.pdf
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo ma dnes pobavilo...

Příspěvek od FoXo »

To je co Spark ? :lol:
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Čo ma dnes pobavilo...

Příspěvek od Jajuska95 »

Ano, Foxo, srovnávali Sparka s Fábií.. blbci.. samozřejmě Fabie je jednička podle nich..
FoXo píše:To je co Spark ? :lol:
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo ma dnes pobavilo...

Příspěvek od J.Bad »

Jajuska95 píše:Ano, Foxo, srovnávali Sparka s Fábií.. blbci.. samozřejmě Fabie je jednička podle nich..
FoXo píše:To je co Spark ? :lol:
To je co Fabia?Učastníci Středočeského srazu určitě vědí....
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo ma dnes pobavilo...

Příspěvek od FoXo »

Fabia 2 exterier sa mi vobec nepaci aj ked teraz spravili kvazi facelift a rozsirili svetla aby to vyzeralo trosku sirsie ale aj tak ee. Interier nie je zly. Sused ma 1.4 Benzin taha to dobre ide to nemal s tym zatial problem. Z vnutra to nevyzera tak zle. Ja fobiu moc nemusim ale keby ju davali zadarmo berem hned :lol:
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: Čo ma dnes pobavilo...

Příspěvek od PeterF »

Jajuska gratulujem dala si im to pekne ja rozmyslam nad tym ze poskytnem mojho sparka na testovanie nejakemu slovenskemu casopisu pretoze som zatial nikde ziadny poriadny test necital.Co sa tyka zaujatosti redakcii takychto casopisov tak je to momenatalne jak past na oko.Kupoval som ich vela ale momentalne ziadny mozno sem tam AUTOCAR ale aj ten uz mi lezie na nervy neustalym vychvalovanim aut typu ford land rover a jaguar.
Len tak dalej a do nich zmatkov. :PP: :PP: :PP:
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: Čo ma dnes pobavilo...

Příspěvek od PETO »

Jajuska95 píše::lol: :lol: :lol: jsem rejpal, já to vím, ale mi to prostě nedalo.. :lol:

http://bmwe34.sweb.cz//IMG.pdf

:D :D :D -i Klobúk dole za taký članok Jajuško95 môj nazor na to je ten istý čo si napísala do SM . :lol: :lol: :lol: -i :PP:
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Čo ma dnes pobavilo...

Příspěvek od ladinek »

Tak aveo je podle nich zastaralé????sakra vždyť já ho před rokem koupil :roll: :roll: že jsem ho teda vůbec kupoval :lol: :lol:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo ma dnes pobavilo...

Příspěvek od alvin »

Ake je podľa nich AVEO zastaralé,čo je potom FUCKbia ? Veď 1.generácia sa predávala ešte z 3.ložiskovým OHV motorom,ktorý mal pôvod v 60.rokoch :P :P :P :P :P
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Čo ma dnes pobavilo...

Příspěvek od Serpico »

...to alvine nerad ale musím poopravit našeho historika, tříložiskový OHV motor byl v podstatě z populara a tedy 40léta konec a začátek 50let a to je co říci o jeho geniálnosti...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo ma dnes pobavilo...

Příspěvek od Vazoun »

Serpico píše:...to alvine nerad ale musím poopravit našeho historika, tříložiskový OHV motor byl v podstatě z populara a tedy 40léta konec a začátek 50let a to je co říci o jeho geniálnosti...
.....................
Tak,tak ... chlapci, dobře to říkáte a hezky se doplnujete -i :o)
01.GIF
01.GIF (71.25 KiB) Zobrazeno 2357 x
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo ma dnes pobavilo...

Příspěvek od alvin »

Serpico,presne tak,ale od toho r.1964 "prodělal" len nepartrné zmeny,ako keby z náas chceli urobiť 18 ročných mládencov :lol: :lol: :lol: :lol: ,už mal v podstate za zenitom slávy v r.1976,keď nabiehal typ 105/120 a pri Favorite v r.1987 sa vravelo o bezpodmienečnej potrebe nového motora.Nuž ale radikaálnejší rez prišiel až po 15 rokoch :P :P :P :P ,ak nerátam daňovo znevýhodnenú Feldu 1,6 či 1,9D a cenovo riadne nadhodnotené FUCKbie s riadnymi motormi
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Čo ma dnes pobavilo...

Příspěvek od Serpico »

...jo jo alvine to nejde, my dva se nemůžeme hádat, jenom doplňovat a podle mého názoru připojuji vrchol motoru popular - embéčko viz. níže připojené vyobrazení, jak píše Vazoun ale inovace byly ale furt na tříložisku - vnitřní kroužek proti rozpínání pístů, hlava a přišel " vepř " VW a vzniknul nový tříválec kupodivu s rozvodem klasickým řetězem a s konstrukční vadou na hlavě ventily, sedla po 20 - 40tisících jdou " kukat " a naše milá škodovka se k tomu má rozdílně, někdy to uzná i po záruce napůl, půl platí zákazník + půl servis a někdy jako třeba Brejla tě nakope do zadku ( jedná se zhruba o částku okolo 40tisíc ), vypadni a neotravuj...
...no a tak znovu přidávám krásný motor z muzea škoda a v jednom vyrobeném kusu ( VÚMV ), jasně speciál s Webry a osmikanálovou hlavou, to pak nám ukradli japonci, krásná vzpomínka na 70léta ...
motorŠ.jpg
motorŠ.jpg (68.42 KiB) Zobrazeno 2344 x
textMotroŠ.jpg
textMotroŠ.jpg (26.1 KiB) Zobrazeno 2344 x
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Vojta

Re: Čo ma dnes pobavilo...

Příspěvek od Vojta »

Dnes mě moc pobavila poznámka v protokolu o STK (prošel jsem bez ztráty kytičky -i )
Typ motoru nezjištěn - hustá zástavba
Odpovědět

Zpět na „POKEC“