Závady

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Barri
Příspěvky: 68
Registrován: ned dub 01, 2012 18:02
Bydliště: Revúca (ML)

Re: Závady

Příspěvek od Barri »

dik Scorpion; bol som dnes, vsetko je v poriadku - spojka, brzdy aj klima; mal som taktiez uvolneny ten stredovy panel medzi sedadlami, tak mi to dotiahli, takze som nesiel zbytocne, a ako hovoris, budem v klude spat :) ... a k tomu vsetkemu som si mohol dat skvely roznavsky langos (najlepsi aky som u nas jedol) :mrgreen:
Chevrolet Cruze 1.8, LT+, smokey
Reklama
 

Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Závady

Příspěvek od smire666 »

Ten langoš si dostal v servise?!
Navrhnem vo FANCARe :mrgreen:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
Barri
Příspěvky: 68
Registrován: ned dub 01, 2012 18:02
Bydliště: Revúca (ML)

Re: Závady

Příspěvek od Barri »

to nie :D langos som musel kupit v stanku pri stanici :D ... ale bol som rad, ze ma odviezli do mesta a potom pre mna prisli - aj ked som to velmi skoro olutoval, kedze u nich v servise to maju klimatizovane :?

mozno tam predsa odnesiem auto na servisku, aj ked KIA s nimi stale neobnovila zmluvu
Chevrolet Cruze 1.8, LT+, smokey
stepan
Příspěvky: 13
Registrován: úte čer 23, 2009 19:27

Re: Závady

Příspěvek od stepan »

Zdravim! Včera po velkém dešti se mi objevila u spolujezdce voda na gumovém koberečku a originální koberec je vlhky. Nesetkal se s tím někdo? V čem by mohl být problém?
Chevrolet Cruze 1.6 LSPlus Misty Lake
Uživatelský avatar
Honza H.
Příspěvky: 601
Registrován: pon čer 11, 2012 09:44
Bydliště: Praha/Vyškov

Re: Závady

Příspěvek od Honza H. »

stepan píše:Zdravim! Včera po velkém dešti se mi objevila u spolujezdce voda na gumovém koberečku a originální koberec je vlhky. Nesetkal se s tím někdo? V čem by mohl být problém?

Sorry, že si rýpnu: Musíš zavírat dveře, když odcházíš ;)

P.s.: Ber to jako joke ;)
Bývalý majitel Cruze LT+ 1,6 Hatchback, Černá Carbon Flash, 2012

Carthell Prg
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: Závady

Příspěvek od pejee »

Honza H. píše:
stepan píše:Zdravim! Včera po velkém dešti se mi objevila u spolujezdce voda na gumovém koberečku a originální koberec je vlhky. Nesetkal se s tím někdo? V čem by mohl být problém?

Sorry, že si rýpnu: Musíš zavírat dveře, když odcházíš ;)

P.s.: Ber to jako joke ;)

Kdysi mi na felicii kvůli povolenému těsnění na dveřích spolujezdce (asi 3mm se dveře odchlipovaly u střechy) taky zatékalo při dešti a steklo to až na kobereček. Tak zkontroluj jestli dobře sedí těsnění a dveře.. popřípadě polít pořádně auto a uvidíš odkud to jde
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Závady

Příspěvek od Iacobus »

stepan píše:Zdravim! Včera po velkém dešti se mi objevila u spolujezdce voda na gumovém koberečku a originální koberec je vlhky. Nesetkal se s tím někdo? V čem by mohl být problém?
Mrkni k Orlanďákom. Vodu pod spolujazdcom riešili aj v sekcii Orlando. Tam to malo súvislosť so zle vyvedenou hadicou z klimatizácie. Myslím, že tá kondenzovaná voda im nevytekala pod auto ale pod koberec spolujazdca.
stepan
Příspěvky: 13
Registrován: úte čer 23, 2009 19:27

Re: Závady

Příspěvek od stepan »

100% není problém ve dveřích, tam je všechno suché. Koberec je mokrý už na místě kde končí palubní deska.
Chevrolet Cruze 1.6 LSPlus Misty Lake
misiak
Příspěvky: 30
Registrován: stř srp 31, 2011 14:38
Bydliště: Bratislava

Re: Závady

Příspěvek od misiak »

...vodu pod rohozkou spolujazdca som mal aj ja po navsteve servisu, kedy mi menili v ramci zvolavacky palivove potrubie. mechanik-ineligent bol tak zazraty do prace, ze mi pri tom vytlacil hadicu, ktora odvadza vodu z priestoru medzi celnym sklom a kapotou, tam, kde su "skryte*" stierace a hukacka alarmu. voda mi potom tiekla poza izolaciu v motore okolo rur klimatizacie dovnutra. hadicu som riadne narazil spat a uz mam sucho...
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: Závady

Příspěvek od HusarJan »

ako tak sledujem máte tam vela závad s tými autami a sú skoro ako nové určite by som to nekúpil aj ked je na vonok pekné odjeba... to :D dnes robia veci pekné iba na vonok aby nachytali ludí asi tak :D
Uživatelský avatar
Barri
Příspěvky: 68
Registrován: ned dub 01, 2012 18:02
Bydliště: Revúca (ML)

Re: Závady

Příspěvek od Barri »

no aby som bol voci Cruzovi spravodlivy, ta posledna zavada co som spominal nebola zavadou, akurat som to nevedomky silil a vraj by to bol problem v akomkolvek aute
Chevrolet Cruze 1.8, LT+, smokey
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Závady

Příspěvek od Iacobus »

HusarJan píše:ako tak sledujem máte tam vela závad s tými autami a sú skoro ako nové určite by som to nekúpil aj ked je na vonok pekné odjeba... to :D dnes robia veci pekné iba na vonok aby nachytali ludí asi tak :D
Nesúhlasím s tebou. Jasne že Daewrolety nie sú kvalitatívne,spracovaním na úrovni nemeckých top modelov. Myslím ale že si "nesledoval" všetkých 56 strán tohoto vlákna, kde sú 1/2 kecy, 1/2 ťuknutie po rozjazde, teplo pri nohách,"brambory", nenaštudované manuály a z toho prameniace kvázi závady a podobné pi.....y a minimálne sa tu riešila nejaká závada. Vypaľovanie filtra pri traktoroch nepočítam. Čo si pamätám tak odišla jedna spojka, ktosi menil niečo na náprave a s motorom ak si dobre pamätám, nemal doposiaľ nikto žiadne problémy.
To kurvítko ktoré si hovorí spínač kufra, čo odišlo polovici ľudí, som menil aj ja a ak len toto bude tá najväčšia slabina Cruza......tak som šťastný že mám toto pekné auto. Už to nie je najnovší model, kilometre pribúdajú, závady zatiaľ nie. Dúfam, že zostaneme iba pri výmene opotrebovateľných častí auta a naozajstné závady nás budú aj naďalej obchádzať. Ťuk,Ťuk,Ťuk.
...no vidíš, zase sme do tejto témy závad prihodili ďalšie kecy a téma Závady zasa naberie objem. :D
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Závady

Příspěvek od Poky Ul »

stepan píše:Zdravim! Včera po velkém dešti se mi objevila u spolujezdce voda na gumovém koberečku a originální koberec je vlhky. Nesetkal se s tím někdo? V čem by mohl být problém?
Známé to dělalo po výměně čelního skla u Yarise skontroluj těsnění u skel :idea:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
privat
Příspěvky: 43
Registrován: pon úno 06, 2012 10:31

Re: Závady

Příspěvek od privat »

Pekny den.
Uz som dlho nepisal ale ktym zavadam.Mne tiekla gumicka na termostatu,potom klime menili nejake cidlo a posledne som si vsimol ze na drziaku na kabel na hlinikovom krite vyfuku chyba sruba asi tak.Na 2000 km je to dost vela a dufam ze diky bohu ako povedal ateista je to posledna zavada.No a este mi nacuvali do auta skoda 600 euro .Napriek tomu je to krasne auto a roby mi radost as na tie zavady zatial su to len take sracky.Tych aut predali spusta a neviem statystyku ako sa kazia to by museli vsetci pisat co ich vlastnia.Ja som chcel nemecke auto aj ked draksie W Jeeta ale za velke peniaze chceli auto vyrobene v Mexicu z motorom z Mladej Boleslavy .Dnes si uz nevyberies a 13000 euro co este chceme. -i
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

Nemate niekto skusenosti s piskanim kolesa? Teraz sme s priatelkou v BS, a ked sme sem isli tak na dialnici mi dva, tri krat chvilku celkom nahlas piskalo lave predne koleso... Myslite ze je to vazne, alebo sa nemusim vzrusovat?
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“